Надбавка за вислугу років завідувача відділенням організації надання грошової та натур. допомоги

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Надбавка за вислугу років завідувача відділенням організації надання грошової та натур. допомоги

Шульга Наталя » 13 лютого 2019, 14:39

Вітаю! Ситуація: особа безперервно працювала в Управління праці та соціального захисту населення  на посаді спеціаліста потім начальника відділу з 2000р.  до жовтня 2010 року на посаді держслужбовця (10 років) . З  жовтня 2010 року працює на посаді завідувач відділенням організації надання грошової та натуральної допомоги територіального центру по даний час. В мене запитання: чи враховується стаж роботи в УПСЗН до такого стажу, що дає право на надбавку за вислугу років?  Я знаю, що у п.3 "нашого" наказу від 15.06.2011 №239 зазначено інформацію про те, КОМУ зараховується такий стаж роботи, але там не вказані конкретні установи та посади. Тобто, УПСЗН  - це вища структура терцентру тобто та сама соціальна сфера.  По логіці, людина, працюючи безперервно у соціальній сфері з 1994 року., повинна отримувати надбавку за вислугу років у розмірі 20%, бо вона ВЖЕ має стаж роботи 10 років в державній установі соціальної сфери.  Жодна найвища установа не може надати з даного питання відповідь, тому буду дуже вдячна за допомогу.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13 лютого 2019, 14:20
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Днепропетровская область



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість