Автомобиль

Автомобиль

verbal » 18 липня 2014, 12:02

В бюджетной организации нет водителя. Можно ли возложить эти функции на сотрудника? Должен ли быть назначен ответственный за выдачу путевых листов? Как правильно ввести автомобиль в эксплуатацию?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 243
З нами з: 26 березня 2012, 08:34
Звідки: Киев
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Киев

Автомобиль

Animone » 18 липня 2014, 12:03

Что значит нет водителя? Отсутствует штатная должность или эта должность есть, но она вакантна?
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Автомобиль

verbal » 18 липня 2014, 12:18

Отсутствует такая должность. И надо ли устанавливать лимит пробега автомобиля в месяц?
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 243
З нами з: 26 березня 2012, 08:34
Звідки: Киев
Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Киев

Автомобиль

Animone » 18 липня 2014, 14:42

Приказом по предприятию можете разрешить (скажем, в связи с производственной необходимостью) одному из штатных сотрудников (в рабочее время, но без оплаты) управление авто. Ну, и закрепляете за ним этот авто.

Все остальное оформляется в стандартном режиме.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 21:03
Звідки: Tegucigalpita
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Cortés

Автомобиль

Malyuga » 21 липня 2014, 13:03

Помогите,пожалуйста.Есть автомобиль и водитель, но ,в связи с тем,что казначейство не проплачивает платежи,сельський совет не может приобрести бензин.На остатке бензина нет и в долг никто его не отпускает. Как быть из оплатой труда водителя?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 44
З нами з: 11 квітня 2013, 19:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Автомобиль

zmses » 22 липня 2014, 15:09

Malyuga,  можете оформити простій, якщо водій не виїжджав та не був на робочому місці (2/3 від посадового окладу виплачується), можете у разі простою водія перевести за його згодою з урахуванням спеціальності та кваліфікації на іншу роботу  терміном до одного місяця з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою, ніж середній заробіток за попередньою роботою (ст. 33 та 34 КЗпП). Якщо водій не виїжджав, але був на роботі не виплачуються надбавки за складність та напруженість, ненормований робочий день, класність
Аватар користувача
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 106
З нами з: 11 червня 2012, 08:14
Звідки: Харьков
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Автомобиль

Настя91 » 03 листопада 2014, 10:40

Допоможіть!!!!!!!!!!По спеціальному рахунку(07) ми купили насос до пожежної машини(установлюється в машину) за 25000 грн. на який рахунок потрібно його ставити? на 106 чи 238? wacko
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 8
З нами з: 16 травня 2013, 09:04
Звідки: Кривой Рог
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Автомобиль

Margaritf88 » 09 грудня 2014, 14:15

Підкажить будь ласка! В нас на складі є запчастини на авто яких  вже не має в автопарку. Вони дуже старі і вже стали непригодні для ремонту( іншими словами зіпсовані) , тому передати їх іншій бюджетній установі нашого рівня ми не можемо. Чи можливо їх списати зі складу? Як нам діяти в цьому випадку?
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 42
З нами з: 21 січня 2014, 21:05
Звідки: Запорожье
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская Область

Re: Автомобиль

найк » 17 березня 2016, 15:37

Підкажіть будь ласка. У нас в установі є автомобіль, загальна вартільть 50 тис.грн., у минулому місяці був ремонт на 25 тис грн,(в рахунок війшли запчастини та сам ремонт) проплата за ремонт пройшла як послуги по КЕКВ 2240 згідно рахунку та акту виконаних робіт. Як провести у 6 М/О проводки, чи взагалі можно було так проплачувати. Інші установи одразу купували запчастини, а потім ремонт проводили. Нам потрібно на 238 рахунок розносити запчастини?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 07 лютого 2012, 11:46
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Автомобиль

найк » 17 березня 2016, 15:38

Підкажіть будь ласка. У нас в установі є автомобіль, загальна вартільть 50 тис.грн., у минулому місяці був ремонт на 25 тис грн,(в рахунок війшли запчастини та сам ремонт) проплата за ремонт пройшла як послуги по КЕКВ 2240 згідно рахунку та акту виконаних робіт. Як провести у 6 М/О проводки, чи взагалі можно було так проплачувати. Інші установи одразу купували запчастини, а потім ремонт проводили. Нам потрібно на 238 рахунок розносити запчастини?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 19
З нами з: 07 лютого 2012, 11:46
Звідки: Донецк
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Автомобиль

Радистка_Кэт » 17 березня 2016, 21:30

А что за ремонт был? Текущий? Улучшений не было?
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 2211
З нами з: 20 вересня 2012, 19:18
Звідки: Киев
Дякував (а): 40 раз.
Подякували: 19 раз.
Регіон: Киев




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість