Вебінар «Заповнення декларацій» (е-декларування)

Re: Вебінар «Заповнення декларацій» (е-декларування)

Марія17 » 20 березня 2017, 14:43

Козіна Віра написав:
Марія17 написав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка, особа перебувала на посаді головного спеціаліста державного органу, у березні 2017 року шляхом переведення була призначена на рівнозначну посаду до іншого державоного органу. Як їй потрібно подавати декларацію за 2016-2017 рік?

Треба подивитися документи, але оскільки у вас, як я зрозуміла з Вашого запитання, було звільнення з попереднього місця роботи шляхом переведення, то відповідно до п. 2 Роз'яснень НАЗК № 3, я б радила подавати декларацію, яка охопить період з 1 січня 16 року до дня, який передував звільненню.

Звільнення не було, було внутрішнє переміщення з Департаменту до управління.
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Донецкая область

putivska@mail.ua » 20 березня 2017, 14:53

Як відображати в декларації інформацію щодо об'єктів. які перебувають у 100% власності одного з членів сім'ї, а суб'єкт декларування знаходиться на правах користування,   чи потрібно повторно зазначати дані про власника майна. якщо вже навів його дані при заповненні розділу декларації про себе
Новачок
Новачок

Регіон: Харьковская область

nicstar_74@ukr.net » 20 березня 2017, 15:04

Підскажить, будь ласка, якщо дружина знаходиться в декретній відпустці і не мала доходів за 2016 рік, то вказувати лише свої доходи або щє і прописувати доходи дружини з "нулем"?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Марія17 » 20 березня 2017, 15:06

nicstar_74@ukr.net написав:Підскажить, будь ласка, якщо дружина знаходиться в декретній відпустці  і не мала доходів за 2016 рік, то вказувати лише свої доходи  або щє і прописувати доходи дружини з "нулем"?

А допомогу при народженні дитини вона отримує щомісяця?
Мандрівник
Мандрівник

melnyk » 20 березня 2017, 15:06

Доброго дня!

Підскажіть будь-ласка яку інформацію мені вказувати в розділі 3? Якщо я прописаний в місті де не проживаю, а фактично проживаю у квартирі яка є власністю знайомих (інформації щодо її площі, вартості та № свідотства я не володію)?
Новачок
Новачок

Регіон: Сумская область

nicstar_74@ukr.net » 20 березня 2017, 15:20

Допомога при народженні дитини оформлена на мене(в довідке про доходи з ДФС ця допомога відображена у мене)...
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 2 раз.

Марія17 » 20 березня 2017, 15:28

nicstar_74@ukr.net написав:Допомога при народженні дитини оформлена на мене(в  довідке про доходи з ДФС ця допомога відображена у мене)...

Вважаю, що її взагалі не треба вказувати.
Мандрівник
Мандрівник

Rebel_System » 20 березня 2017, 15:50

Марія17 написав:
Козіна Віра написав:
Марія17 написав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка, особа перебувала на посаді головного спеціаліста державного органу, у березні 2017 року шляхом переведення була призначена на рівнозначну посаду до іншого державоного органу. Як їй потрібно подавати декларацію за 2016-2017 рік?

Треба подивитися документи, але оскільки у вас, як я зрозуміла з Вашого запитання, було звільнення з попереднього місця роботи шляхом переведення, то відповідно до п. 2 Роз'яснень НАЗК № 3, я б радила подавати декларацію, яка охопить період з 1 січня 16 року до дня, який передував звільненню.

В такому випадку подається щорічна декларація за 2016 рік! 
У випадку звільнення, подавались би дві декларації: перша - щорічна за 2016 рік, друга- з 1 січня 2017 року до переддня звільнення!
Новачок
Новачок

Регіон: Івано-Франківськ

Kateryna.N » 20 березня 2017, 15:53

Доброго дня, Як відобразити в декларації інформацію щодо вартості нерухомого майна та дати набуття права якщо 57/100 частки квартири придбано за 35 000грн. у 2010 році, а 43/100 додано по ордеру у 2011 році і приватизовано, відомості у держ. реєстр внесено у 2011 році - вся частина і без вартості. 2) гараж внесено в держреєстр двічі: перший раз з площею 25.7 кв.м- дата набуття права -2006 рік, і вартість37 тис грн, потім внаслідок помилки площу уточнили-50 кв. м., переєрестрували -у 2016 році(дата прийн.рішення про реєстрацію), вартість залишилась та сама, що вказувати у е-декларації. 3.) державний службовець у 2016 році (не будучи ще службовцем) був головою територіальної виборчої комісії, доходи по податковій -0, але ще числиться, бо по законодавству не можливо закрити , як відобразити у декларації: інші доходи ( які) ?
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Голошивец-Агибалова Ольга » 20 березня 2017, 16:07

Доброго дня! Підкажіть будь ласка,як заповнити е-декралацію, така ситуація: я- державний службовець проживаю і прописана в квартирі, яка належить моєму батькові. А мої батьки проживають в будинку- який належить мені (право на будівлю і на зем.ділянку). Питання право власності мені вказувати - власником є третя особа?  Бо  якщо ставити право користування - то потрібен догорів оренди? Дякую
Новачок
Новачок

Марія17 » 20 березня 2017, 16:21

Rebel_System написав:
Марія17 написав:
Козіна Віра написав:

У випадку звільнення, подавались би дві декларації: перша - щорічна за 2016 рік, друга- з 1 січня 2017 року до переддня звільнення!

Переміщення було в 2017 році. Як потрібно буде заповнювати декларацію за 2017 рік? Одну щорічну? Або 2 - до переміщення та після переміщення?
Мандрівник
Мандрівник

Rebel_System » 20 березня 2017, 16:36

Марія17 написав:
Rebel_System написав:
Марія17 написав:
Козіна Віра написав:

Переміщення було в 2017 році. Як потрібно буде заповнювати декларацію за 2017 рік? Одну щорічну? Або 2 - до переміщення та після переміщення?

Декларацію за 2017 рік будете заповняти у 2018 році! Зараз Ви заповняєте декларацію за 2016 рік, ще раз наголошую, у випадку звільнення (тобто припинення діяльністі повязаної з виконанням функцій державного службовця) подавалось би 2 декларації: перша - щорічна за 2016 рік, друга- з 1 січня 2017 року до переддня звільнення! Оскільки працівник ніяким чином не припинив діяльність повязану з виконанням функцій державного службовця то у такому випадку подається тільки декларація ЩОРІЧНА за 2016 рік.
Новачок
Новачок

lorka10 » 20 березня 2017, 16:50

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як вказати нерухомість, за яку було виплачено гроші чоловіком декларанта в 2016 році, а право власності чоловік отримав в 2017 році. Згідно п.55 роз'яснень видатки та правочини членів сім'ї не вказуються. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані пишеться на декларанта, а не не членів його сім'ї. Чи правильно я розумію, що дану власність я повинна вказати при поданні слідуючої декларації, за 2017 рік?
Новачок
Новачок

Регіон: Черкасская область

Rebel_System » 20 березня 2017, 17:13

lorka10 написав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як вказати нерухомість, за яку було виплачено гроші чоловіком декларанта в 2016 році, а право власності чоловік отримав в 2017 році. Згідно п.55 роз'яснень видатки та правочини членів сім'ї не вказуються. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані пишеться на декларанта, а не не членів його сім'ї. Чи правильно я розумію, що дану власність я повинна вказати при поданні слідуючої декларації, за 2017 рік?

Відповідно до Розяснень:
11. Чи слід декларувати майно, якщо суб’єкт декларування користувався ним упродовж року, але станом на 31 грудня вже не користується?

Більшість об’єктів декларування (а саме: нерухомість, об’єкти незавершеного будівництва, цінне рухоме майно, транспортні засоби, цінні папери, корпоративні права, юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї, нематеріальні активи, грошові активи, фінансові зобов’язання, членство в громадських об’єднаннях або входження до їхніх органів) декларується відповідно до їх наявності станом на останній день звітного періоду. Наприклад, при поданні щорічної декларації, якщо зазначені об’єкти станом на 31 грудня попереднього року не перебувають у володінні, користуванні або власності (для різних об’єктів передбачено різні права – див. відповідні розділи декларації) суб’єкта декларування або членів його сім’ї, то вони не повинні відображатися в декларації, навіть якщо вони перебували на такому праві упродовж певного часу у звітному періоді.
Новачок
Новачок

Татьяна Курлова » 20 березня 2017, 17:21

Здравствуйте, подскажите, плиз, как получить ЕЦП, если работник, уволившийся в прошлом году теперь живет за границей????
Новачок
Новачок

Регіон: Днепропетровская область

yaoleg » 20 березня 2017, 19:55

Якщо він має картки Приватбанку, то можна через Приват24.
А якщо ж ні, то по довіреності за нього може зробити ЕЦП у відповідному АЦСК відповідальна особа.
Коронована особа
Коронована особа

Дякував (а): 22 раз.
Подякували: 340 раз.
Регіон: Винницкая область

ІринаЗ » 20 березня 2017, 21:50

Чи потрібно подавати е-декларацію зав.військовим обліком сільської ради. Він не має рангу, не прирівнюється до державного службовця, але доплату за стаж має?
Новачок
Новачок

lorka10 » 21 березня 2017, 08:32

вибачте, у мене уточнення - вартість нерухомості більше 50МЗП
Новачок
Новачок

lorka10 » 21 березня 2017, 08:37

Rebel_System написав:
lorka10 написав:Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як вказати нерухомість, за яку було виплачено гроші чоловіком декларанта в 2016 році, а право власності чоловік отримав в 2017 році. Згідно п.55 роз'яснень видатки та правочини членів сім'ї не вказуються. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані пишеться на декларанта, а не не членів його сім'ї. Чи правильно я розумію, що дану власність я повинна вказати при поданні слідуючої декларації, за 2017 рік?

Відповідно до Розяснень:
11. Чи слід декларувати майно, якщо суб’єкт декларування користувався ним упродовж року, але станом на 31 грудня вже не користується?

Більшість об’єктів декларування (а саме: нерухомість, об’єкти незавершеного будівництва, цінне рухоме майно, транспортні засоби, цінні папери, корпоративні права, юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї, нематеріальні активи, грошові активи, фінансові зобов’язання, членство в громадських об’єднаннях або входження до їхніх органів) декларується відповідно до їх наявності станом на останній день звітного періоду. Наприклад, при поданні щорічної декларації, якщо зазначені об’єкти станом на 31 грудня попереднього року не перебувають у володінні, користуванні або власності (для різних об’єктів передбачено різні права – див. відповідні розділи декларації) суб’єкта декларування або членів його сім’ї, то вони не повинні відображатися в декларації, навіть якщо вони перебували на такому праві упродовж певного часу у звітному періоді

РОЗМІР НЕРУХОМОСТІ БІЛЬШЕ, НІЖ 50 МЗП
Новачок
Новачок

Alisa17 » 21 березня 2017, 09:20

Допоможіть будь ласка ! При вході в систему видає помилку :не підтверджений еmail, хоч я вводила цей email. що мені потрібно робити далі.
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 10 раз.
Подякували: 29 раз.
Регіон: Николаевская область

Поперед.Далі

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей