Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Verunya » 10 липня 2018, 20:46

Добрий день,така ситуація:батько переоформив на мене автомобіль без довіреностей і договору купівлі продажу у МРЕО, на сьогоднішній день я є власником,проте звичайно кошти я ніякі не платила тільки за переоформлення і все. Чи треба мені відображати авто у повідомлені про суттєві зміни у майновому стані?
Новачок
Новачок

Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Николаевская область

Re: Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Козиренко Віталій » 16 липня 2018, 09:06

Verunya написав:... без довіреностей і договору купівлі продажу ...

можливо чогось не знаєте? щось має бути в основі набуття права власності...
ну і якщо це за 88 тис. грн - суттєві зміни у 10 денний термін.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Луганська область

Іннуся » 04 жовтня 2018, 11:08

Доброго дня. Маю таке питання: чи є членство в гаражному кооперативі суттєвими змінами в майновому стані
Новачок
Новачок

Регіон: Винницкая область

Viktor_D » 26 березня 2019, 17:50

Доброго дня
В минулому році отримав спадщину після смерті батька, а саме 1/3 частина квартири, інші 2/3 частини отримав інший син (не є членом сім‘ї суб‘єкта декларування). 
23.03.2019 року квартиру продали за 150 000 грн, я з цієї суми отримав 50 000 грн. В договорі куплі-продажу не зазначено хто скільки отримав просто сума (150 000грн) яка сплачена продавцям.
Чи потрібно мені подавати "Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані"?
Якщо так то яку суму і в які розділи зазначати?
Новачок
Новачок

Регіон: Киевская область

Козиренко Віталій » 27 березня 2019, 08:21

Viktor_D написав:В минулому році отримав спадщину після смерті батька, а саме 1/3 частина квартири, інші 2/3 частини отримав інший син (не є членом сім‘ї суб‘єкта декларування). 
- як правило у таких випадках оцінка майна не проводиться, тому ні в доходи, ні у правочини, ні у повідомлення про суттєві зміни писати нічого
- у нерохомості записується квартира і зазначається власність 34% та додається власник третя особа (зазначаються відомі відомості про брата) з власністю 66%

23.03.2019 року квартиру продали за 150 000 грн, я з цієї суми отримав 50 000 грн. В договорі куплі-продажу не зазначено хто скільки отримав просто сума (150 000грн) яка сплачена продавцям.
- щоб не давати зайвого поля діяльності перевірникам, краще взяти від брата розписку про розподіл цієї суми на відповідні частки. і, звичайно, про суттєві зміни можна не подавати.
- у декларації за 2019 буде зазначено дохід у 50 000 та викреслиться ця квартира із власності. у правочинах писати нічого.
Місцевий
Місцевий

Дякував (а): 23 раз.
Подякували: 139 раз.
Регіон: Луганська область

Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей