Надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

Skotch311 » 03 жовтня 2018, 20:59

Чи можливо отримати двічі матеріальну допомогу для вирішення соціально- побутових питань протягом року? Якщо атестований працівник ( не держслужба) Державної кримінально-виконавчої служби України отримав вказану допомогу в цьому державному органі, звідки звільнився за власним бажанням, а потім пройшов в цьому ж році по конкурсу на держслужбу до іншого державного органу, де може,чи не може отримати дану допомогу, і яким законодавчим актом керуватися ??? Дякую.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 03 жовтня 2018, 14:48
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

semfora » 24 жовтня 2018, 12:34

Наскільки відомо така матеріальна допомога надається тільки один раз на рік
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2017, 21:17
Дякував (а): 6 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Киевская область

Re: Надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

liza-lisenko » 24 жовтня 2018, 14:45

Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань
Відповідно до  частини другої статті 54 Закону України “Про державну службу” Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, що додається.
Прем'єр-міністр УкраїниВ.ГРОЙСМАН
Інд. 73



ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 серпня 2016 р. № 500
ПОРЯДОК
надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань
1. Цей Порядок визначає умови надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань (далі - матеріальна допомога) та її розмір.
2. Державним службовцям матеріальна допомога може надаватися один раз на рік у розмірі середньомісячної заробітної плати на підставі особистої заяви.
3. Рішення про надання матеріальної допомоги державним службовцям приймається керівником державної служби у державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці.
4. Рішення про надання керівнику державної служби у державному органі та його заступникам матеріальної допомоги приймається керівником відповідного державного органу за погодженням із відповідним органом вищого рівня (у разі наявності такого органу).
5. Державним службовцям, переведеним з одного державного органу в інший, матеріальна допомога надається за умови, що вони не отримували її за попереднім місцем роботи у році, в якому були переведені.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 8 серпня 2016 р. № 500
Київ
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 12
З нами з: 17 лютого 2016, 10:31
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Луганская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей