Як відобразити перегляд ціни тов.-матер.цінностей?

Як відобразити перегляд ціни тов.-матер.цінностей?

Olyamak » 16 червня 2014, 11:48

Підкажіть, будь-ласка, хто може. У нас виникла наступна ситуація: За кошти обласного цільового фонду (спецфонд) були придбані тов-мат. цінності, які були передані по акту прийому-передачі іншій установі(відповідно у нас списані, тобто віднесені на фактичні видатки), згідно розпорядження голів обласної ради та обласної державної адміністрації, і відповідно та установа передала також їх у користування іншій. При використанні тов-мат. цінностей було виявлено, що вони неналежної якості. Нами була надіслана претензія постачальнику, так як ми були отримувачами і платниками за даний товар. Постачальник її розглянув і запропонував переглянути ціну і повернути різницю, тобто грошову компенсацію у зв'язку з переглядом ціни на неякісний товар. Як відобразити в обліку повернення коштів (мають бути відновленні касові видатки і зменшені фактичні), у яких проводках, як взагалі документально це все оформити, бо ж товарно-матеріальні цінності вже передані, тобто треба переробити акт прийому -передачі, чи достатньо просто надати їм накладну з переглянутою ціною. Бо кошти повернуть нам, а товари на обліку не у мене wacko   Не знаю чи доступно пояснила ситуацію smile . Допоможіть, бо підкинули задачку surprised
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 08 січня 2013, 22:20
Звідки: Ивано-Франковск
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская Область

Як відобразити перегляд ціни тов.-матер.цінностей?

Animone » 16 червня 2014, 16:13

Olyamak написав:Постачальник ... запропонував переглянути ціну і повернути різницю, тобто грошову компенсацію у зв'язку з переглядом ціни на неякісний товар.

Алё, гараж... Какое "повернення різниці"? Если товар некачественный, то производится его уценка!
Настаивайте на замене товара на равноценный по стоимости и содержанию. В противном случае, обращайтесь в общество защиты прав потребителя.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 4 гостей