Положення про відрядження за власний рахунок.

Положення про відрядження за власний рахунок.

Басова Ирина » 21 травня 2019, 12:19

Підприємство фінансується від позикових коштів. Працівники відправляються у відрядження без авансу. Чи можно прописати це в положенні про відрядження і нараховувати компенсацію працівникові після подання звіту?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 1
З нами з: 21 травня 2019, 11:47
Дякував (а): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Положення про відрядження за власний рахунок.

EVGENIY » 21 травня 2019, 12:34

Басова Ирина написав:Підприємство фінансується від позикових коштів. Працівники відправляються у відрядження без авансу. Чи можно прописати це в положенні про відрядження і нараховувати компенсацію працівникові після подання звіту?

Якщо ви бюджетна установа, то не видача при відрядженні авансу це порушення 
На обов’язковість видачі працівнику, який направляється у відрядження, авансу для здійснення поточних витрат указують і положення п. 5 постанови № 98, п. 4 розд. I, п. 11 розд. II і п. 5 розд. ІІІ Інструкції № 59.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/kadrova-sprava/bazovi-znannya-pro-vidryadzhennya/

ваше положення яке буде суперечити законодавству не має права на існування!
Аватар користувача
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
 
Повідомлень: 8425
З нами з: 29 липня 2010, 00:27
Звідки: Харків
Дякував (а): 89 раз.
Подякували: 978 раз.
Регіон: Харьковская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість