Уцінка

Уцінка

San4o » 06 вересня 2012, 15:06

Роз"ясніть хто може будь-ласка про те як правильно робити уцінку при оприбуткуванні на 113 рах, Я недавно працюю бухгалтером, по попередніх паперах бачив що товари які оприбутковувались на 113 рахунок уцінювались на суму копійок, тобто якщо товар коштує 10,33 гшрн то 33 копійки списувались. Це обов"язково робити чи можна і не робити?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 61
З нами з: 10 серпня 2012, 08:50
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Уцінка

EVGENIY » 07 вересня 2012, 17:02

Згідно з пунктом 1.20 Інструкції облік необоротних активів ведеться в повних гривнях, без копійок. Сума копійок, сплачених за придбання необоротних активів, відноситься на видатки установи.

Це не уцінюють а списують копійки. це робити обов`язково, і не забувайте про знос який також без копійок нараховується!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Уцінка

San4o » 23 жовтня 2012, 09:24

Дякую EVGENIY

Добавлено (13.09.2012, 11:01)
---------------------------------------------
Чи нараховується знос на 114 рахунок у суі 50% при оприбуткуванні?

Добавлено (23.10.2012, 10:24)
---------------------------------------------
підкажіть, а на 114 рахунку теж необхідно списувати копійки? і як бути якщо за минулий квартал списані не всі копійки. (приклад: куплено 10 ложок по ціні 1,23=12,30, списали лише 30 коп, тобто копфйки від загальної суми). Чи необхідно їх досписати, і чи мона списувати в наступному кварталі?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 61
З нами з: 10 серпня 2012, 08:50
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Уцінка

EVGENIY » 25 жовтня 2012, 21:26

San4o написав:Чи нараховується знос на 114 рахунок у суі 50% при оприбуткуванні?
износ начисляется при вводе в експлуатацию т.е. если оприходывали на склад то без износа а при выдаче со склада начисляется износ!

San4o написав:підкажіть, а на 114 рахунку теж необхідно списувати копійки? і як бути якщо за минулий квартал списані не всі копійки. (приклад: куплено 10 ложок по ціні 1,23=12,30, списали лише 30 коп, тобто копфйки від загальної суми). Чи необхідно їх досписати, і чи мона списувати в наступному кварталі?

Да нужно с каждого предмета, ведь если вы спишите одну ложку то останутся копейки! Делаете бухдовідку і досписуєте хоть в следующем году, но єто нужно сделать smile
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 7602
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 53 раз.
Подякували: 516 раз.
Регіон: Харьковская область

Уцінка

San4o » 30 жовтня 2012, 10:33

дякую EVGENIY, а не дасте ссилку на бух довідку, яка вона має бути? ато я понняття не маю яка вона має бути((. і ще таке : необхідно просто зробити довідку і все чи необхідно її кудась відвезти? типу в управління?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 61
З нами з: 10 серпня 2012, 08:50
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область

Уцінка

sana_ubr » 30 жовтня 2012, 13:02

San4o, бух.довідка розноситься до мем.ордеру № 17, який в кінці місяця іде в Голов.книгу. Форма бухгалтерської довідки затведжена наказом Держказначейства України №117 від 05.06.2003 року.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 34
З нами з: 21 лютого 2012, 12:49
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киев

Уцінка

San4o » 30 жовтня 2012, 14:58

Дякую
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 61
З нами з: 10 серпня 2012, 08:50
Звідки: Черкассы
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черкасская Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей