Конкурс в ОМС

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Конкурс в ОМС

Kotyenothek » 24 вересня 2018, 10:11

Підскажіть, будь ласка, чи обов'язково при проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера селищної ради наявність двох або більше кандидатів. Чи правомірне проведення конкурсу лише з одним бажаючим?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Конкурс в ОМС

Oleg1971 » 24 вересня 2018, 15:38

Kotyenothek написав:Підскажіть, будь ласка, чи обов'язково при проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера селищної ради наявність двох або більше кандидатів. Чи правомірне проведення конкурсу лише з одним бажаючим?

Правомірне, головне, щоб претендент набрав необхідний мінімум балів.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 158 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Конкурс в ОМС

Kotyenothek » 25 вересня 2018, 08:26

Чи підтвердження Вашої відповіді є десь прописане в законодавстві?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Конкурс в ОМС

Oleg1971 » 25 вересня 2018, 08:35

Kotyenothek написав:Чи підтвердження Вашої відповіді є десь прописане в законодавстві?

[size=100]Стаття 30. Повторний конкурс[/size]

1. Повторний конкурс проводиться у разі:


1) встановлення факту порушення умов конкурсу під час його проведення, яке могло вплинути на його результати;


2) якщо за результатами конкурсу не визначено кандидата на зайняття вакантної посади;


3) виявлення за результатами спеціальної перевірки обмежень щодо вступу на державну службу переможця конкурсу та відсутності другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби.


2. У випадках, передбачених пунктом 1 частини першої цієї статті, частиною четвертою [color=#006600][size=100]статей 35 і 36 цього Закону, рішення конкурсної комісії скасовується суб’єктом призначення, а про проведення повторного конкурсу оголошується не пізніше ніж протягом 10 календарних днів з дня скасування рішення конкурсної комісії.[/size][/color]


3. Повторний конкурс проводиться у порядку, визначеному для проведення конкурсу.

Ніде немає проведення повторного конкурсу по причині участі лише 1 учасника.
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 158 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Конкурс в ОМС

Kotyenothek » 25 вересня 2018, 08:55

Чому ж немає? А в п.3? "та відсутності другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби" 
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область

Re: Конкурс в ОМС

Oleg1971 » 25 вересня 2018, 08:57

Kotyenothek написав:Чому ж немає? А в п.3? "та відсутності другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби" 

Якщо в переможця є обмеження, по яким він не може бути прийнятим!!! А якщо з переможцем все нормально, то повторного конкурсу не буде!!!
Мешканець
Мешканець
 
Повідомлень: 353
З нами з: 18 грудня 2017, 08:33
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 158 раз.
Регіон: Полтавская область

Re: Конкурс в ОМС

Kotyenothek » 25 вересня 2018, 09:02

Щиро вдячна))
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 24 вересня 2018, 09:58
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Хмельницкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей