Створення відділу освіти

Створення відділу освіти

ndymchuk » 04 березня 2019, 18:34

доброго дня! В отг створено відділ освіти молоді та спорту як окрему юридичну особу. Хто призначає головних спеціалістів і присвоює їм ранги начальник відділу чи селищний голова?
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область

Re: Створення відділу освіти

zachselrada@ukr.net » 05 березня 2019, 09:39

Розпорядженням селищний голова
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 17 січня 2017, 17:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Створення відділу освіти

EVGENIY » 05 березня 2019, 11:29

zachselrada@ukr.net написав:Розпорядженням селищний голова

Та ну! Це так само як би президент всіх фахівців назначав у кожну РДА! 
Голова ставе керівника, а далі вже керівник! 
А в загалі то це положенні про відділ, або у статуті повинно бути прописано!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8311
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 82 раз.
Подякували: 893 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Створення відділу освіти

zachselrada@ukr.net » 05 березня 2019, 14:01

EVGENIY написав:
zachselrada@ukr.net написав:Розпорядженням селищний голова

Та ну! Це так само як би президент всіх фахівців назначав у кожну РДА! 
Голова ставе керівника, а далі вже керівник! 
А в загалі то це положенні про відділ, або у статуті повинно бути прописано!

Запитання було про спеціалістів, тобто про посадових осіб місцевого самоврядування, керівника та цих спеціалістів бере на роботу голова отг, а всі інші методисти, бухгалтери та інші не є посадовими особами ОМС призначає уже начальник відділу
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 45
З нами з: 17 січня 2017, 17:01
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Регіон: Харьковская область

Re: Створення відділу освіти

ndymchuk » 05 березня 2019, 14:40

EVGENIY написав:
zachselrada@ukr.net написав:Розпорядженням селищний голова

Та ну! Це так само як би президент всіх фахівців назначав у кожну РДА! 
Голова ставе керівника, а далі вже керівник! 
А в загалі то це положенні про відділ, або у статуті повинно бути прописано!

Так уже вияснили згідно ст.3 ЗУ "Про службу в ОМС" є або виборні посади або ті на які призначає голова, і ранг присвоюється згідно ст.15 головою ради. Тому не призначає начальник відділу своїм наказом, навіть якщо це самостійна юридична особа.
Квартирант
Квартирант
 
Повідомлень: 74
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Дякував (а): 11 раз.
Подякували: 1 раз.
Регіон: Черновицкая область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість