Запитання про вiднесення на субрахунок

Re: Запитання про вiднесення на субрахунок

Yanochka » 15 травня 2019, 13:19

EVGENIY написав:
Yanochka написав:Доброго дня. В нашій установі на рах. 1214 обліковуються документи з права власності на майно. казначейство зробило зауваження ,що це не зовсім правильно . Підкажіть , на якому субрахунку правильно обліковувати такі документи?

а ви взагалі впевнені що вони вам в бухобліку потрібні? Це бланки суворої звітності? Думаю ні! Зауваження вам вірно зробили!

Річ у тім, що вони там обліковуються вже багато років. Якщо можна , підкажіть буль-ласка як правильно вчинити в даній ситуації?
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: Запитання про вiднесення на субрахунок

EVGENIY » 15 травня 2019, 13:24

Yanochka написав:
EVGENIY написав:
Yanochka написав:Доброго дня. В нашій установі на рах. 1214 обліковуються документи з права власності на майно. казначейство зробило зауваження ,що це не зовсім правильно . Підкажіть , на якому субрахунку правильно обліковувати такі документи?

а ви взагалі впевнені що вони вам в бухобліку потрібні? Це бланки суворої звітності? Думаю ні! Зауваження вам вірно зробили!

Річ у тім, що вони там обліковуються вже багато років. Якщо можна , підкажіть буль-ласка як правильно вчинити в даній ситуації?

просто прибрати з обліку! При інвентаризації наприклад хай комісія зробе зауваження що на обліку стоїть те що там не потрібне і те що не відповідає вимогам стандартам бухобліку! Або ж зробіть який акт комісії з інвентаризації що комісія вирішила списати з обліку по тим же причинам що я вище написав!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 72 раз.
Подякували: 810 раз.
Регіон: Харьковская область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 2 гостей