Оприбуткування продуктів харчування.

Оприбуткування продуктів харчування.

Yanochka » 11 червня 2018, 13:54

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка в ситуації. В накладній на продукти харчування для ДНЗ було допущено помилку (неправильно підбитий підсумок). Виявили це після того як проплатили і бухгалтер почала робити звіт,відповідно до цього не сходяться залишки. Як правильно вирішити дане питання?
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 110
З нами з: 16 жовтня 2012, 10:06
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (а): 17 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Оприбуткування продуктів харчування.

Крот Юлія » 12 червня 2018, 08:54

Yanochka написав:Доброго дня. Допоможіть будь-ласка в ситуації. В накладній на продукти харчування для ДНЗ було допущено помилку (неправильно підбитий підсумок). Виявили це після того як проплатили і бухгалтер почала робити звіт,відповідно до цього не сходяться залишки. Як правильно вирішити дане питання?

Доброго дня!
Відповідно до п. 4.3. розд. 4 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну від 24.05.95 р. № 88,  помилки в облікових регістрах за минулий звітний період виправляються способом сторно. Цей спосіб передбачає складання бухгалтерської довідки, в яку помилка (сума, кореспонденція рахунків) заноситься червоним чорнилом, пастою кулькових ручок тощо або із знаком "мінус", а правильний запис (сума, кореспонденція рахунків) заноситься чорнилом, пастою кулькових ручок тощо темного кольору.
Таким чином, для виправлення помилки Вам необхідно оформити бухгалтерську довідку. Якщо ж помилка стосується розрахунків з постачальником (сплачено меншу або більшу суму за товар), тоді слід також провести взаємозвірку з цим контрагентом і скласти акт.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 28 раз.
Подякували: 146 раз.
Регіон: Харків
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість