ПСП

ПСП

Іван » 28 серпня 2014, 09:23

Чи надається ПСП на заробітну плату, коли в даному місяці нараховано декретні та заробітна плата?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23 липня 2014, 21:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

Гуль Тетяна » 28 серпня 2014, 10:36

Да, предоставляется.
НСЛ применяется к доходу в виде заработной платы (других приравненных к ней в соответствии с законодательством выплат, компенсаций и вознаграждений), начисленному налогоплательщику в течение отчетного налогового месяца. В пп. 14.1.48 раздела I НКУ заработная плата для целей раздела IV этого Кодекса определена как основная и дополнительная заработная плата, другие поощрительные и компенсационные выплаты, которые выплачиваются (предоставляются) налогоплательщику в связи с отношениями трудового найма.
Пособие по беременности и родам относится к доходам, не включаемым в общий месячный налогооблагаемый доход налогоплательщика ( п.п. 165.1.1 НКУ). Кроме этого, согласно Инструкции № 5, оно не входит в фонд оплаты труда.
Поскольку применение НСЛ к иным доходам, нежели зарплата, НКУ не предусмотрено, сумму пособия по беременности и родам не учитывают при определении права работника на данную льготу.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 300
З нами з: 03 лютого 2014, 07:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харків

Re: ПСП

Іван » 01 вересня 2014, 12:33

Дякую за відповідь.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23 липня 2014, 21:59
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

panyutinorada » 25 вересня 2014, 12:18

Чи застосовується ПСП до доходу військовослужбовця, тобто чи прирівнюється до заробітної плати цивільних грошове забезпечення військовослужбовця ? Дякую.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

panyutinorada » 08 жовтня 2014, 15:50

panyutinorada написав:Чи застосовується ПСП до доходу військовослужбовця, тобто чи прирівнюється до заробітної плати цивільних грошове забезпечення військовослужбовця ? Дякую.



Нагадаю своє запитання, сподіваюсь на відповідь.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

Надєєва » 17 жовтня 2014, 13:38

Скажіть, будь ласка , опалювача прийнято на роботу 15.10.2014р. по направленню з центра зайнятості. Він написав заяву на ПСП , мені застосовувати ПСП за його місцем роботи у нас, чи потрібно взяти довідку з ЦЗ за його зарплату з 01.10.-15.10.14 і якщо сумісний доход за жовтень не перевищить 1710 грн., тоді приміняти ПСП?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

panyutinorada » 20 жовтня 2014, 13:58

Надєєва написав:Скажіть, будь ласка , опалювача прийнято на роботу 15.10.2014р. по направленню з центра зайнятості. Він написав заяву на ПСП , мені застосовувати ПСП за його місцем роботи у нас, чи потрібно взяти довідку з ЦЗ за його зарплату з 01.10.-15.10.14 і якщо сумісний доход за жовтень не перевищить 1710 грн., тоді приміняти ПСП?


ПСП застосовується до заробітної плати, якщо дохід особи з 01.10.14 по 14.10.14 - це допомога по безробіттю, то до неї ПСП не застосовується, відповідно довідка з ЦЗ не потрібна.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

Надєєва » 20 жовтня 2014, 14:19

panyutinorada, дякую Вам за відповідь.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 29 травня 2014, 07:02
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

Olga_K » 21 жовтня 2014, 08:19

panyutinorada написав:Чи застосовується ПСП до доходу військовослужбовця, тобто чи прирівнюється до заробітної плати цивільних грошове забезпечення військовослужбовця ? Дякую.

я думаю, що не прирівнюється, так як згідно Податкового Кодексу України "Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу: 165.1.10. сума грошового або майнового утримання чи забезпечення військовослужбовців строкової служби (у тому числі осіб, що проходять альтернативну службу), передбачена законом, яка виплачується з бюджету чи бюджетною установою;" виходить, що не включаються до оподаткованого доходу- значить, податок взагалі не утримується
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

panyutinorada » 27 жовтня 2014, 15:23

я думаю, що не прирівнюється, так як згідно Податкового Кодексу України "Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу: 165.1.10. сума грошового або майнового утримання чи забезпечення військовослужбовців строкової служби (у тому числі осіб, що проходять альтернативну службу), передбачена законом, яка виплачується з бюджету чи бюджетною установою;" виходить, що не включаються до оподаткованого доходу- значить, податок взагалі не утримується[/quote]

Доброго дня, Olga_K, дякую Вам за відповідь і небайдужість.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

kuhmenko » 16 грудня 2014, 10:02

Здравствуйте. Сотрудница имеет право на налоговую социальную льготу, так как воспитывает 2-х детей до 18 лет. При этом она в разводе. Нужно ли узнавать у бывшего мужа, пользуется ли он увеличением граничного размера дохода кратно количеству детей и пользуется ли он социальной льготой? Спасибо.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 85
З нами з: 22 липня 2014, 09:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

Olga_K » 17 грудня 2014, 08:40

у переліку необхідних документів при оформленні пільги на одиноких немає вимоги про таку довідку. і відповідальність за достовірність даних несе подавач заяви. просто раніше при оформленні аналогічних пільг надавалась довідка про склад сім"ї (тобто підтверджувалось, що батько не проживає разом з дітьми). а якщо логічно-то документи на дітей знаходяться у того, з ким проживає дитина. якщо діти не живуть з батьком-то він і не скористується такою пільгою. якщо працівниця згодна надати довідку про те, що чоловік не користується пільгою на дітей-нехай додасть її до заяви
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 980
З нами з: 02 квітня 2014, 11:09
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

panyutinorada » 25 грудня 2014, 15:32

kuhmenko написав:Здравствуйте. Сотрудница имеет право на налоговую социальную льготу, так как воспитывает 2-х детей до 18 лет. При этом она в разводе. Нужно ли узнавать у бывшего мужа, пользуется ли он увеличением граничного размера дохода кратно количеству детей и пользуется ли он социальной льготой? Спасибо.


Ваша розлучена співробітниця і її колишній чоловік ( якщо він, звісно, утримує дітей ), не перебуваючи у шлюбі між собою, мають обоє право на ПСП на дітей ( підвищену 913,50 грн.), якщо дохід не більше 3420,00 грн. Адже наразі перед законом вони обоє мають статус " одинокої " матері і " одинокого " батька, і мають обоє батьківські права.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1093
З нами з: 29 травня 2014, 09:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: ПСП

a.zhuzha » 14 лютого 2016, 18:43

Я мати, яка виховую дитину одна. З чоловіком розлучена. Дитині 16 років. Чи маю я право на ПСП?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14 лютого 2016, 18:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: ПСП

didok » 14 лютого 2016, 20:10

a.zhuzha написав:Я мати, яка виховую дитину одна. З чоловіком розлучена. Дитині 16 років. Чи маю я право на ПСП?

Так, ви маєте право на підвищену (150 %)  ПСП . Пільга буде надаватися доки дитині не виповниться 18 років і при умові, що ваша заробітна плата не буде перевищувати граничного розміру доходу на ПСП. У  2016  він становить 1930 грн..
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 08:25
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: ПСП

a.zhuzha » 22 лютого 2016, 22:00

Чи важлива моя заробітна плата, для отримання податкової соціальної пільги, як одинокій матері, що виховує 16 річну дитину., чи не важливо скільки я отримую, хоча моя заробітна плата складає 2700-2800 грн. На скільки мені відомо ст. 169. 1.3 ПСП подаєтья у розмірі що = 150% це 1033,50 гpн грн. на сьогоднішній день.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14 лютого 2016, 18:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: ПСП

Гатченко Лена » 22 лютого 2016, 22:56

a.zhuzha написав:Чи важлива моя заробітна плата, для отримання податкової соціальної пільги, як одинокій  матері, що виховує 16 річну дитину., чи не важливо скільки я отримую, хоча моя заробітна плата складає 2700-2800 грн. На скільки мені відомо ст. 169. 1.3 ПСП подаєтья у розмірі що = 150% це 1033,50 гpн грн. на сьогоднішній день.

максимальный размер дохода, к которому применяется НСЛ, в течение всего 2016 года составляет 1930 грн.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 454
З нами з: 12 лютого 2014, 07:00
Звідки: Бердянск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: ПСП

Светлана1736 » 26 лютого 2016, 15:45

Робітник працює на мінімальній зарплаті, заяву на ПСП в бухгалтерію не надавав. Скажіть, будь ласка, заяву на ПСП бухгалтер повинен змусити написати працівника? чи бухгалтеру ініціативу проявлять не потрібно? Як бути в такій ситуації?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 209
З нами з: 04 січня 2013, 11:06
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская Область

Re: ПСП

EVGENIY » 26 лютого 2016, 15:57

Светлана1736 написав:Робітник працює на мінімальній зарплаті, заяву на ПСП в бухгалтерію не надавав. Скажіть, будь ласка, заяву на ПСП бухгалтер повинен змусити написати працівника? чи бухгалтеру ініціативу проявлять не потрібно? Як бути в такій ситуації?

Не писав заяву, не має пільги! Виключення держслужбовці, їм пільга автоматично без заяви надається!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 6925
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 52 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: ПСП

ЛІДІЯ Кулешник » 26 лютого 2016, 16:00

Светлана1736 написав:Робітник працює на мінімальній зарплаті, заяву на ПСП в бухгалтерію не надавав. Скажіть, будь ласка, заяву на ПСП бухгалтер повинен змусити написати працівника? чи бухгалтеру ініціативу проявлять не потрібно? Як бути в такій ситуації?

у податковому кодексі є стаття у якійй вказується що для державних службовців заява на пільгу не потрібна ( виходить бухгалтер сам бачачи розмір ЗП за місяць застосовує пільгу) а для інших працівників потрібна заява. На мою думку краще мати заяву написану працівником і підтвердні документи ( копії паспорта, свідоцтва про народженняя дітей і т.д.)
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 123
З нами з: 11 вересня 2015, 08:31
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Далі


Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість