Додаткова соціальна відпустка

Re: Додаткова соціальна відпустка

Marusnata » 26 листопада 2018, 11:18

Питання щодо відпустки на дітей. Працівниця має право на 10 днів додаткової відпустки як одинока мати. Народила другу дитину від іншого чоловіка (у шлюбі не перебуває). Тепер вона має право на дод. відпустку як мати двох дітей (10 днів). А чи залишилось в неї право на відпустку одинокої матері? (Старшу дитину громадянський чоловік не всиновлював). Якої тривалості буде її відпустка?
Мандрівник
Мандрівник

Дякував (а): 5 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Черниговская область

danatea07 » 30 січня 2019, 11:31

Доброго дня! 
До середини липня 2016 працювала за основним місцем роботи.У липні 2016 року я народила другу дитину (старшій тобі було 6 років). Після завершення лікарняного, я одразу пішла в декретну відпустку по догляду за дитиною до трьох років. 
У липні 2019 повертаюся на роботу.
Чи маю я право на соціальну відпустку по догляду за двома дітьми за 2016 рік (за рік, коли народила другу дитину)? Чи ця відпустка мені надаватиметься вже з 2019 року?
Дякую!
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Регіон: Киевская область

EVGENIY » 30 січня 2019, 13:38

danatea07 написав:Доброго дня! 
До середини липня 2016 працювала за основним місцем роботи.У липні 2016 року я народила другу дитину (старшій тобі було 6 років). Після завершення лікарняного, я одразу пішла в декретну відпустку по догляду за дитиною до трьох років. 
У липні 2019 повертаюся на роботу.
Чи маю я право на соціальну відпустку по догляду за двома дітьми за 2016 рік (за рік, коли народила другу дитину)? Чи ця відпустка мені надаватиметься вже з 2019 року?
Дякую!

Ви хочете відпустку за ті дні коли ви були у відпустці?? От якщо б ви вийшли на роботу хоча б на один день то мали би права на додаткову відпустку на дітей! А так вона тепер вам положена як тільки вийдете на роботу! Пошук по сайту бухгалтер ком юа вам допоможе, безліч статей і консультацій на цю тему!
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область

Додаткова соціальна відпустка! ТЕРМІНОВО

iuad11us » 22 травня 2019, 09:04

Доброго дня! Допоможіть розібратися в ситуації. 
Мати, яка виховує дитину-інваліда працює з 2011 р. В 2019 р. подала документи,  що з 2013 року вона має право для отримання додаткової відпустки.
Проте, їй сказали, що додаткову відпустку може брати тільки за 2019 р., а за попередні роки їй не належить даний вид відпустки, оскільки документи їм надала в 2019 р. Чи правомірно це? Чи все таки вона має право на цю відпустку не з дати подачі документів (2019р.), а з дати набуття такого права (2013)? 
Дякую!
Мандрівник
Мандрівник

Регіон: Житомирская область

Людмила » 29 травня 2019, 14:24

Доброго дня! підкажіть будь ласочка, чи можна відкликати працівницю із додаткової відпустки терміном на 2 дні для відрядження?Дякую
Мешканець
Мешканець

Дякував (а): 8 раз.
Подякували: 2 раз.

Руда Тетяна » 29 травня 2019, 15:48

Людмила написав:Доброго дня! підкажіть будь ласочка, чи можна відкликати працівницю із додаткової відпустки терміном на 2 дні для відрядження?Дякую

Стаття 12. Поділ щорічної відпустки на частини. Відкликання з відпустки Закону про відпустки
Відкликання з щорічної відпустки допускається за згодою працівника лише для відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків, для відвернення нещасних випадків, простою, загибелі або псування майна підприємства з додержанням вимог частини першої цієї статті та в інших випадках, передбачених законодавством. 

Тому відкликати з додаткової соціальної відпустки не можна.
Мешканець
Мешканець

Подякували: 25 раз.
Регіон: Харків

vikosok » 30 травня 2019, 15:22

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, одинока мати, яка виховує двох дітей віком 7 і 3 роки. На яку кількість днів соціальної відпустки вона може розрахувати? Дякую.
Квартирант
Квартирант

Дякував (а): 1 раз.
Регіон: Киев

EVGENIY » 30 травня 2019, 16:33

vikosok написав:Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, одинока мати, яка виховує двох дітей віком 7 і 3 роки. На яку кількість днів соціальної відпустки вона може розрахувати? Дякую.

https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... i-nyuansi/
https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... tsialnoyi/
https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... aki-mayut/
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики

Дякував (а): 92 раз.
Подякували: 1007 раз.
Регіон: Харьковская область

Додаткова соціальна відпустка

tory » 14 червня 2019, 07:55

Добрий день! Допоможіть, працівниця у шлюбі взяли опіку над 2 дітками до 18 р. Якої кількості вона має право на відпустку: за 1 підставою (10 днів) чи за двома (17 днів максимум)? Яку ПСП їй надавати? Може ще якісь пільги є?
Квартирант
Квартирант

Регіон: Донецкая область

Поперед.

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість