Натуральна форма

Натуральна форма

Walentina_ubr » 04 жовтня 2013, 08:41

До організації надійшла гуманітарна допомога - одяг б/в. Прихід проведено через казначейство, які проводки?
д-т 324 к-т 712
д-т 364 к-т 324
д-т 114 к-т 364
д-т 812 к-т 411

Чи потрібно нараховувати знос???? Адже це гуманітарна допомога
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 28
З нами з: 14 серпня 2013, 16:27
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Закарпатская область

Натуральна форма

yaoleg » 05 жовтня 2013, 06:53

Walentina,

Цитата написав:Необоротні  активи, отримані  безоплатно  як гуманітарна допомога,  приймаються комісією,  створеною   наказом керівника установи, до складу якої обов'язково входить працівник бухгалтерії та представник вищестоящої організації. Комісія  складає  акт,  в якому  зазначаються найменування,  кількість і вартість отриманих матеріальних  цінностей за  ринковими  вільними
цінами   на   їх аналогічні  види. При  отриманні  необоротних активів,  що були у користуванні,   вказується процент   їх   зносу. Дані    акта відображаються в бухгалтерському обліку.  Одночасно проставляється інвентарний номер у встановленому порядку, про що робиться запис в акті прийняття цінностей.

тут розписано дещо детальніше. wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Натуральна форма

Paradeigma » 07 жовтня 2013, 14:44

Walentina написав:Чи потрібно нараховувати знос???? Адже це гуманітарна допомога

По этому поводу в п.3.2 Положения № 611 от 26.06.2013 сказано следующее

Цитата написав:Первісною вартістю об'єкта основних засобів, отриманого безоплатно у випадках, передбачених законодавством, від іншої установи або суб'єктів господарювання - юридичних осіб, є первісна (переоцінена) вартість, за якою основні засоби обліковувались у сторони, що їх передала, з урахуванням нарахованої суми зносу за повну кількість календарних місяців їх перебування в експлуатації. Основні засоби передаються разом з первинними документами, або обліковими регістрами, або іншими документами, що підтверджують вартість придбання (створення) основних засобів. У разі якщо такі документи відсутні, первісна вартість визначається на рівні справедливої вартості на дату отримання, оцінка якої проводиться відповідно до законодавства.

Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Натуральна форма

Специалист » 08 жовтня 2013, 11:27

а как определить стоимость, если нет документов - привлекать оценщиков?  а если передаются не основные средства, а прочие необоротные активы?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 16:31
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Натуральна форма

yaoleg » 08 жовтня 2013, 13:07

Специалист, створюється комісія, яка й оцінює вартість wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Натуральна форма

Специалист » 08 жовтня 2013, 15:01

а как же вот это - первісна вартість визначається на рівні справедливої вартості на дату отримання,
оцінка якої проводиться відповідно до законодавства.
не значит это что надо привлекать оценщиков?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 03 лютого 2012, 16:31
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Натуральна форма

romashka853555 » 22 жовтня 2013, 09:17

як провести натуроплату, якщо підприємець перерахував кошти на магазин, а ми тільки забрали товар. Нам потрібно скласти акт з найменуванням кожного товару чи загальною сумою?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 28 травня 2013, 08:42
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Натуральна форма

yaoleg » 22 жовтня 2013, 13:29

romashka853555, краще щоб було чого і скільки коштує wink
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Натуральна форма

romashka853555 » 22 жовтня 2013, 17:50

yaoleg, спасибі.
В нас це книги для бібліотеки, а якої форми складати акт.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 28 травня 2013, 08:42
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Натуральна форма

yaoleg » 22 жовтня 2013, 18:47

romashka853555, можете використати і адаптувати під себе Додаток 35
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2345
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Звідки: Вінниця
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 268 раз.
Регіон: Винницкая область

Натуральна форма

romashka853555 » 23 жовтня 2013, 16:03

yaoleg, спасибі
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 28 травня 2013, 08:42
Звідки: Киев
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Натуральна форма

Радистка_Кэт » 08 листопада 2013, 04:15

Добрый день!
 
Такая ситуация: на старой ортивной площадке школы фирма провела ремонт и модернизацию. Как в этом случае оприходовать подарок?
 
Нормально ли будет,если комиссия просто переоценит эту площадку? Ведь принять подарок в виде услуг (ремонта)нельзя?
 
А сумму увеличения стоимости провести таки через надходження у нат. форме по КЕКВ 3110 (сумма большая)?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Натуральна форма

orif » 08 листопада 2013, 09:18

Радистка_Кэт, услуги в виде подарка принять можно, у меня в прошлом году детскую площадку бесплатно устанавливали, относила в УДК справку по натуре по КЕКВ 1134 и 2110
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Натуральна форма

Paradeigma » 08 листопада 2013, 11:14

Радистка_Кэт написав:Ведь принять подарок в виде услуг (ремонта)нельзя?

С чего вы взяли?. Согласно Перечня № 659 от 17.05.2002, 2-я группа собственных поступлений делится на:
1) благотворительный взносы, гранты и подарки. А к ним относятся все виды добровольной и безвозмездной помощи
2) средства

В вашей ситуации следует только провести черту между ремонтом и модернизацией. Ремонт отнесите на соответствующую статью расходов (текущий или капитальный ремонт), а вот модернизацию - на увеличение балансовой стоимости площадки. Нет необходимости переоценивать эту площадку. Просто составьте Акт приема-передачи ОЗ-2 на сумму ремонта/модернизации.
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 147
З нами з: 01 липня 2012, 19:35
Звідки: Ялта
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Крым

Натуральна форма

никита2288 » 08 листопада 2013, 15:44

orif, подскажите пожалуйста, правильно ли я понимаю, что  игровую площадку подаренную спонсорами ставить на 100203 (4-2,2110), но а  если одна сумма по акту приема передачи равна 6000,00 то ее ставить по 100203 (4-3,3110).
если можно  и подскажите с чего начать и какие документы необходимы, очень срочно нужно    sad
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 22 липня 2013, 14:01
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Натуральна форма

orif » 08 листопада 2013, 20:54

никита2288, у меня только форма 4-2 заполняется, т.к. поступления - Інші джерела власних надходжень бюджетних установ (подгруппа 25020100).
1) сделала ДОВІДКУ про зміни до кошторису, подписала в вышестоящей
2) ДОВІДКА ПРО НАДХОДЖЕННЯ У НАТУРАЛЬНІЙ ФОРМІ: КЕКВ 1134 - 17328 грн (стоимость монтажа площадки согласно акта вып.работ), КЕКВ 2110 - 34776 грн (ст-ть детской площадки)
3) отнесла все в УГК
 
никита2288 написав:ставить на 100203
о чем речь, я не поняла
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Натуральна форма

никита2288 » 10 листопада 2013, 16:25

orif, на какую КФК Вы поставили игровую площадку?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 22 липня 2013, 14:01
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Натуральна форма

orif » 10 листопада 2013, 16:30

никита2288, у меня один КФК 090700
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 08:38
Звідки: Луганск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская Область

Натуральна форма

никита2288 » 17 листопада 2013, 12:55

Добрый день!
Подскажите пожалуйста, получены хоз.товары и продукты в детский сад в виде гуманитарной помощи. Мы должны теперь их оценить. Комиссия по инвентаризации может ли делать такую оценку или же нужно сделать новую комиссию?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 22 липня 2013, 14:01
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая Область

Натуральна форма

Радистка_Кэт » 17 листопада 2013, 19:06

Можете приказом делегировать это право, главное, чтобы соблюдались условия:
 
 
6.2. Необоротні активи, отримані безоплатно у вигляді безповоротної допомоги, дарунка, приймаються комісією, створеною наказом керівника установи, до складу якої обов'язково входить працівник бухгалтерської служби та для нижчестоящих розпорядників бюджетних коштів - представники установи вищого рівня.
Комісія складає акт, в якому зазначаються найменування, кількість і вартість отриманих матеріальних цінностей. Одночасно проставляється інвентарний номер, про що робиться запис в акті прийняття необоротних активів.

Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев

Далі



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 3 гостей