Списание компьютерной техники

Goldfish » 06 квітня 2014, 19:27

Радистка_Кэт написав:Через возвратную накладную. Если фирма согласна - оформляете возвратную накладную, делаете допсоглашение на минус - и несете в казну минусовые юридические и финансовые. Соответственно корректируете "обратно" бухсчета, но корреспонденция идет на со счетами  класса, а с финрезультатом (431)
Аналогичная ситуация. Меня в данной ситуации волнует ещетакой момент. Да, оформляем должным образом юридическую и финансовую часть,
возвращаем. Но, если посмотреть на условия договора, то поставщик имел право
взыскивать пеню и обращаться в суд для взыскания задолженности. И при покупке
этих материальных ценностей сегодня, сумма потраченных средств, превысит
задолженность вместе с пеней. Не будет ли претензий у КРУ к списанию актива
путем возврата, то есть «по доброте душевной» и понимании, что не знаем
когда оплатим.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская область

ANNA6724 » 10 грудня 2014, 16:34

Чи необхідно для списання комп"ютера акт перевірки технічного стану (дорогоцінні метали відсутні), виданий підприємством яке спеціалізується на ремонті комп"ютерів?
Мешканець
Мешканець

Регіон: Сумская область

yaoleg » 10 грудня 2014, 20:05

ANNA6724, потрібен, а також дозвіл організації вищого рівня розпорядника бюджетних коштів smile
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

YesipenkoTanya » 17 грудня 2014, 12:58

Підкажіть буль ласка, проводили інвентаризацію станом на 1 листопада. Чи можна утилізацію провести уже наступним роком?
Мешканець
Мешканець

Подякували: 1 раз.

Радистка_Кэт » 17 грудня 2014, 13:28

Такие сроки не установлены, по идее, можно. Но у вас будет разрыв между списанием и утилизацией большой.

Я бы и списание тогда проводила в следующем году.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

YesipenkoTanya » 17 грудня 2014, 16:07

Радистка_Кэт написав:Такие сроки не установлены, по идее, можно. Но у вас будет разрыв между списанием и утилизацией большой. Я бы и списание тогда проводила в следующем году.
Радистка_Кэт
,  спасибо огромное за ответы здесь и в личке!
Мешканець
Мешканець

Подякували: 1 раз.

Re: Списание компьютерной техники

Ксю » 25 лютого 2016, 13:06

Доброго дня.Мені необхідно списати один системний блок із компютерного класу який оприходуваний на суму 37418грн.це виходить 11 копютерів із усіма кабелями ,проектором і т.д.Я перечитала багато відповідей і зрозуміла що необхідно списувати весь копютерний клас,а потім потім приходувати всі інші частини цього копютерного класу.Та як це реально зробити я не знаю.Може хтось відгукнеться і покроково розкаже як це мені зробити.Допоможіть будь ласка!!!!
Мешканець
Мешканець

Ксю » 26 лютого 2016, 08:30

Ксю написав:Доброго дня.Мені необхідно списати один системний блок із компютерного класу який оприходуваний на суму 37418грн.це виходить 11 копютерів із усіма кабелями ,проектором і т.д.Я перечитала багато відповідей і зрозуміла що необхідно списувати весь копютерний клас,а потім потім приходувати всі інші частини цього копютерного класу.Та як це реально зробити я не знаю.Може хтось відгукнеться і покроково розкаже як це мені зробити.Допоможіть будь ласка!!!!

Агов!!!Потрібно дуже терміново!!!!!!
Мешканець
Мешканець

EVGENIY » 26 лютого 2016, 10:13

Ксю написав:
Ксю написав:Доброго дня.Мені необхідно списати один системний блок із компютерного класу який оприходуваний на суму 37418грн.це виходить 11 копютерів із усіма кабелями ,проектором і т.д.Я перечитала багато відповідей і зрозуміла що необхідно списувати весь копютерний клас,а потім потім приходувати всі інші частини цього копютерного класу.Та як це реально зробити я не знаю.Може хтось відгукнеться і покроково розкаже як це мені зробити.Допоможіть будь ласка!!!!

Агов!!!Потрібно дуже терміново!!!!!!

Скористайтеся пошуком, краще на головній сторінці buhgalter.com.ua там він шукає і в статтях і на форумі, тут тільки на форумі! Вже море відповідей є!!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 515 раз.

Ксю » 26 лютого 2016, 10:24

Дякую за відповідь.Я вже море відповідей прочитала,та так і не зрозуміла,як списувати частини розукомплектованих компютерів.
Мешканець
Мешканець

EVGENIY » 26 лютого 2016, 10:33

Ксю написав:Дякую за відповідь.Я вже море відповідей прочитала,та так і не зрозуміла,як списувати частини розукомплектованих компютерів.

Списуєте все, а пригодні для подальшого використання, запчастини або  що там ще може щось буде основним засобом, ставите на облік!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Ксю » 26 лютого 2016, 11:28

Дякую,а то все що придатне треба приходувати і через довідку у натуральній формі у казначейство?
Мешканець
Мешканець

EVGENIY » 26 лютого 2016, 11:36

Ксю написав:Дякую,а то все що придатне треба приходувати і через довідку у натуральній формі у казначейство?

Так  :69:
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Ксю » 26 лютого 2016, 12:00

А на які доходи по спецфонду я маю приходувати монітор що залишається після розукомплектації копютера,чи я щось не розумію і у натуральній формі маємо приходувати лише металолом?Я вже зовсім запуталась.Адже у мене із копютерного класу списують один системний блок і вартість усього компютерного класу становить 38000,00грн.Мені потрібен дозвіл вищестоящої організації на списання цілого класу. а вартість одного системного блоку 2000,00 ?
Мешканець
Мешканець

EVGENIY » 26 лютого 2016, 13:36

Ксю написав:А на які доходи по спецфонду я маю приходувати монітор що залишається після розукомплектації копютера,чи я щось не розумію і у натуральній формі маємо приходувати лише металолом?Я вже зовсім запуталась.Адже у мене із копютерного класу списують один системний блок і вартість усього компютерного класу становить 38000,00грн.Мені потрібен дозвіл вищестоящої організації на списання цілого класу. а вартість одного системного блоку 2000,00 ?

У довідці по доходам в надходженнях буде по ККДБ - 25010400 "Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна)"
А в видатках по КЕКВ в залежності від вартості! До чого тут вартість системного блоку ви ж все списуєте! А ось на оприпудкування вже комісія нехай вирішує вартість! Можливо після оприбуткування  всього загальна вартість буде більше 38000 це нічого страшного!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

EVGENIY » 26 лютого 2016, 13:38

Ксю написав:А на які доходи по спецфонду я маю приходувати монітор що залишається після розукомплектації копютера,чи я щось не розумію і у натуральній формі маємо приходувати лише металолом?Я вже зовсім запуталась.Адже у мене із копютерного класу списують один системний блок і вартість усього компютерного класу становить 38000,00грн.Мені потрібен дозвіл вищестоящої організації на списання цілого класу. а вартість одного системного блоку 2000,00 ?

Те що буде металоломом в довідку про надходження не включаєте адже за них ви отримаєте реальні кошти на рахунок!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Ксю » 26 лютого 2016, 14:00

Дякую я зрозуміла,та я думаю про те,що чи маю я право списувати весь компютерний клас вартістю 38000,00 без дозволу вищестоящої організації,а фактично я списую лише один системний блок та і у звітності  показувати потрібно вартість списаного всього класу,а не лише системного блоку,а потім доходи по спецфонду,а фактично які то доходи?
Мешканець
Мешканець

EVGENIY » 26 лютого 2016, 16:03

Ксю написав:Дякую я зрозуміла,та я думаю про те,що чи маю я право списувати весь компютерний клас вартістю 38000,00 без дозволу вищестоящої організації,а фактично я списую лише один системний блок та і у звітності  показувати потрібно вартість списаного всього класу,а не лише системного блоку,а потім доходи по спецфонду,а фактично які то доходи?

Вам це потрібно з зробити хоча б з огляду на майбутнє, адже потім другий системний третій і так далі. Якщо рахується цілий клас то мабуть дозвіл необхідно отримувати. 
доходи по спецфонду,а фактично які то доходи?

Ну так майже кожне списання у всіх так виходить, на це не звертайте уваги!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Ксю » 26 лютого 2016, 20:17

Я зрозуміла.Дуже дякую за відповіді.Ви приділили так багато уваги моїм запитанням.
Мешканець
Мешканець

Вика11 » 01 березня 2016, 08:43

Ксю написав:Я зрозуміла.Дуже дякую за відповіді.Ви приділили так багато уваги моїм запитанням.

Доброго дня.Я списувала частину від компьютера.Оцінила складові.Виходячи із вартості перевела на відповідний рахунок.А потім подала на списання необхідну частину.
Новачок
Новачок

Регіон: Днепропетровская Область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей