Електронне декларування

Re: Електронне декларування

Козиренко Віталій » 28 березня 2019, 08:41

inno написав:І ще питання щодо недобудови. Орендарем ділянки та власником недобудови в Техпаспорті є я, а будується за наші спільні кошти. Чи треба мені показувати що чоловік подарував мені кошти(позичив)? Чи просто вказати: "Об'єкт належить суб'єкту декларування чи члену його сім'ї на праві власності відповідно до Цивільного кодексу УкраїниОб'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї"

варіанти можуть бути й той, і той.
щоб не дарувати один одному, можна, наприклад, в доходах вказувати спільну власність на доходи як чоловіка, так і дружини.
можна просто написати про цей об’єкт: спільна сумісна власність - відсоток не застосовується - власники обидва.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Луганська область

inno » 28 березня 2019, 13:39

Пане Віталію, скажіть яку дату набуття права вказувати при користванні в звітному періоді і до нині маминим авто без довіреності і договору оренди.
Дату 01.01.18 чи дату реєстрації авто в МРЕО. Я вам дуже вдячна, що завжди відповідаєте на питання!!!
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Козиренко Віталій » 28 березня 2019, 15:15

inno написав:яку дату набуття права вказувати при користванні в звітному періоді і до нині маминим авто без довіреності і договору оренди.
Дату 01.01.18 чи дату реєстрації авто в МРЕО. Я вам дуже вдячна, що завжди відповідаєте на питання!!!

дату з якої Ви реально користуєтеся цим авто. 
це може бути і з дати реєстрації в МРЕО, і пізніше, наприклад, з дати оформлення автоцивілки, за якою управляти транспортним засобом може не лише власник.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 138 раз.
Регіон: Луганська область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей