Люстрація при переведенні

Люстрація при переведенні

Світусик78 » 25 березня 2015, 19:22

Підкажіть, будь-ласка, може, хтось стикався із такою ситуацією:
При переводі головного спеціаліста з одного відділу в інший відділ на рівнозначну посаду, чи потрібно проводити перевірку, згідно Закону України "Про очищення влади"? ми є територіальне управління центрального органу виконавчої влади, перевірка відповідно до цього Закону у нас запланована на вересень 2015р. Щиро вдячна за відповідь.
Востаннє редагувалось Світусик78 в 26 березня 2015, 11:57, всього редагувалось 1 раз.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Люстрація при переведенні

Світусик78 » 25 березня 2015, 19:27

:oops: невже нівкого не було такої ситуації?Підкажіть, будь-ласка.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Люстрація при переведенні

Таня ОДА » 01 квітня 2015, 11:42

Доброго дня! Підскажіть, чи потрібно проводити перевірку згідно ЗУ "Про очищення влади" при переведенні з посади держслужбовця на посаду службовця з одного відділу до іншого в межах одного органу державної влади? Дякую! Сподіваюсь на Вашу відповідь. :)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01 квітня 2015, 10:08
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Люстрація при переведенні

Козиренко Віталій » 01 квітня 2015, 12:14

Таня ОДА написав:Доброго дня! Підскажіть, чи потрібно проводити перевірку згідно ЗУ "Про очищення влади" при переведенні з посади держслужбовця на посаду службовця з одного відділу до іншого в межах одного органу державної влади? Дякую! Сподіваюсь на Вашу відповідь. :)

тут обговорювалося: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=29&t=2306&start=20
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Люстрація при переведенні

Світусик78 » 06 травня 2015, 11:19

згідно із п. 45 Порядку 563 при переведенні :
45. У разі невиявлення відповідальним структурним підрозділом підстав для застосування щодо особи заборон, передбачених частиною першою, пунктами 1-8 частини другої та пунктами 1 і 2 частини четвертої статті 3 Закону, керівник органу може прийняти рішення про призначення такої особи на відповідну посаду



Чи потрібно писати довідку чи службову записку на ім'я керівника про невиявлення підстав для застосування щодо особи заборон, передбачених ч.1 і т.д. чи не потрібно?
Наперед вдячна за Ваші думки.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Люстрація при переведенні

Козиренко Віталій » 06 травня 2015, 11:35

Думаю, було би доцільно, а потім і послатися на цей документ в розпорядженні про призначення.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Люстрація при переведенні

Світусик78 » 06 травня 2015, 11:46

Віталій, дякую за Вашу думку. Дуже добре що є такий форум, а то порадитись на цю тему немаю з ким, от і задаю тут багато питань . Щиро вдячна.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2015, 13:21
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Люстрація при переведенні

Альміра » 06 травня 2015, 14:47

Добрий день!
Поясніть будь-ласка. Чи потрібно проводити спецперевірку згідно ЗУ "Про очищення влади", якщо спеціаліста переводять з одного відділу в інший відділ в межах одного і того самого виконовчого комітету райради. (наприклад, перевод головного спеціаліста загального відділу переводять на посаду головного спеціаліста організаційного відділу). Дякую)
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 26 лютого 2015, 19:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Люстрація при переведенні

Козиренко Віталій » 06 травня 2015, 15:28

Так. Тепер це просто "особа, яка претендує на зайняття посади", а все інше - механізм, і п.49 Порядку 563 з цього механізму виключили.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Люстрація при переведенні

Ludmilka » 26 травня 2015, 17:07

Хотіли, ще раз уточнити щодо проведення перевірки. Якщо провідний спеціаліст Сколівського районного відділу, переводиться на посаду головного спеціаліста Сколівського районного відділу чи потрібно проводити люстрацію цій особі? Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Люстрація при переведенні

yaoleg » 26 травня 2015, 18:51

Люстрація - одноразова, якщо ця людина її вже проходила повторно проводити люстрацію не потрібно!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Люстрація при переведенні

Ludmilka » 26 травня 2015, 21:27

Власне, що ще не проходила.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Люстрація при переведенні

yaoleg » 26 травня 2015, 21:35

Якщо люстрацію не проходила - значить повинна пройти разом з усіма іншими працівниками організації.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Люстрація при переведенні

Ludmilka » 26 травня 2015, 21:36

Добре, це відомо, згідно графіку. Але на даний момент працівник переводиться на вищу посаду (з провідного на головного спеціаліста) тут і запитання чи при такому переведенні потрібно розгортати на нього перевірку по очищенні влади?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Люстрація при переведенні

yaoleg » 26 травня 2015, 21:41

А чому ні? Якби працівник звільнявся... Люстрація - це не щорічна оцінка, УСІ працівники незалежно від стажу роботи на посадах мають пройти люстрацію!
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Люстрація при переведенні

Ludmilka » 26 травня 2015, 21:51

Ну ще зрозуміло, що при призначенні на посаду проводиться перевірка, а при переведенні в середені установи працюючих працівників, це великий шмат роботи.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Люстрація при переведенні

yaoleg » 27 травня 2015, 07:02

Люстрацію проводять не при переведенні, а разом з усіма працівниками у червні 2015 року.
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: Люстрація при переведенні

Козиренко Віталій » 27 травня 2015, 07:11

Згідно зі змінами до Порядку 563 люстраційну перевірку всеж треба провести при переведенні, а відповідну заяву особа має написати разом із заявою про переведення.
А щодо шмату роботи, так фактично на такий самий шмат роботи буде менше у червні.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Люстрація при переведенні

Ludmilka » 27 травня 2015, 07:39

Дуже дякую за допомогу.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 10:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Львовская область

Re: Люстрація при переведенні

Svet » 30 червня 2015, 15:38

yaoleg написав:Люстрація - одноразова, якщо ця людина її вже проходила повторно проводити люстрацію не потрібно!

А де конкретно це вказано? Ткніть мене, будь ласка, носом, що не потрібно керуватися п.49 Постанови при наступному переведенні особи, люстрованої при попередньому переведенні. Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 22
З нами з: 03 квітня 2015, 15:10
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість