що входить до витрат на відрядження

що входить до витрат на відрядження

Татка2017 » 10 липня 2017, 14:59

скажіть будь-ласка ,чи оплачуються витрати за бронювання білета на автобус для відрядження,Чи тільки вартість самого білета. І так само послуги банку (комісія) приоплаті за проживання.І де це прочитати?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 22 червня 2017, 07:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: що входить до витрат на відрядження

Владислав Станкус » 11 липня 2017, 07:47

Татка2017 написав:скажіть будь-ласка ,чи оплачуються витрати за бронювання білета на автобус для відрядження,Чи тільки вартість самого білета. І так само послуги банку (комісія) приоплаті за проживання.І де це прочитати?

Доброго ранку!
Відповідно до п.6 р.ІІ Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.98  № 59 витрати на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) до місця відрядження і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду повітряним, залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) з урахуванням усіх витрат, пов'язаних із придбанням проїзних квитків і користуванням постільними речами в поїздах, та страхових платежів на транспорті.
Відповідно до п.5 р.ІІ Інструкції працівникові, відрядженому в межах України, відшкодовується плата за бронювання місця у готелі (мотелі) у розмірі не більш як 50 відсотків вартості такого місця за одну добу згідно з поданими підтвердними документами в оригіналі.
При цьому, згідно з п.14 р.І Інструкції підтвердними документами, що засвідчують вартість понесених у зв'язку з відрядженням витрат, є розрахункові документи відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та Податкового кодексу України. У разі відрядження за кордон підтвердні документи, що засвідчують вартість понесених за кордоном у зв'язку з таким відрядженням витрат, оформлюються згідно із законодавством відповідної держави.
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 39 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: що входить до витрат на відрядження

Татка2017 » 11 липня 2017, 08:42

Дякую. А комісія банку за оплату проживання? За гуртожиток заплатила 110 грн. а банк стягнув за послуги 25 грн. Їх повертати?
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 13
З нами з: 22 червня 2017, 07:40
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Винницкая область

Re: що входить до витрат на відрядження

Владислав Станкус » 11 липня 2017, 08:59

Татка2017 написав:Дякую. А комісія банку за оплату проживання?  За гуртожиток заплатила 110 грн. а банк стягнув за послуги 25 грн. Їх повертати?

Позиція Мінфіну викладена в листі від від 17.02.2017 р. № 31-08030-16-10/4511 наступна:
   "Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 р. N 98 "Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів" та Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженою наказом Міністерства фінансів від 13.03.1998 р. N 59, визначено вичерпний перелік витрат, які відшкодовуються працівнику при здійсненні ним оплати вартості проживання в готелях (мотелях), інших житлових приміщеннях за час перебування у відрядженні.
Відшкодування витрат за послуги банків у зв’язку з оплатою за проживання в готелях (мотелях), інших житлових приміщеннях вказаним законодавством не передбачено."
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 09:58
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 39 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: що входить до витрат на відрядження

skipe3 » 05 грудня 2017, 16:01

Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, як і чи потрібно оплатити добові стороні, що направляє  працівника бюджетної установи  на Форум у Київську область, якщо організатори забезпечують для учасника трансфер від м.Києва до місця проведення заходу та у зворотному напрямку, проживання та харчування, адже харчування входить у добові витрати і як повинен працівник відзвітуватися за таке відрядження, здавати авансовий звіт?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05 грудня 2017, 15:07
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

kudinovaele » 17 жовтня 2018, 09:05

не виплачені авансові звіти перейшли з старої організації в новостворений відділ.  потрібно переписувати іх знову (ставити нові печатки та підписи), чи оплачувати з печатками та підписами (старої організації)? підскажіть будь-ласка
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 17 жовтня 2018, 08:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей