Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Pepsicola » 20 вересня 2015, 17:13

В грудні 2013 року працівнику було виплачена заробітна плата за цілий місяць, в січні 2014 року він здав лікарняний листок, про те що хворів з 17.12 по 27.12.2013р. В січні утримуємо зайво нарховану ЗП згідно уточнюючого табеля. КРУ наполягає на тому, що ці суми мали були поверненні до бюджету Чи правомірно?дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2015, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: повернення в дохід бюджету

Станкус Тетяна » 21 вересня 2015, 09:42

Так, КРУ має рацію, адже бюджетний рік вже закнічено.
Нагадаю, що згідно зі ст. 3 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
При цьому розпорядники бюджетних коштів мають право провадити діяльність виключно в межах бюджетних асигнувань, затверджених кошторисами, про що визначено у п. 43 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228.
Отже, при затвердженні кошторису на поточний рік кошти, утримані у поточному році із заробітної плати працівників через зайве нарахування їм заробітної плати за попередній період, не враховуються і відповідно повноваження щодо їх використання у поточному році не надаються.
Таким чином, кошти отримані установою шляхом утримання із заробітної плати працівників за попередній бюджетний період, не можуть бути відображені як відновлення касових видатків і повинні бути перераховані до бюджету по коду доходів 24060300 «Інші надходження».
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: повернення в дохід бюджету

Pepsicola » 21 вересня 2015, 20:17

дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2015, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: повернення в дохід бюджету

Станкус Тетяна » 22 вересня 2015, 16:58

Будь ласка! Якщо будуть ще питання - звертайтесь!
Аватар користувача
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: повернення в дохід бюджету

Slavker » 05 листопада 2015, 09:03

Станкус Тетяна написав:Так, КРУ має рацію, адже бюджетний рік вже закнічено.
Нагадаю, що згідно зі ст. 3 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
При цьому розпорядники бюджетних коштів мають право провадити діяльність виключно в межах бюджетних асигнувань, затверджених кошторисами, про що визначено у п. 43 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228.
Отже, при затвердженні кошторису на поточний рік кошти, утримані у поточному році із заробітної плати працівників через зайве нарахування їм заробітної плати за попередній період, не враховуються і відповідно повноваження щодо їх використання у поточному році не надаються.
Таким чином, кошти отримані установою шляхом утримання із заробітної плати працівників за попередній бюджетний період, не можуть бути відображені як відновлення касових видатків і повинні бути перераховані до бюджету по коду доходів 24060300 «Інші надходження».

А не могли б Ви підсказати сам механізм повернення коштів утриманих із заробітної плати по коду доходів 24060300 "Інші надходження". КРУ саму процедуру повернення не довів до нас.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 13:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Владислав Станкус » 05 листопада 2015, 09:30

Доброго ранку! Сама процедура повернення дуже проста і полягає у перерахуванні коштів, утриманих із заробітної плати на відповідний рахунок Держказначейської служби по коду доходів 24060300 "Інші надходження". Цей рахунок Вам повинні були вказати працівники Держфінінспекції у вимозі, яку вони надсилають за результатами проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності. Перелік таких рахунків доводиться Держказначейською службою до органів Держфінінспекції в порядку взаємного інформування.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 42 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Slavker » 05 листопада 2015, 10:40

Владислав Станкус написав:Доброго ранку! Сама процедура повернення дуже проста і полягає у перерахуванні коштів, утриманих із заробітної плати на відповідний рахунок Держказначейської служби по коду доходів 24060300 "Інші надходження". Цей рахунок Вам повинні були вказати працівники Держфінінспекції у вимозі, яку вони надсилають за результатами проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності. Перелік таких рахунків доводиться Держказначейською службою до органів Держфінінспекції в порядку взаємного інформування.

Дякую за відповідь. А підскажіть, як тоді з Держказначейського рахунка перегнать платіжним дорученням в дохід районного бюджету? Цікавить саме призначення платежу.
Аватар користувача
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 75
З нами з: 20 травня 2014, 13:43
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Кировоградская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Владислав Станкус » 05 листопада 2015, 11:43

У платіжному дорученні в призначенні платежу слід вказати: КТКВ (за яким було допущено порушення), КЕКВ 2111, КБКД (який визначено працівниками ДФІ у вимозі), та зазначити, що перераховується в дохід бюджету зайво нарахована заробітна плата по акту ДФІ, вказавши його номер та дату.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 42 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Pepsicola » 13 листопада 2015, 18:37

Підскажіть ще, будь ласка ,де взяти гроші на повернення до бюджету ,якщо це був перерахунок у січні 2014 за 2013рік, а КРУ виявило в 2015 році. Мені пояснили, що за рахунок винних осіб,тобто я маю заплатити свої гроші.Чи правомірно це? Я бухгалтер по зарплаті ,але у установі є заступник бухгалтера та головний.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2015, 16:41
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Владислав Станкус » 16 листопада 2015, 09:28

Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 42 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

aljonchikkir » 08 лютого 2016, 09:38

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, всю процедуру повернення коштів в бюджет при зайво нарахованій зарплаті за попередні періоди. Ситуація така. У січні 2016 року в нашій установі була аудиторська перевірка, якою було встановлено, що у 2014-2015 рр. була зайво нарахована заробітна плата за рахунок неправильно визначеного базового місяця для індексації. Чи можна за заявами працівників утримати зайво нараховані кошти за 2014-2015 рік, адже це фонд 2016 року. Чи можливо працівникам необхідно внести кошти на казначейський рахунок нашої установи, а потім відновити видатки і сплатити їх до бюджету. Дуже буду вдячна за відповідь.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 05 січня 2016, 13:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

aljonchikkir » 08 лютого 2016, 09:50

Ще підкажіть, будь ласка, які будуть бухгалтерські проводки на дані операції. Дякую!
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 05 січня 2016, 13:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

lenasad » 31 травня 2016, 10:30

aljonchikkir написав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка, всю процедуру повернення коштів в бюджет при зайво нарахованій зарплаті за попередні періоди. Ситуація така. У січні 2016 року в нашій установі була аудиторська перевірка, якою було встановлено, що у 2014-2015 рр. була зайво нарахована заробітна плата за рахунок неправильно визначеного базового місяця для індексації.  Чи можна за заявами працівників утримати зайво нараховані кошти за 2014-2015 рік, адже це фонд 2016 року. Чи можливо працівникам необхідно внести кошти на казначейський рахунок нашої установи, а потім відновити видатки і сплатити їх до бюджету. Дуже буду вдячна за відповідь.

Можете заз заявою працівника з помісячною розбивкою сум. Перевіряючі ідуть на це. Ви дасте їм листа ,де буде зазначено скільки і в який місяць буде повернуто до бюджету
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 липня 2012, 09:32
Звідки: Харьков
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Харьковская Область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

aljonchikkir » 01 липня 2016, 08:31

lenasad написав:
aljonchikkir написав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка, всю процедуру повернення коштів в бюджет при зайво нарахованій зарплаті за попередні періоди. Ситуація така. У січні 2016 року в нашій установі була аудиторська перевірка, якою було встановлено, що у 2014-2015 рр. була зайво нарахована заробітна плата за рахунок неправильно визначеного базового місяця для індексації.  Чи можна за заявами працівників утримати зайво нараховані кошти за 2014-2015 рік, адже це фонд 2016 року. Чи можливо працівникам необхідно внести кошти на казначейський рахунок нашої установи, а потім відновити видатки і сплатити їх до бюджету. Дуже буду вдячна за відповідь.

Можете заз заявою працівника з помісячною розбивкою сум. Перевіряючі ідуть на це. Ви дасте їм листа ,де буде зазначено скільки і в який місяць буде повернуто до бюджету

Підкажіть, будь ласка, які бухгалтерські проводки, якщо за заявою працівника з рахунка установи були перераховані кошти в дохід бюджета. Повинен обовязково змінитися фінансовий результат. Дякую
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 21
З нами з: 05 січня 2016, 13:16
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Сумская область

Re: Повернення в дохід бюджету зайво нараховану ЗП

Ira555 » 20 вересня 2019, 13:53

Допоможіть порадою, будь-ласка! Під час розрахунку при звільненні працівника у вересні 2019 року виявили зайве нарахування оздоровчих у минулому році, тому від належних йому зараз нарахувань відняли нараховану суму оздоровчих. А тепер як вчинити? Потрібно щось повертати в бюджет? Що робити з ЄСВ, ПДФО, ВЗ?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 92
З нами з: 15 березня 2017, 11:19
Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 15 раз.
Регіон: Херсонская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість