Чи застосовується заборона?

Чи застосовується заборона?

Ольга* » 16 квітня 2015, 14:29

Доброго дня! Будь ласка, допоможіть розібратись, можливо хтось вже стикався з таким:

У ЗУ "Про очищення влади"
Стаття 1. Основні засади очищення влади
3. Протягом десяти років з дня набрання чинності цим Законом посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), не можуть обіймати особи, зазначені у частинах першій, другій, четвертій та восьмій статті 3 цього Закону, а також особи, які не подали у строк, визначений цим Законом, заяви, передбачені частиною першою статті 4 цього Закону.

Стаття 3. Критерії здійснення очищення влади (люстрації)
4. Заборона, передбачена частиною третьою статті 1 цього Закону, застосовується до осіб, які:
1) були обрані і працювали на керівних посадах Комуністичної партії Радянського Союзу, Комуністичної партії України, Комуністичної партії іншої союзної республіки колишнього СРСР починаючи з посади секретаря районного комітету і вище

Питання: До якого саме секретаря районного комітету застосовується заборона, до першого чи до всіх без виключення? Наприклад, якщо посадова особа органу місцевого самоврядування у минулому була третім секретарем райкому партії або третім секретарем райкому комсомола чи застосовується вказана у ч.3 ст.1 заборона?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 04 лютого 2015, 08:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Чи застосовується заборона?

Козиренко Віталій » 17 квітня 2015, 15:00

так Ви ж відповили на своє питання: "починаючи з посади секретаря районного комітету і вище".
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 714
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 20 раз.
Подякували: 83 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Чи застосовується заборона?

Ольга* » 20 квітня 2015, 07:34

Тобто я вірно зрозуміла: не важливо яким був секретарем районного комітету партії першим чи третім заборона застосуовується, а до усіх секретарів райкому комсомолу не застосовується? Вибачаюсь, але зовсім не зрозуміла ця частина статті Закону :( вказано: 2) були обрані і працювали на керівних посадах починаючи з посади секретаря ЦК ЛКСМУ і вище;

тобто тільки центральний комітет комсомолу? районні не відносяться сюди?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 04 лютого 2015, 08:42
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Чи застосовується заборона?

Лариса Г » 08 липня 2015, 15:40

З цього питання нам надійшла відповідь з Міністерства юстиції України, написали що секретарі районних комітетів ЛКСМУ до вказаного переліку не входять.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 12 березня 2015, 11:24
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість