ПСП

Re: ПСП

eMelya » 28 лютого 2017, 17:29

mamochka написав:мене конкретно цікавить на дітей:
раніше користувалась жінка, а тепер її доходи перевищили право на  ПСП (2240*кількість дітей), а чоловік втратив право на звичайну ПСП, але ще влазить, якщо буде користуватись дитячою.

Якщо у платника податків виникає право на застосування податкової соціальної пільги з інших підстав ніж тих, які були зазначені у попередній заяві, то такий платник повинен надати нову заяву з відповідними підтверджуючими документами.
Чоловік пише нову заяву та приносить всі необхідні документи для отримання підвищенної ПСП. Жінка пиша заяву на отримання звичайної ПСП. Я так зрозумів більше ніде вони не працюють, тому від заяви на відмову ПСП немає потреби.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1878
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

oxtina » 17 березня 2017, 11:54

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо жінка розведена, маючи одну дитину, прирівнюється вона до одинокої? І як їй нарахувати ПСП (заробітна плата її 3200)?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 17 березня 2017, 11:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: ПСП

mamochka » 17 березня 2017, 13:08

мають бути якісь підтвердження (довідка). В мене довідка зі школи, що батько участі у вихованні дитини не приймає.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 316
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

Olga_K » 17 березня 2017, 14:52

oxtina написав:Доброго дня! Підкажіть, будь ласка,  якщо жінка розведена, маючи одну дитину, прирівнюється вона до одинокої? І як їй нарахувати ПСП (заробітна плата її 3200)?

для розрахунку податку  одинока жінка - це жінка, яка не перебуває в шлюбі, тобто в паспорті немає відмітки про зареєстрований шлюб або є рішення суду про розірвання шлюбу ( інколи ЗАГС не проставляє відмітку в паспорті про розірвання шлюбу). пільга буде діяти, якщо дохід не перевищуватиме  2240грн. пільгу можна оформити, але вона не буде застосовуватись за даних умов, але на майбутнє.... тільки відповідальність лягає на жінку, якщо при повторному шлюбі не подасть заяву на відмову від цієї пільги, т.к. вже не буде мати статусу одинокої
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

oxtina » 17 березня 2017, 14:56

Дякую за допомогу)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 17 березня 2017, 11:05
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

Re: ПСП

Иришка » 18 травня 2017, 09:09

Доброго дня! Допоможіть розібратися!!! Терміново потрібно!!! з 01.11.2016 працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, 02.11.2016 звільнилася відповідно до ст. 44 КЗпП (відмова від продовження роботи у зв'язку зі зміною істотних умов праці) та їй виплатили грошову компенсацію за 8 днів невикористаної відпустки 391.04 грн, з/п за 2 дні 145 грн та вихідну допомогу у розмірі середньоденного заробітку 1450,02 грн. Чи правильно утримав попередній бухгалтер податок на доходи у розмірі 261 грн (тільки з вихідної допомоги)?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: ПСП

Гатченко Лена » 18 травня 2017, 09:28

Иришка написав:Доброго дня! Допоможіть розібратися!!! Терміново потрібно!!! з 01.11.2016 працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, 02.11.2016 звільнилася відповідно до ст. 44 КЗпП (відмова від продовження роботи у зв'язку зі зміною істотних умов праці) та їй виплатили грошову компенсацію за 8 днів невикористаної відпустки 391.04 грн, з/п за 2 дні 145 грн та вихідну допомогу у розмірі середньоденного заробітку 1450,02 грн. Чи правильно утримав попередній бухгалтер податок на доходи у розмірі 261 грн (тільки з вихідної допомоги)?

Выходное пособие при прекращении трудового договора отнесено п.3.8. Инструкции по статистике зарплаты (приказ Госкомстата от 13.01.04г. №5) к незарплатным выплатам. Сумму выходного пособия не учитывают при определении права работника на НСЛ. Ставку НДФЛ применяют к начисленной сумме пособия, не уменьшая ее на НСЛ.

Налог удержан правильно.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

Иришка » 18 травня 2017, 11:00

Спасибо большое. Вы меня успокоили!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: ПСП

Иришка » 18 травня 2017, 13:00

Иришка написав:
Доброго дня! Допоможіть розібратися!!! Терміново потрібно!!! з 01.11.2016 працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, 02.11.2016 звільнилася відповідно до ст. 44 КЗпП (відмова від продовження роботи у зв'язку зі зміною істотних умов праці) та їй виплатили грошову компенсацію за 8 днів невикористаної відпустки 391.04 грн, з/п за 2 дні 145 грн та вихідну допомогу у розмірі середньоденного заробітку 1450,02 грн. Чи правильно утримав попередній бухгалтер податок на доходи у розмірі 261 грн (тільки з вихідної допомоги)?
Гатченко Лена, еще подскажите пожалуйста, если мы этой сотруднице доплачиваем 10 календарных дней социального отпуска уже в маэ 2017 за ноябрь 2016 в сумме 488,80 грн, то мы должны удержать ПДФО 60,45 коп( 145 грн оклад в ноябре 2016+391,04 грн+488,80грн-689*18%)?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: ПСП

Гатченко Лена » 18 травня 2017, 13:25

если есть заявление на НСЛ по п.169.1.1 НКУ и в ноябре 2016г. ПДФО =0, то правильный расчет.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

Иришка » 18 травня 2017, 14:18

Заявление есть, в ноябре ПДФО удержали только с выходного пособия. В мае производим доплату за неиспользованный отпуск за ноябрь 2016. У работницы на тот момент уже было двое детей, но заявления на НСЛ на двоих детей нет. Как поступить: удержать ПДФО или не стоит удерживать 9сумма общая за ноябрь 2016 -1024,84 грн)?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 185
З нами з: 27 січня 2016, 20:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

Re: ПСП

Гатченко Лена » 19 травня 2017, 09:21

Иришка написав:Заявление есть, в ноябре ПДФО удержали только с выходного пособия. В мае производим доплату за неиспользованный отпуск за ноябрь 2016. У работницы на тот момент уже было двое детей, но заявления на НСЛ на двоих детей нет. Как поступить: удержать ПДФО или не стоит удерживать 9сумма общая за ноябрь 2016 -1024,84 грн)

Иришка, прочитайте это разъяснение, вроде после увольнения НСЛ не применяется.
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

Pacific » 14 серпня 2017, 13:23

HELP! В працівниці 2 дітей. З початку 2017 року приміняли ПСП в подвійному розм. В липні надійшла довідка з сіль. ради що одна дитина не проживає з матір'ю (не вказано з якого числа дитина не проживає). Що з ПСП? І як бути із соціальною відпусткою?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Звідки: Одесская область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: ПСП

eMelya » 14 серпня 2017, 18:22

Pacific написав:HELP! В працівниці 2 дітей. З початку 2017 року приміняли ПСП в подвійному розм. В липні надійшла довідка з сіль. ради що одна дитина не проживає з матір'ю (не вказано з якого числа дитина не проживає). Що з ПСП? І як бути із соціальною відпусткою?

А в січні 2017 року була заява від працівниці на ПСП та ксерокопії документів на дітей?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1878
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

Pacific » 17 серпня 2017, 11:07

Заяву було написано ще у 2015 році як працівниця прийшла на роботу і документи є. У 2017 не поновлювали.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Звідки: Одесская область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: ПСП

Olga_K » 17 серпня 2017, 14:01

відповідальність за застосування пільги несе працівник, заяви на зміну пільги або відмову від пільги не було-немає підстави для перерахунку. бухгалтер просто підстраховується і часто на початку року просить копіїї документів для підтвердження підстав на наступний рік у одиноких мам.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

Pacific » 18 серпня 2017, 11:52

Дякую.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 41
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Звідки: Одесская область
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Одесская область

Re: ПСП

margosha-79 » 22 серпня 2017, 08:51

Доброго дня.Амбулаторія приймає на роботу 3 15 серпня 2017 року на 0,5 ставки стоматолога.Чи правомірно застосовувати їй ПСП з серпня 2017 року?А ще вона має 2-ох дітей?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2016, 11:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: ПСП

Olga_K » 22 серпня 2017, 10:00

працівник сам визначає пільгу і дату застосування. ПСП на 2дітей (не одинока 169.1.2 по 100% на кожного за умови доходу не вище 2240*2д; одинока - 169.1.3а по 150% на кожного в межах доходу 2240*2д). Бухгалтер або інша особа можуть тільки порекомендувати про пільгу. Якщо працівнику на попередній роботі було застосовано ПСП в цьому місяці- то краще написати заяву про застосування з вересня
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

margosha-79 » 22 серпня 2017, 10:14

Дякую за допомогу,все ясно
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 березня 2016, 11:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Поперед.Далі


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість