Структура управління

Структура управління

Антоніна кадри » 18 вересня 2019, 10:33

Чи може до складу управління входити один відділ і один сектор? Чи обов'язково повинно бути два відділи.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 08:36
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Структура управління

Антоніна кадри » 18 вересня 2019, 14:06

Іще питання. 
Завідувач сектору управління.... може бути переведений на начальника відділу цього ж управління без проведення конкурсу так, як це є рівнозначні посади. Я правильно розумію?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 08:36
Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 4 раз.
Регіон: Черкасская область

Re: Структура управління

СВН » 18 вересня 2019, 16:24

Антоніна кадри написав:Чи може до складу управління входити один відділ і один сектор? Чи обов'язково повинно бути два відділи.

У разі потреби у складі департаменту, управління та самостійного відділу може утворюватися сектор з штатною чисельністю не менш як 2 одиниці. Такі сектори у складі департаменту та управління утворюються понад нормативну кількість відділів, а в складі самостійного відділу - понад мінімальну штатну чисельність самостійного відділу (Абзац сьомий пункту 1 постанови КМУ від 12.03.2005 № 179)
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Структура управління

Козиренко Віталій » 19 вересня 2019, 07:22

Антоніна кадри написав:Іще питання. 
Завідувач сектору управління.... може бути переведений на начальника відділу цього ж управління без проведення конкурсу так, як це є рівнозначні посади. Я правильно розумію?

так, це одна й та ж група на тому ж самому рівні, тому на сьогодні ці посади можна вважати рівнозначними.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 992
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 30 раз.
Подякували: 209 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Структура управління

СВН » 29 січня 2020, 08:52

Шановні колеги! Виникло таке питання. У складі департаменту ОДА є управління, яке складається з 2-х відділів. Відбувається зміна структури. у 1-му відділі даного управління нічого не міняється, а 2- відділ ліквідовується і замість нього створюється інший з новою назвою та іншими функціями. При цьому також змінюється назва управління. Які дії кадровика по відношенню до начальника даного управління та 1-го відділу (у якому нічого не мінялося)?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Структура управління

Козиренко Віталій » 29 січня 2020, 09:41

СВН написав:Шановні колеги! Виникло таке питання. У складі департаменту ОДА є управління, яке складається з 2-х відділів. Відбувається зміна структури. у 1-му відділі даного управління нічого не міняється, а 2- відділ ліквідовується і замість нього створюється інший з новою назвою та іншими функціями. При цьому також змінюється назва управління. Які дії кадровика по відношенню до начальника даного управління та 1-го відділу (у якому нічого не мінялося)?

хоча ч.2 ст.43 й виключена, але ж ні щодо начальника управління, ні щодо 1-го відділу не можна застосувати ч.3 цієї статті.
отже, у трудові цих працівників лише робиться запис про зміну назви управління. а з огляду на те, що до повної назви посади входить і назва підрозділу - начальнику управління, мабуть, треба записати ще й про зміну назви посади.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 992
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 30 раз.
Подякували: 209 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Структура управління

СВН » 29 січня 2020, 10:27

Козиренко Віталій написав:
СВН написав:Шановні колеги! Виникло таке питання. У складі департаменту ОДА є управління, яке складається з 2-х відділів. Відбувається зміна структури. у 1-му відділі даного управління нічого не міняється, а 2- відділ ліквідовується і замість нього створюється інший з новою назвою та іншими функціями. При цьому також змінюється назва управління. Які дії кадровика по відношенню до начальника даного управління та 1-го відділу (у якому нічого не мінялося)?

хоча ч.2 ст.43 й виключена, але ж ні щодо начальника управління, ні щодо 1-го відділу не можна застосувати ч.3 цієї статті.
отже, у трудові цих працівників лише робиться запис про зміну назви управління. а з огляду на те, що до повної назви посади входить і назва підрозділу - начальнику управління, мабуть, треба записати ще й про зміну назви посади.

Дякую за відповідь!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 33
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Днепропетровская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron