Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Re: Всем страдающим на Є-data!

Shov » 24 квітня 2019, 10:23

Лариса79 написав:Здравствуйте всем. У меня возникла проблема при сохранении накладной. Что означает следующая фраза:
  • [font="Open Sans", sans-serif]Документ №КЦР3101/08 (id = null); поле contractors[0].identifier; "38234468" не відповідає правилам формування українських податкових ідентифікаторів[/font]

•  

Спробуйте перевірити ІПН якщо це ФОП, можливо помилка десь у ньому, неправильно набрали, в крайньому разі у мене так було
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 3 раз.
Регіон: Полтавская область

Лариса79 » 24 квітня 2019, 13:34

Shov написав:
Лариса79 написав:Здравствуйте всем. У меня возникла проблема при сохранении накладной. Что означает следующая фраза:
  • [font="Open Sans", sans-serif]Документ №КЦР3101/08 (id = null); поле contractors[0].identifier; "38234468" не відповідає правилам формування українських податкових ідентифікаторів[/font]

•  

Спробуйте перевірити ІПН якщо це ФОП, можливо помилка десь у ньому, неправильно набрали, в крайньому разі у мене так було

Спасибо. Действительно неправильный код ЭДРПОУ был
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 2 раз.
Подякували: 7 раз.
Регіон: Черниговская область

Shov » 24 квітня 2019, 14:01

Лариса79 написав:
Shov написав:

•  

Спасибо. Действительно неправильный код ЭДРПОУ был

Я також довго намагалася внести поки не зрозуміла таки в чому проблема
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 3 раз.
Регіон: Полтавская область

НаталіяБу » 26 квітня 2019, 18:53

Доброго дня. Зробила два звіти та підписала форму 7 та форму 2м. А далі які мої подальші дії? Чи необхідно ще щось настискати (висилати)?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

lanasv27 » 30 квітня 2019, 11:18

maritime написав:
Minzdrav написав:
tstor написав:Підскажіть хто знає, у нас договір позички на приміщення, по цьому договору ми відшкодовуємо тепло та світло. Заношу в е-дата договір видає 
  • [font="Open Sans", sans-serif]Для коректного створення документу, будь ласка, додайте хоча б один cpv-код! [/font]

Какой у Вас код в плане закупок по этому договору - тот же указываете и на Е-дате. Ничего другого придумывать не надо, чтобы не получилось, как в анекдоте.

У мене теж питання. Оскільки ми відшкодовуємо, наприклад, видатки з електропостачання або податку на землю, а не платимо за послугу або сам податок, то який може бути сpv-код 

Аналогічне запитання, теж відшкодовуємо земельний податок по орендованим приміщенням. Минулого року опубліковувала ці договора без сpv-коду, зараз навіть не знаю що придумати :57: В плані закупівель на рік ми ці витрати не опубліковуєм, так як це податок (кекв 2800) і відповідно не присвоюємо сpv-код. Хто стикався з цим і знайшов відповідь - підскажіть будь-ласка. Заздалегідь вдячна.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 7 раз.
Подякували: 5 раз.
Регіон: Черновицкая область

nicstar_74@ukr.net » 02 травня 2019, 08:10

19.04.2019 в Є-data були внесені і підписані договори, 22.04.2019 були підписані акти і накладні. З 26.04.2019 заходжу на портал без службового входження через ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ і не бачу на порталі  жодного договору з накладними, які були оприлюднені з 2015 по 2019 рік. Поділіться будь ласка в кого щє ТАКЕ твориться з договорами, чи тільки у мене???
Мандрівник
Мандрівник

Подякували: 2 раз.
Регіон: Донецкая область

Minzdrav » 02 травня 2019, 15:06

nicstar_74@ukr.net написав:19.04.2019 в Є-data були внесені і підписані договори, 22.04.2019 були підписані акти і накладні. З 26.04.2019 заходжу на портал без службового входження через ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ і не бачу на порталі  жодного договору з накладними, які були оприлюднені з 2015 по 2019 рік. Поділіться будь ласка в кого щє ТАКЕ твориться з договорами, чи тільки у мене???

Всё отображается. Посмотрел и свои организации, и некоторые другие - всё есть.
Квартирант
Квартирант

Подякували: 19 раз.

nicstar_74@ukr.net » 03 травня 2019, 10:44

Вот нарешті і я зараз бачу оприлюднені мною договори. Але з 26.04 по 02.05 вони чомусь не відображались у мене.
Мандрівник
Мандрівник

Minzdrav » 03 травня 2019, 14:34

nicstar_74@ukr.net написав:Вот нарешті і я зараз бачу оприлюднені мною договори. Але з 26.04 по 02.05 вони чомусь не відображались у мене.

Пора бы привыкнуть, что эти ресурсы делают рукожопы. Это всё распил денег и добавление нам лишней ненужной работы...
Квартирант
Квартирант

Юлия ОД » 11 травня 2019, 11:24

Доброго дня всем страдающим, очень точное определение) Подскажите пож, что ждать при несвоевременном внесении отчетов , договоров и прочей мути..Срок,так понимаю, был до 5 мая..
Новачок
Новачок

Дякував (а): 4 раз.
Регіон: Одесская область

Юлия ОД » 11 травня 2019, 12:28

И еще, договора и акты мы вносим в течение квартала,а после окончания квартала в течение 35 дней подписываем, да? Извините за глупые вопросы, недавно работаю с бюджетом и не могу выйти из шока)
Новачок
Новачок

Дякував (а): 4 раз.
Регіон: Одесская область

EVGENIY » 11 травня 2019, 12:38

Юлия ОД написав:И еще, договора и акты мы вносим в течение квартала,а после окончания квартала в течение 35 дней подписываем, да? Извините за глупые вопросы, недавно работаю с бюджетом и не могу выйти из шока)

Зачем ждать 35 дней? Сразу и подписівайте! Как только в казне зарегестрировали сразу и в е-дату вносите и подписівайте, если не успеваете то у вас есть 35 дней! Но специально ждать ненужно!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 78 раз.
Подякували: 863 раз.
Регіон: Харьковская область

EVGENIY » 11 травня 2019, 12:39

Юлия ОД написав:Доброго дня всем страдающим, очень точное определение) Подскажите пож, что ждать при несвоевременном внесении отчетов , договоров и прочей мути..Срок,так понимаю, был до 5 мая..

Еще никого не штрафовали! Я знаю еще есть организации которие там даже не регистрировались!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 78 раз.
Подякували: 863 раз.
Регіон: Харьковская область

rayrada » 31 травня 2019, 07:44

Доброго ранку! Підкажіть,будь-ласка, як знайти документи які вносилися установою постійно до квітня місяця 2019 року. Сьогодні відкрила свій кабінет, а там нічого немає.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 6 раз.
Регіон: Днепропетровская Область

Minzdrav » 31 травня 2019, 12:04

rayrada написав:Доброго ранку! Підкажіть,будь-ласка, як знайти документи які вносилися установою постійно до квітня місяця 2019 року. Сьогодні відкрила свій кабінет, а там нічого немає.

Смотрите новость от 29.05.2019 при входе в кабинет.
"ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ПОРТАЛУ!
29.05.2019

Останнім часом спостерігається багато запитів із приводу того що, у вкладці [font=opensans_bold]Договори не відображаються всі наявні договори користувача.
Для того, щоб побачити всі наявні в Вашому кабінеті договори, потрібно в фільтрах зліва в блоці ДАТА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУнатиснути піктограми Х (ОЧИСТИТИ) напроти кожної з дат і після цього натиснути кнопку ПОШУК."[/font]
Квартирант
Квартирант

bovol » 31 травня 2019, 13:53

lanasv27 написав:
maritime написав:
Minzdrav написав:
tstor написав:Підскажіть хто знає, у нас договір позички на приміщення, по цьому договору ми відшкодовуємо тепло та світло. Заношу в е-дата договір видає 
  • [font="Open Sans", sans-serif]Для коректного створення документу, будь ласка, додайте хоча б один cpv-код! [/font]

Какой у Вас код в плане закупок по этому договору - тот же указываете и на Е-дате. Ничего другого придумывать не надо, чтобы не получилось, как в анекдоте.

У мене теж питання. Оскільки ми відшкодовуємо, наприклад, видатки з електропостачання або податку на землю, а не платимо за послугу або сам податок, то який може бути сpv-код 

Аналогічне запитання, теж відшкодовуємо земельний податок по орендованим приміщенням. Минулого року опубліковувала ці договора без сpv-коду, зараз навіть не знаю що придумати :57: В плані закупівель на рік ми ці витрати не опубліковуєм, так як це податок (кекв 2800) і відповідно не присвоюємо сpv-код. Хто стикався з цим і знайшов відповідь - підскажіть будь-ласка. Заздалегідь вдячна.

МЕРТ в консультації на запит 206/2017 надає відповідь, що дійсно дія Закону України "Про публічні закупівлі" не поширюється на: "придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі, інше майно" та ВІДШКОДУВАННЯ витрат. Тому, як мене проконсультували спеціалісти E-DATи, для реєстрації договорів (актів) проставляємо ДК 65000000-3 Комунальні послуги
Новачок
Новачок

Дякував (а): 6 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Minzdrav » 31 травня 2019, 14:45

bovol написав:МЕРТ в консультації на запит 206/2017 надає відповідь, що дійсно дія Закону України "Про публічні закупівлі" не поширюється на: "придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі, інше майно" та ВІДШКОДУВАННЯ витрат. Тому, як мене проконсультували спеціалісти E-DATи, для реєстрації договорів (актів) проставляємо ДК 65000000-3 Комунальні послуги

У Вас есть план закупок, в котором прописываются все закупки по кодам, датам, процедурам и именно эти коды нужно публиковать. К тому же, есть требования по минимальному количеству знаков кода предмета закупки - их, как минимум, должно быть 4, а не 2. Если Вы публикуете данные, которых у Вас нет, то это относится к публикации неверных данных. Всё берётся исключительно из Ваших документов. Специалисты Е-Даты пусть изучат законодательную базу, для начала.
Квартирант
Квартирант

Тётка » 10 червня 2019, 12:57

Добрий день. Підскажіть будь ласка оприлюднюю накладну, хочу підписати, пише  [font="Open Sans", sans-serif]Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP. [/font]Що це може бути?
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 2 раз.
Регіон: Полтавская Область

Minzdrav » 10 червня 2019, 13:39

Тётка написав:Добрий день. Підскажіть будь ласка оприлюднюю накладну, хочу підписати, пише  [font="Open Sans", sans-serif]Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP. [/font]Що це може бути?

Если ключи АЦСК "Украина", то это Вам сюда: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/uvaga-timchasovo-obmezheno-robotu-tssk-ukrayina/
Если другой АЦСК, то возможны проблемы на стороне Вашего АЦСК.
Квартирант
Квартирант

Ket_ » 10 червня 2019, 14:07

Minzdrav написав:
Тётка написав:Добрий день. Підскажіть будь ласка оприлюднюю накладну, хочу підписати, пише  [font="Open Sans", sans-serif]Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP. [/font]Що це може бути?

Если ключи АЦСК "Украина", то это Вам сюда: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/uvaga-timchasovo-obmezheno-robotu-tssk-ukrayina/
Если другой АЦСК, то возможны проблемы на стороне Вашего АЦСК.

Доброго дня!
В мене аналогічна проблема.
Ключі інакші.
Техпідтримка відписали наступне:
"Наразі спостерігаються складнощі такого типу.
Це питання вже перебуває в роботі у технічних спеціалістів.
Просимо перевірити повторно - після обіду
Якщо помилка буде повторюватись, просимо надати зворотній зв'язок обов'язково у відповідь на цей лист."
Новачок
Новачок

Регіон: Волынская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість