напрям використання спецкоштів

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
напрям використання спецкоштів

Natalia Ivanivna » 08 червня 2015, 16:31

Чи можна кошти , що надійшли за оренду приміщення використати на реконструкцію приміщення ?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: напрям використання спецкоштів

EVGENIY » 08 червня 2015, 16:50

Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 цього Кодексу) на:

.......................

утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 3 першої групи);
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8415
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 88 раз.
Подякували: 964 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: напрям використання спецкоштів

Natalia Ivanivna » 09 червня 2015, 17:41

а реконструкція відноситься до ремонту?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: напрям використання спецкоштів

Станкус Тетяна » 16 червня 2015, 15:45

Реконструкція в архітектурі — це ремонт старої будівлі з зміною цільового призначення та/або зміною геометричних розмірів (розширення/надбудова).
Також, наприклад, реконструкція - це комплекс будівельних робіт, пов'язаних із зміною техніко-економічних показників чи використанням об'єкту за новим призначенням у межах існуючих будівельних габаритів. Складовою частиною реконструкції об'єкту може бути його капітальний ремонт.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: напрям використання спецкоштів

Natalia Ivanivna » 19 червня 2015, 11:04

Дякую за відповідь. Як я зрозуміла, порушення не буде , якщо кошти з орендної плати використати на реконструкцію будівлі.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 43
З нами з: 03 лютого 2015, 22:26
Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: напрям використання спецкоштів

Станкус Тетяна » 03 липня 2015, 13:26

Так, Ви все вірно зрозуміли.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: напрям використання спецкоштів

Mitrofanova Taty » 29 лютого 2016, 11:40

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи має право професійний ліцей оплачувати навчання у ВНЗ за своїх працівників за рахунок коштів спеціального фонду. Дуже дякую за відповідь
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: напрям використання спецкоштів

Станкус Тетяна » 29 лютого 2016, 11:55

Доброго дня! Що саме мається на увазі - підвищення кваліфікації? І за рахунок яких саме коштів спецфонду планується провести оплату?
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: напрям використання спецкоштів

Mitrofanova Taty » 29 лютого 2016, 12:01

ні. не підвищення кваліфікації. Просто плата за навчання (придбання вищої освіти). Планується за кошти від господарської діяльності чи від коштів від надання платних коштів. Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: напрям використання спецкоштів

Станкус Тетяна » 29 лютого 2016, 13:18

Перелічені Вами кошти належать до власних надходжень бюджетних установ. Так, згідно із п.4 ст.13 Бюджетного кодексу України плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю, належать до першої підгрупи першої групи власних надходжень бюджетних установ. Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності належать до другої підгрупи першої групи власних надходжень бюджетних установ.
Кошти першої підгрупи першої групи можуть бути витрачені на покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю. Кошти другої підгрупи першої групи можуть бути витрачені на організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ та на господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв.
Тож, можливості витрачання зазначених Вами коштів на здобуття вищої освіти немає.
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: напрям використання спецкоштів

Mitrofanova Taty » 29 лютого 2016, 14:34

дуже дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 29 лютого 2016, 11:31
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область

Re: напрям використання спецкоштів

ВикторияЯ » 08 червня 2017, 12:42

Станкус Тетяна, на які витрати можливо використати надходження за кодом 25010400 (надходження за сдачу вторсировини)
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 27 березня 2016, 18:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: напрям використання спецкоштів

EVGENIY » 08 червня 2017, 13:07

ВикторияЯ написав:Станкус Тетяна, на які витрати можливо використати надходження за кодом 25010400 (надходження за сдачу вторсировини)

Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 цього Кодексу) на:

покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (за рахунок надходжень підгрупи 1 першої групи);


організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 2 першої групи);


утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 3 першої групи);


ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів та матеріальних цінностей, покриття витрат, пов'язаних з організацією збирання і транспортування відходів і брухту на приймальні пункти (за рахунок надходжень підгрупи 4 першої групи);


господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв (за рахунок надходжень підгруп 2 і 4 першої групи);


організацію основної діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгруп 1, 3 і 4 другої групи);



виконання відповідних цільових заходів (за рахунок надходжень підгрупи 2 другої групи).

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/245 ... 3013026590
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8415
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 88 раз.
Подякували: 964 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: напрям використання спецкоштів

ВикторияЯ » 20 червня 2017, 14:14

Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 40
З нами з: 27 березня 2016, 18:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: напрям використання спецкоштів

vitochka0702 » 23 серпня 2017, 08:50

скажіть будь ласка. У нас не має спец рахунка, а є благодійний фонд фіз осіб на покращення матеріальної бази від фізичних осіб. Скажіть будь ласка, чи можемо заплатити з цих коштів за воду. дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2017, 10:17
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: напрям використання спецкоштів

музей каміння » 15 листопада 2017, 12:31

[font='Noto Sans', sans-serif]При складанні кошторису на 2018р. для музею головний розпорядник коштів вимагає витрати на комунальні послуги закласти за рахунок власних надходжень по спецфонду. Чи правомірні його дії?[/font]
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 15 листопада 2017, 12:08
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: напрям використання спецкоштів

Владислав Станкус » 13 грудня 2017, 11:52

музей  каміння написав:[font='Noto Sans', sans-serif]При складанні кошторису на 2018р. для музею головний розпорядник коштів вимагає витрати на комунальні послуги закласти за рахунок власних надходжень по спецфонду. Чи правомірні його дії?[/font]

Доброго дня!
Вважаю, що такі дії з боку головного розпорядника є неправомірними оскільки фінансування музеїв державної форми власності здійснюється за рахунок коштів відповідно державного або місцевих бюджетів. 
Додаткові джерела фінансування музеїв безумовно повинні покривати частину витрат комунальних послуг проте не всю суму.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 41 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість