ПСП

Re: ПСП

Irs » 22 листопада 2017, 08:37

Підскажіть будь ласка!! Працівник працює на 0,7 ставки.Розрахунок з/п - 3200*70% = 2240,00 Чи положено ій надання податкової пільги у 2017 році?.податкова не може надати відповідь.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 травня 2017, 07:42
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: ПСП

eMelya » 22 листопада 2017, 10:19

Irs написав:Підскажіть будь ласка!! Працівник працює на 0,7 ставки.Розрахунок з/п -  3200*70% = 2240,00  Чи положено ій надання податкової пільги у 2017 році?.податкова не може надати відповідь.

Якщо дохід не вище 2240 грн. і є заява на застосування ПСП, то чому ні. Але 0,7 ставки це не показник. Нарахування зарплати у більшості своїй за графіком робочого часу, тому сумма може бути і меншою і більшою 2240 грн. в залежності від відпрацьованого часу.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

Irs » 22 листопада 2017, 10:31

Вся проблема в тому, що сума становить саме 2240. Не більше не менше, а 2240 грн. .Чи можна використовувати пільгу?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 11
З нами з: 22 травня 2017, 07:42
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: ПСП

eMelya » 22 листопада 2017, 11:02

Irs написав:Вся проблема в тому, що сума становить саме 2240. Не більше не менше, а  2240 грн.  .Чи можна використовувати пільгу?

Звичайно можна.
"Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень".п.169.4.1 ПКУ
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

АнфисаБюджет » 28 листопада 2017, 09:34

Чи має право чоловік на ПСП маючи двох неповнолітніх дітей, при цьому мати пільгою не користується, батьки живуть у цивільному шлюбі, діти записані на батька, що підтверджується свідоцтвами про народження???????
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26 вересня 2017, 11:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: ПСП

eMelya » 28 листопада 2017, 11:19

АнфисаБюджет написав:Чи має право чоловік на ПСП маючи двох неповнолітніх дітей, при цьому мати пільгою не користується, батьки живуть у  цивільному шлюбі, діти записані на батька, що підтверджується свідоцтвами про народження???????

Має право "у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, — для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, — у розрахунку на кожну таку дитину" п.169.1.2 ПКУ
Потрібна заявана на ПСП, копії свідоцтв про народження дітей.
або "у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, — для такого платника податку, який: є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником — у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років" п.169.1.3.(а) ПКУ
якщо є підтверджуючі документи (одинокий батько, вдівець).
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

Olga_K » 28 листопада 2017, 16:43

так буде ж цікавою ситуація: -одинокий-це той, що не знаходиться у зареєстрованому шлюбі. Виходить тоді, що батько одинокий? доцільно все-таки використати пільгу за п.169.1.2 як на 2 дітей, але для бухгалтера краще надати довідку з місця роботи матері про те, що вона такою пільгою не користується. Проте батькам при вирішенні питання-хто буде застосовувати пільгу- треба враховувати граничну межу свого доходу ( не вище 2х2240=4480грн у 2017р). якщо дохід вищий - то немає взагалі сенсу від тієї пільги....
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1069
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

buhg » 30 листопада 2017, 10:09

подскажите, педагог находится в отпуске по берем и родам, уже родила 3 реб, в 11м-це дают щоричну винагороду 1884 грн, других начислений кроме декретных за 11 м-- нет и они не облагаються , давать ли ей льготу на 3 детей
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 564
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Одесская Область

Re: ПСП

Olga_K » 30 листопада 2017, 11:57

если оформлена уже льгота на 3 детей-то применяется к указанному доходу. и тогда вся сумма не облагается. если оформлена льгота пока на 2 детей- то 1600 не облагается, а 284*18%=51,12
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1069
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

buhg » 30 листопада 2017, 12:41

спасибо, а то что за ноябрь начислено всего 6100(в тч декретніе 4216 и они не облагаються) делаем 6100-4216-1600 =284*,018,так
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 564
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Одесская Область

Re: ПСП

Olga_K » 30 листопада 2017, 12:47

да, если оформлена льгота только на 2 детей. можете пожалеть мамочку новорожденного и подсказать оформить льготу уже на 3 детей (но надо ж копию свидетельства о рождении третьего и чтоб его регистрация до відачи премии) проще оставить льготу на 2 и считать как есть
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1069
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

buhg » 30 листопада 2017, 13:05

дам 2 льготы, я сомневаюсь с какого дохода давать льготу 6100-1600 или 1884-1600
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 564
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Одесская Область

Re: ПСП

Olga_K » 30 листопада 2017, 13:13

"декретные" не облагаются, для расчета п/налога учитывайте все, кроме них. 1884 меньше чем 2240*2дет(предел дохода для льготы) - льгота применяется в размере 800*2 детей и для п/налога остается 284грн (2884-1600)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1069
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

buhg » 30 листопада 2017, 13:16

спасибо, развеяли сомнения
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 564
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Звідки: Одесса
Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Одесская Область

Re: ПСП

eMelya » 30 листопада 2017, 15:59

Olga_K написав:"декретные" не облагаются, для расчета п/налога учитывайте все, кроме них. 1884 меньше чем 2240*2дет(предел дохода для льготы) - льгота применяется в размере 800*2 детей и для п/налога остается 284грн (2884-1600)

А где-то есть информация, что декретные не входят в совокупный доход для определения суммы для НСЛ? Потому что больничные входят (соцстрах в том числе), по этому есть информация. а по декретным не встречал.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

Olga_K » 01 грудня 2017, 11:04

лист ДФСУ від 15.04.2016 р. № 3941/П/99-99-17-03-03-14 та дуже багато ось тут http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/90009948
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1069
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

eMelya » 01 грудня 2017, 14:54

Olga_K написав:лист ДФСУ від 15.04.2016 р. № 3941/П/99-99-17-03-03-14  та дуже багато  ось тут http://www.visnuk.com.ua/ua/pubs/id/90009948

Дякую, але не знайшов відповіді. Що не включається до загального місячного оподатковуваного доходу та не оподатковується податком на доходи фізичних осіб і військовим збором прочитав, це я знаю. А от пор базу доходу для визначення ПСП ні слова.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

Olga_K » 01 грудня 2017, 15:26

на мою думку, в даному випадку визначено загальний оподаткований дохід без "декретних" в межах, що не перевищує граничний розмір для застосування пільги-отже, пільга застосовується. Взагалі, оці так звані "декретні" немають точного визначення- ФСС ці суми відносить як допомога, а Мінсоцполітики для розрахунку відпускних характеризує як відпускні і їх потрібно включати до розрахунку с/денного
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1069
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 40 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

eMelya » 04 грудня 2017, 13:02

Відпустка майбутнього періоду, наприклад, нараховується та виплачується у грудні 2017 року за січень 2018 року. Чи застосовується ПСП до відпустки майбутнього періоду і як це відображається у формі 1ДФ? Нормативні документи?
Приклад:
дохід за грудень 2017 року 4500 грн
відпустка за січень 2018 року 2000 грн.
ПСП 100% (800 грн)
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1911
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Звідки: Кременчук
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 27 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: ПСП

АнфисаБюджет » 04 грудня 2017, 16:02

Дякую , я теж повністю з Вами згодна, але не зважаючи на те що були надані відповідні документи, батькові відмовили у наданні ПСП на підприємстві, аргументуючи , що не має доказів, що він дітей утримує., потрібен ШТАМП про шлюб. У ПК чітко не визначене поняття , щодо того ,живуть батьки у зареєстрованому шлюбі, чи ні, де хто прописаний. Що порадите далі робити? Яким чином "достукатися" до таких "спеціалістів"? Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 26 вересня 2017, 11:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Поперед.Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей