Склад комісії на списання матеріальних цінностей

Склад комісії на списання матеріальних цінностей

Инна1990 » 14 березня 2012, 09:32

Доброго дня! wink Мене цікавить таке питання: в склад комісії на списання матеріальних цінностей можуть включатися працівники, які працюють по договору ЦПХ? (Спеціаліст та головний бух.,) а також чи можна в.о. директора-(штатний прац.) бути в комісії? Питання дуже ГОРИТЬ!!!! cry cry
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 69
З нами з: 01 лютого 2012, 13:56
Звідки: Борзна
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская Область

Склад комісії на списання матеріальних цінностей

Klava » 15 березня 2012, 15:55

Загальні вимоги щодо складу комісіі по списанню встановлені Порядком списання об'єктів державної власності , який затверджено постановою КМУ від 8 листопада 2007 р. N 1314.

9. Для встановлення факту непридатності майна і неможливості та /або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином, а також для оформлення документів на списання майна утворюється комісія із списання майна (далі - комісія), головою якої є заступник керівника суб'єкта господарювання, а членами - головний бухгалтер або його заступник, працівники інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших служб суб'єкта господарювання, а також залучені за вимогою суб'єкта управління його представники та інші фахівці.

Склад комісії затверджується розпорядчим актом за підписом керівника суб'єкта господарювання.

10. Для встановлення факту непридатності використання майна, що перебуває під наглядом державних інспекцій (автомобілів, нагрівальних котлів, підйомників тощо), суб'єкт господарювання залучає для участі в роботі комісії представника відповідної інспекції, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, що додається до акта.

11. У разі потреби та/або необхідності врахування галузевих особливостей списання майна суб'єкти управління можуть залучати для участі в роботі комісії фахівців відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів тощо (за згодою).

Під час списання майна, закріпленого за підприємствами, установами та організаціями, які перебувають у віданні Національної академії наук і галузевих академій наук, до складу комісії в обов'язковому порядку включаються представники державного органу приватизації за місцем розташування майна та місцевих органів виконавчої влади.

Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 80
З нами з: 26 липня 2011, 15:12
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Склад комісії на списання матеріальних цінностей

inna1006 » 02 березня 2018, 08:24

Добрый день. Может ли главный бухгалтер быть главой комиссии по списанию, если нет заместителя начальника?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 23 листопада 2016, 13:46
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron