Подарунок за передплату газет за бюджетні кошти, корупція чи ні?

Подарунок за передплату газет за бюджетні кошти, корупція чи ні?

Савчук Виктория » 11 жовтня 2016, 15:03

Дуже приваблива пропозиція зявилась для бухгалтерів бюджетників. За передплату журналів на 2017 рік дарують смартфон. Я вже ознайомилась із договором на передплату, про подарунок ніде мови не йде. Там лише періодичні видання на 2017 рік...... але ж рекламу бачать не лише бухгалтери, а й фінінспектори також...... Тож чи не буде проблем у бухгалтера, який за бюджетний кошт передплатив періодичні видання і отримав за це подарунок у карман?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Подарунок за передплату газет корупція чи ні?

Радистка_Кэт » 11 жовтня 2016, 15:30

Боже, мы уже на воду будем дуть скоро.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 43 раз.
Подякували: 21 раз.
Регіон: Киев

Re: Подарунок за передплату газет за бюджетні кошти, корупція чи ні?

Савчук Виктория » 11 жовтня 2016, 15:44

Радистка_Кэт, не зрозуміла вашої іронії....хтось адекватно може відповісти на запитання? Я збиралась передплатити не задумуючись, поки не почитала коменти під рекламою цієї акції...пишуть всяке....не хочеться мати проблем...бо в нашій країні не знаєш чого очікувати......
Мандрівник
Мандрівник

Alina.I » 11 жовтня 2016, 16:20

Савчук Виктория написав:Дуже приваблива пропозиція зявилась для бухгалтерів бюджетників. За передплату журналів на 2017 рік дарують смартфон. Я вже ознайомилась із договором на передплату, про подарунок ніде мови не йде. Там лише періодичні видання на 2017 рік...... але ж рекламу бачать не лише бухгалтери, а й фінінспектори також...... Тож чи не буде проблем у бухгалтера, який за бюджетний кошт передплатив періодичні видання і отримав за це подарунок у карман?

Бухгалтер має можливість поставити подарунок (смартфон) на баланс за допомогою накладної
"Згiдно з п.7 розд.2 Нацiонального положення (стандарт) бухгалтерського облiку в державному секторi 121 "Основнi засоби", затвердженого наказом Мiнфiну вiд 12.10.2010 р. 1 1202, первiсною вартiстю основних засобiв, отриманих безоплатно вiд фiзичних та юридичних осiб (крiм суб'єктiв державного сектору), є їх справедлива вартiсть на дату отримання з урахуванням витрат, передбачених пунктом 5 цього роздiлу. Первiсною вартiстю основних засобiв, отриманих безоплатно вiд фiзичних та юридичних осiб (крiм суб'єктiв державного сектору), може бути вартiсть, щодо якої є достовiрна iнформацiя, зокрема згiдно з вiдповiдними первинними документами, з урахуванням витрат, передбачених пунктом 5 цього роздiлу. Тобто бюджетні установи можуть оприбутковувати необоротнi активи, отриманi як благодiйна допомога (дарунок), або за вартiстю, указаною у первинних документах (якщо такi є), або за справедливою (ринковою) вартiстю."
Новачок
Новачок

Савчук Виктория » 11 жовтня 2016, 16:26

Alina.I, ми сільська рада, ми не можемо оприбуткувати подарунок
Мандрівник
Мандрівник

Re: Подарунок за передплату газет корупція чи ні?

Радистка_Кэт » 11 жовтня 2016, 16:45

Савчук Виктория, никакой иронии.

У вас будут какие-то документальные подтверждения получения этого смартфона?
Коронована особа
Коронована особа

Савчук Виктория » 11 жовтня 2016, 16:59

Радистка_Кэт, нет, но ведь не одна я эту рекламу видела, и на едату я выложу договор о предоплате, а когда взятку дают, то расписку о получении пишут? это я конечно образно....но не могу понять, будут ли ко мне претензии "за отримання неправомірної вигоди"?
Мандрівник
Мандрівник

Re: Подарунок за передплату газет чи ні?

Радистка_Кэт » 11 жовтня 2016, 17:14

Савчук Виктория, в договоре он не фигурирует.
Узнайте, при получении - будете ли вы что-то подписывать. Если нет - то не вижу вообще повода для беспокойства.

Неправомерную выгоду нужно ж как-то доказать
Коронована особа
Коронована особа

tinamar » 12 жовтня 2016, 20:27

Савчук Виктория написав:Радистка_Кэт,  нет, но ведь не одна я эту рекламу видела, и на едату я выложу договор о предоплате, а когда взятку дают, то расписку о получении пишут? это я конечно образно....но не могу понять, будут ли ко мне претензии  "за отримання неправомірної вигоди"?

Мабуть більше запитань виникне навіщо сільській раді в роботі "Держслужбовець", якщо  ОМС вже не держслужба?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 14 раз.
Подякували: 6 раз.
Регіон: Полтавская область

gorilla48 » 13 жовтня 2016, 08:03

tinamar написав:
Савчук Виктория написав:Радистка_Кэт,  нет, но ведь не одна я эту рекламу видела, и на едату я выложу договор о предоплате, а когда взятку дают, то расписку о получении пишут? это я конечно образно....но не могу понять, будут ли ко мне претензии  "за отримання неправомірної вигоди"?

Мабуть більше запитань виникне навіщо сільській раді в роботі "Держслужбовець", якщо  ОМС вже не держслужба?

З чого Ви взяли, що ОМС - не держ служба? Де таке вже написали?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киевская область

tinamar » 13 жовтня 2016, 08:31

gorilla48 написав:
tinamar написав:

Сфера поширення нового Закону про держслужбу.
 Ще раз зауважимо: старт для застосування Закону № 889 — 01.05.2016 р. Кого він стосується? Про це зазначено у ст. 3 Закону № 889. Так, дія зазначеного Закону поширюється на держслужбовців: Секретаріату КМУ, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій, органів прокуратури, органів військового управління, іноземних дипломатичних установ України, держорганів, особливості проходження держслужби в яких визначені ст. 91 Закону № 889, та інших державних органів. Одночасно скажемо, на кого його дія не поширюється. Так, Закон № 889 не стосується, зокрема: суддів; прокурорів; працівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності, а також навчальних закладів, заснованих держорганами, посадових осіб місцевого самоврядування.
 https://buhgalter.com.ua/articles/derzhavna-sluzhba/zakon-pro-derzhsluzhbu-znayomimosya-z-new-versiyeyu/
Мешканець
Мешканець

gorilla48 » 13 жовтня 2016, 15:03

tinamar написав:
gorilla48 написав:
tinamar написав:

Сфера поширення нового Закону про держслужбу.
 Ще раз зауважимо: старт для застосування Закону № 889 — 01.05.2016 р. Кого він стосується? Про це зазначено у ст. 3 Закону № 889. Так, дія зазначеного Закону поширюється на держслужбовців: Секретаріату КМУ, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій, органів прокуратури, органів військового управління, іноземних дипломатичних установ України, держорганів, особливості проходження держслужби в яких визначені ст. 91 Закону № 889, та інших державних органів. Одночасно скажемо, на кого його дія не поширюється. Так, Закон № 889 не стосується, зокрема: суддів; прокурорів; працівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності, а також навчальних закладів, заснованих держорганами, посадових осіб місцевого самоврядування.
 https://buhgalter.com.ua/articles/derzhavna-sluzhba/zakon-pro-derzhsluzhbu-znayomimosya-z-new-versiyeyu/

Напевно Ви помиляєтесь.
Прикінцеві положення Про службу в органах місцевого самоврядування
Розділ VII 

ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Дія Закону України  "Про  державну  службу"  (  [color=#5674b9]3723-12
 )
поширюється  на органи і посадових осіб місцевого самоврядування в
частині,  що   не   суперечить   Закону   України   "Про   місцеве
самоврядування в  Україні"  (  280/97-ВР ),  цьому Закону та іншим
законам України, що регулюють діяльність місцевого самоврядування.

За посадовими особами місцевого самоврядування,  посади  яких
на   момент  набрання  чинності  цим  Законом  було  віднесено  до
відповідних категорій та яким присвоєно ранг згідно  з  пунктом  5
розділу  V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про
місцеве  самоврядування  в  Україні",   зберігається   така   сама
категорія  та  присвоюється  такий  самий ранг з додержанням вимог
цього Закону.
[/color]
І ще одне...
Про державну службу Закон від 10.12.2015 № 889-VIII
[size=100]Стаття 3. Сфера дії цього Закону[/size]

1. Цей Закон регулює відносини, що виникають у зв’язку із вступом на державну службу, її проходженням та припиненням, визначає правовий статус державного службовця.

2. Дія цього Закону поширюється на державних службовців:

1) Секретаріату Кабінету Міністрів України;

2) міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;

3) місцевих державних адміністрацій;

4) органів прокуратури;

5) органів військового управління;

6) закордонних дипломатичних установ України;

7) державних органів, особливості проходження державної служби в яких визначені[color=#006600][size=100]статтею 91 цього Закону;[/size][/color]

8) інших державних органів.

3. Дія цього Закону не поширюється на:

1) Президента України;

2) Главу Адміністрації Президента України та його заступників, Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим та його заступників;

3) членів Кабінету Міністрів України, перших заступників та заступників міністрів;

4) Голову та членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Голову та членів Антимонопольного комітету України, Голову та членів Національного агентства з питань запобігання корупції, Голову та членів Рахункової палати, Голову та членів Центральної виборчої комісії, голів та членів інших державних колегіальних органів;

5) Секретаря Ради національної безпеки і оборони України та його заступників;

6) Голову Державного комітету телебачення і радіомовлення України та його заступників, Голову Фонду державного майна України та його заступників;

7) народних депутатів України;

8) Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його представників;

9) службовців Національного банку України;

10) депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Голову Ради міністрів Автономної Республіки Крим та його заступників, міністрів Автономної Республіки Крим;

11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;

12) суддів;

13) прокурорів;

14) працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування;

15) працівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності, а також навчальних закладів, заснованих державними органами;

16) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до закону;

17) осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів та працівників інших органів, яким присвоюються спеціальні звання, якщо інше не передбачено законом;

18) працівників патронатних служб.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Киевская область

tinamar » 13 жовтня 2016, 15:41

gorilla48, остання версія ЗУ "Про місцеве самоврядування" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/280 ... 1%80/page6 і прикінцеві положення в ньому вже розділ V і вже без тексту на який Ви посилаєтесь. А в законі "Про державну службу" виділивши рядок
"11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;" Ви не дочитались, що цей рядок відноситься до пункту 3. Дія цього Закону не поширюється на:, про що я і писала вище.
Мешканець
Мешканець

Савчук Виктория » 02 листопада 2016, 19:03

tinamar написав:gorilla48, остання версія ЗУ "Про місцеве самоврядування" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/280 ... 1%80/page6 і прикінцеві положення в ньому вже розділ V  і вже без тексту на який Ви посилаєтесь. А в законі "Про державну службу" виділивши рядок
"11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;" Ви не дочитались, що цей рядок відноситься до пункту 3. Дія цього Закону не поширюється на:, про що я і писала вище.

Скажіть, будь ласка, який статус мають сіл.голова та секретар - вони вже не держслужбовці?
Мандрівник
Мандрівник

tinamar » 02 листопада 2016, 23:16

Звичайно ж ні - з 01.05.2016 року
Мешканець
Мешканець

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей