Експертиза проектно-кошторисної документації

Експертиза проектно-кошторисної документації

Кузя » 02 липня 2014, 14:27

Доброго дня. В минулому році розроблялася проектно-кошторисна документація на реконструкцію будівлі дитячого садочка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Вартість документації відобразили на 141 рах. Тепер заключили договір на експертизу цієї документації і виникло питання: вартість експертизи відразу списувати на фактичні видатки, чи також відносити на 141 рах.? Ніколи з таким не зустрічалася, допоможіть будь ласка.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 182
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Звідки: Рівне
Дякував (а): 15 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Ровенская область

Експертиза проектно-кошторисної документації

Animone » 03 липня 2014, 17:13

ИМХО, стоимость экспертизы относиться на КЭКР 2240, п.10
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість