Нарахування зносу від а до я.

Re: Нарахування зносу від а до я.

EVGENIY » 05 травня 2018, 08:19

Ekaterina2405 написав:Шановні колеги, підкажіть, будь-ласка,  таке питання: чи не було останнім часом змін в правилах нарахування амортизаціі, згідно з правилами нарахування відбувається з місяця наступного після введення в експлуатацію і закінчується місяцем наступним за вибуттям, проте колеги, від яких ми маємо отримати автомобіль, стверджують, що не могуть нарахувати на нього амортизацію, оскільки ще не пройшов місяць з дати введення його в експлуатацію і зможуть зробити це лише 10 травня, оскільки введений він в експлуатацію 10 квітня. Можливо відбулись якісь зміни, про які я не чула?

При вибутті об'єкта основних засобів суб'єкт державного сектору нараховує амортизацію в місяці його вибуття. 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metodichni-rekomendatsiyi-z-bo-osnovnih-zasobiv/

Ніяких змін не було!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 60 раз.
Подякували: 650 раз.
Регіон: Харьковская область

mdbi53@ukr.net » 29 грудня 2018, 11:01

Добрий день.Підскажіть,що потрібно нараховувати в кінці року на основні засоби:амортизацію чи знос?І чи є зразок бланка.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область

vysockaira » 29 грудня 2018, 14:59

mdbi53@ukr.net написав:Добрий день.Підскажіть,що потрібно нараховувати в кінці року на основні засоби:амортизацію чи знос?І чи є зразок бланка.

Так треба нараховувати на основні засоби, якщо введені в експлуатацію. Ось посилання на розрахунок тут на сайті.https://buhgalter.com.ua/download/?file ... _amort.xls
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 12 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Запорожская область

shaten » 07 січня 2019, 11:31

Добрый день, подскажите у меня такая ситуация.В предверии годового баланса,обнаружил что предыдущая бухгалтеря в 1 квартале неправильно начислила амортизацию на ОС введенные в экспл в феврале 2018.На уголок душевой стоимостью 6526 начислила на всю сумму,да еще зачислила на счет 1014,хотя на самом деле 1016,на холодильник стоим 780 тоже 100% начислили износ,котел стоим 8292 начислили 3179,хотя на 10 лет должно быть по 829,2 грни т.д. Вложение скинул в екселе. Как все исправить ведь квартальные отчеты уже сданы и странно что приняли отчеты,хотя сдача баланса скорее формальность ни в казначействе,ни в вышестоящих организации(горсовете) никто толком не проверяет информацию. Взять и начислить амортизацию за весь год,но я принят только в ноябре и могу только за 4 квартал начислять и бухгалтерской довидкой не могу исправить ошибку предудущих бухгалтеров
Для перегляду та завантаження файлів реєструйтеся на сайті.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Одесская область

Крот Юлія » 09 січня 2019, 11:46

shaten написав:Добрый день, подскажите у меня такая ситуация.В предверии годового баланса,обнаружил что предыдущая бухгалтеря в 1 квартале неправильно начислила амортизацию на ОС введенные в экспл в феврале 2018.На уголок душевой стоимостью 6526 начислила на всю сумму,да еще зачислила на счет 1014,хотя на самом деле 1016,на холодильник стоим 780 тоже 100% начислили износ,котел стоим 8292 начислили 3179,хотя на 10 лет должно быть по 829,2 грни т.д. Вложение скинул в екселе. Как все исправить ведь квартальные отчеты уже сданы и странно что приняли отчеты,хотя сдача баланса скорее формальность ни в казначействе,ни в вышестоящих организации(горсовете) никто толком не проверяет информацию. Взять и начислить амортизацию за весь год,но я принят только в ноябре и могу только за 4 квартал начислять и бухгалтерской довидкой не могу исправить ошибку предудущих бухгалтеров

Добрый день!
Разумеется, Вы можете исправить эту ошибку. Более того, Вы должны это сделать. Да, придется корректировать финрезультат предыдущего квартала (5511), но без этого никак. Либо Вы сделаете это сейчас, либо придется позже корректировать финрезультат, но уже прошлых лет (5512).
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 26 раз.
Подякували: 140 раз.
Регіон: Харків

dussh-2@ukr.net » 14 січня 2019, 10:26

Доброго дня! Виявила помилку в нарахуванні амортизації за минулий рік. Якими проводками виправити цю ситуацію?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Тернопольская область

Ira555 » 14 січня 2019, 11:33

dussh-2@ukr.net написав:Доброго дня! Виявила помилку в нарахуванні амортизації за минулий рік. Якими проводками виправити цю ситуацію?

Я виправляла так: Д-т 1411 К-т 5512
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 10 раз.
Регіон: Херсонская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей