Підкажіть, будь ласка

Обсуждаем всё что угодно, в пределах приличного
Підкажіть, будь ласка

Петро15 » 09 лютого 2018, 17:05

Підкажіть, будь ласка, чи існують якісь особливості у взаєовідносинах бюджетних установ (організацій) з пенсійним фондом? з фондом соціального страхування?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Підкажіть, будь ласка

Olga_K » 13 лютого 2018, 12:32

що мається на увазі?
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 111 раз.
Регіон: Запорожская область

Петро15 » 13 лютого 2018, 14:37

Olga_K написав:що мається на увазі?

Ідеться про сплату ЄСВ чи певні пільги для бюджетних установ
Новачок
Новачок

Подякували: 1 раз.
Регіон: Киевская область

Olga_K » 16 лютого 2018, 12:47

не знаю. раніше були- це нижчий % по нарахованому ЄСВ(як для бюджету). а зараз... пільгових умов немає.
наскільки я знаю-то бюджет нараховує та перераховує ЄСВ ще до закінчення звітного місяця, бо з/пл виплачується на кінець поточного місяця. і в звітах тоді багато перерахунків за минулий період і л/л багато за минулий місяць, бо ж табель закриваємо наперед
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 111 раз.
Регіон: Запорожская область

Bughalter_01 » 23 березня 2018, 11:27

Допоможіть будь-ласка. Прийшла перевірка на підприємство і виявила що куплялося паливо скретч-картками і не було заключено договір про відповідального зберігання. Щас закінчується паливо. Взяли рахунки, договори в тих що дешевше немає прописано про відповідальне зберігання, в тих що прописано ціна в три дорога. Постає питання де прописано, що ми повинні заключати договора про відповідального зберігання???? Якщо закупимо дорожче нам скажуть, що не раціонально використовуємо державні кошти. Скажіть ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ, як в цій ситуації діяти????
Новачок
Новачок

Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

olya-gula » 28 вересня 2018, 09:51

Допоможіть будь-ласка розібратись у неприємному питанні: сільський голова своїм розпорядженням зняв надбавку за виконання важливої роботи собі мені, як бухгалтеру, секретарю та землевпоряднику, пояснивши в розпорядженні що важлива робота у вересні місяці не виконувалась, але в розпорядженні про преміювання себе преміює в розмірі 70%(є рішення сесії про преміювання яке прийняте 09.02.2018, до підвищення окладів, рішення не переглядалось, голова не виносив це питання на сесію,преміював себе розпорядженням), співробітників  (мене як бухгалтера сільської ради, секретаря та землевпорядника) не преміює, пояснивши усно що він так захотів, в штатному станом на 15.05.2018 закладена надбавка 50% та премія в розмірі 20 % сільському голові,10% посадовим особам, чи законні його дії, і якщо ні то як з ним боротися?
Новачок
Новачок

Подякували: 0 раз.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість