облік подарункових видань у бюджетній установі

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
облік подарункових видань у бюджетній установі

Арефьева Светлана » 20 вересня 2018, 12:26

Добий день! Ми зіткнулися із такою проблемою. В нашій установі є бібліотека, і досі для обліку дарчої літератури була внутрішня комісія по оцінюванню подарованих книг. З початку року від нас стали (КРУ) вимагати включення в дану комісію оцінювача (який має ліцензію або сертифікат на свою діяльність). Чи правомірно це? І в загалі, в яких документах це прописано? Допоможіть нам, будь ласка! Дякуємо!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20 вересня 2018, 12:12
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: облік подарункових видань у бюджетній установі

Матвєєва Вікторія » 20 вересня 2018, 15:12

У цьому випадку вимоги КРУ не правомірні.
Порядок оцінки та обліку подарованих ОЗ та ІНМА (до складу яких віднесено бібліотечні фонди), визначено в Методрекомендаціях № 11, а саме в  п. 5 розд. III:
" Основні засоби, отримані безоплатно у вигляді безповоротної допомоги, дарунка, приймаються комісією, створеною наказом керівника суб'єкта державного сектору, до складу якої обов'язково входить працівник бухгалтерської служби.

Комісія складає відповідний документ, в якому зазначаються найменування і вартість отриманих основних засобів на підставі якого операції з безоплатного отримання відображаються в бухгалтерському обліку."
Аватар користувача
Коронована особа
Коронована особа
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Дякував (а): 4 раз.
Подякували: 133 раз.
Регіон: Харків




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 0 гостей