Оплата послуг ОСББ

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Оплата послуг ОСББ

anna_rasnovskaya » 23 травня 2019, 16:04

Доброго дня!
Таке питання: бюджетна установа знаходиться в будинку, де створено ОСББ. Чи правомірно ОСББ вимагає плату за прибирання прибудинкової території, освітлення загальних місць користування та їх ремонт? Поточні ремонти робимо самостійно, прибудинкову територію прибираємо самостійно.
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 23 травня 2017, 09:46
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область

Re: Оплата послуг ОСББ

Ddd » 24 травня 2019, 08:54

Так. Це правомірна ситуація. Ваша установа є також одним з співласників будинку. Оплачуєте кожного місяця внесок (за що саме має бути оговорено в кошторисі витрат, де саме розраховано тариф). Тому, думаю, Вам потрібно більш детально ознайомитися з тарифом і що саме має виконувати ОСББ згідно кошторису витрат.
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 14 серпня 2017, 18:08
Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 13 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Оплата послуг ОСББ

Ddd » 24 травня 2019, 08:57

І ознаомтесь з (ст. 15)Закон України Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/pro_ob_yednannya_spivvlasnikiv_bag
Мандрівник
Мандрівник
 
Повідомлень: 38
З нами з: 14 серпня 2017, 18:08
Дякував (а): 9 раз.
Подякували: 13 раз.
Регіон: Запорожская область

Re: Оплата послуг ОСББ

anna_rasnovskaya » 24 травня 2019, 14:31

Дякую!
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 6
З нами з: 23 травня 2017, 09:46
Дякував (а): 3 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Житомирская область




Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість