Розмежування допорогових закупівель та тендерів

Розмежування допорогових закупівель та тендерів

Shaysle » 31 жовтня 2019, 19:41

Всім доброго дня. Прошу допомоги у вирішенні наступного питання.

Відділ освіти. Кожна школа володіє певною кількістю коштів загального фонду, яку вона сама ініціює як і коли використовувати. Впродовж року школи замовляли вікна та двері на невеликі сумми (15-20 тис. грн) і ми проводили допорогові закупівлі. Адже на початку року ми не знали скільки шкіл і в якій кількості будуть купувати вікна та двері. Отож так ми дійшли до 190 тис. грн. в загальному впродовж року. Коли наступна школа прийшла і замовила вікна, то ми б перевищили поріг, тому провели відкриті торги на 25 тис. грн., щоб не було порушення. 

А тепер знову прийшла ще одна школа з необхідністю купити вікна на 20 тис. грн. Питання. Чи потрібно проводити і на цей раз відкриті торги (і в подальшому, якщо виникатиме така потреба)? Адже ліміт в 200 тис. грн. ми вже використали. Чи тендер на 25 тис. грн. дає можливість далі по допорогам закуповувати (адже робити далі відкриті торги на кожний раз по 20 тис. грн. не дуже логічно)?

Чи можливо в цьому випадку застосувати Лист МЕРТУ щодо планування закупівель (хоч він і не має нормативного характеру), де сказано, що якщо є обрунтована необхідність придбання товару, яку ми не могли передбачити, то це буде новим предметом договору? Хоча це є новим предметом договору, а не предметом закупівлі.

Буду вдячний за відповіді.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 31 жовтня 2019, 19:03
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская областьХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей