Е-Декларування

Е-Декларування

semluda@ukr.net » 15 березня 2018, 12:03

Бухгалтер комунальної установи повинен подавати декларацію?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 22 травня 2017, 08:30
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Е-Декларування

Pacific » 19 березня 2018, 15:48

Доброго дня. Подивіться ст.45 Закону №1700 "Закон України про запобігання корупції" частина 5. Там вказано на кого не поширюється. Можливо, Вам допоможе.
Аватар користувача
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 48
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Звідки: Одесская область
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Одесская область

Re: Е-Декларування

madzigon » 19 березня 2018, 16:18

доброго дня. хочу запитати чи потрібно вказувати в декларації :
машина куплена в 2017 році і в 2017 році продана, чи потрібно вказати в декларації , якщо так то де..?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2018, 16:13
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Е-Декларування

Наталья2016 » 29 березня 2018, 18:28

Допоможіть будьласка !!!! Чі потрібно мені подавати декларацію про доходи та майно якщо я працюю головним бухгалтером в бюджетній організації (комунальна установа фізкультурно- спортивного коплексу ) ??? фінансування все з селищного бюджету, власних коштів немає, чи являюсь я посадовою особою ??
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 20
З нами з: 26 липня 2016, 12:55
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область

Re: Е-Декларування

volkovas79 » 16 квітня 2018, 09:54

Доброго дня!!!! Питання життя! В щорічній декларації працівника за 2017 рік помилково вказаний не той тип декларації (кандидата на посаду). Що робити? Подавати на НАЗК повідомлення про неподачу щорічної декларації?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16 квітня 2018, 09:33
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Е-Декларування

Kvitochka » 29 грудня 2018, 09:32

Добрий день! Підкажіть-якщо я ввезла на територію України машину на іноземній реєстрації транзитом чи повинна я вказувати її як держслужбовець в декларації? І на підставі якого закону? Я власником не являюсь.Дякую
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29 грудня 2018, 09:22
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Волынская область

Re: Е-Декларування

Альона М. » 07 лютого 2019, 17:19

Доброго дня! Підскажіть будь ласка.
1. Чи підлягає декларуванню спадкове нерухоме майно, якщо спадкоємцем (суб'єктом декларування) подана лише заява про прийняття спадщини?
2. Коли підлягає декларування майно вказане у спадковому договорі: після відкриття спадщини (смерті спадкодавця), чи після державної реєстрації права власності на це майно на ім'я спадкоємця (суб'єкта декларування)?
3. Які дії суб'єкта декларування, якому стало відомо в 2019 році про безоплатну приватизацію земельної ділянки членом його сім'ї в 2017 році?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07 лютого 2019, 16:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Е-Декларування

Козиренко Віталій » 08 лютого 2019, 21:32

Альона М. написав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка.
1. Чи підлягає декларуванню спадкове нерухоме майно, якщо спадкоємцем (суб'єктом декларування) подана лише заява про прийняття спадщини?

Ще нічого декларувати

2. Коли підлягає декларування майно вказане у спадковому договорі:

після державної реєстрації права власності на це майно на ім'я спадкоємця (суб'єкта декларування)

3. Які дії суб'єкта декларування, якому стало відомо в 2019 році про безоплатну приватизацію земельної ділянки членом його сім'ї в 2017 році?
Задекларувати, взяти письмове пояснення у члена сім'ї про неповідомлення декларанта з якихось причин про приватизацію для подальшого спілкування з НАЗК. Необхідно знати, що перевіряти декларацію має лише НАЗК, тому не відповідати на питання ніяких інших уповноважених органів без надання такого права НАЗК саме за цим конкретним фактом. 
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 902
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 164 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Е-Декларування

SvSav » 09 лютого 2019, 12:52

Підскажіть, будь ласка, якщо вклала гроші в будівництво яке заморозили і не відомо коли отримаю квартиру, якщо взагалі отримаю, то чи потрібно десь це зазначити в декларації?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2019, 12:37
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Е-Декларування

olha84 » 03 серпня 2019, 13:49

Доброго дня, прошу Вашої допомоги. Я державний службовець і щороку подаю ел декларацію! В  липні  2019 року ввела в експлуатацію будинок! хочу внести зміни в майновий стан але програма видає помилки:
 [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Допущено наступні помилки:[/font]
  • Зазначте вартість на дату набуття права

  • Зазначте вартість за останньою грошовою оцінкою

ці графи не заливаються щою пропустити, таких даних в мене немає так як будинок  не купувала як без цих даних внести зміни?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 серпня 2019, 13:31
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ровенская область

Re: Е-Декларування

КТВ » 08 серпня 2019, 08:57

Підкажіть, будь ласка: я продала 03.08.2019 машину за 91 тис. грн., чи треба вносити зміни у декларацію про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування? Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2019, 13:44
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Ивано-Франковская область

Re: Е-Декларування

Козиренко Віталій » 08 серпня 2019, 15:57

olha84 написав:Доброго дня, прошу Вашої допомоги. Я державний службовець і щороку подаю ел декларацію! В  липні  2019 року ввела в експлуатацію будинок! хочу внести зміни в майновий стан але програма видає помилки:
 [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Допущено наступні помилки:[/font]
  • Зазначте вартість на дату набуття права

  • Зазначте вартість за останньою грошовою оцінкою

ці графи не заливаються щою пропустити, таких даних в мене немає так як будинок  не купувала як без цих даних внести зміни?

клацніть у кожне з цих віконець і у додатковому віконці меню, яке вискочить, виберіть знак "?"
Місцевий
Місцевий
 
Повідомлень: 902
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Дякував (а): 25 раз.
Подякували: 164 раз.
Регіон: Луганська область

Re: Е-Декларування

carica » 15 серпня 2019, 09:24

  • Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» 
Востаннє редагувалось carica в 15 серпня 2019, 09:32, всього редагувалось 1 раз.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 02 січня 2013, 09:00
Звідки: Донецк
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Донецкая Область

Re: Е-Декларування

carica » 15 серпня 2019, 09:31

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання ним доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції .

 


Згідно статті  7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 №2629-VIII, який набирає чинності 01.01.2019,


 у 2019 році прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлений у розмірі:



з 1 січня 2019 року    – 1921 гривня ( 50 ПМ – 96050 гривень)


з 1 липня 2019 року – 2007 гривень  (50 ПМ – 100350 гривень)


з 1 грудня 2019 року – 2102 гривні (50 ПМ – 105100 гривень)

Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 10
З нами з: 02 січня 2013, 09:00
Звідки: Донецк
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Донецкая Область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість