Орендні платежі

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Орендні платежі

Санта » 03 червня 2019, 11:37

Бюджетна установа надає в оренду частини приміщення згідно Договорів оренди.
п.3.3 Договору встановлено наступне: «Оренда плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць» 
Оскільки офіційне опублікування Держстатом індексу інфляції відбувається до 10-го числа місяця, наступного за звітним, то наприклад, індекс інфляції за травень 2019 року буде відомий тільки на початку червня 2019 року.
Крім того, згідно п.3.6 Договору «Орендна плата за поточний місяць сплачується щомісяця не пізніше 15-го числа місяця, наступаючого за звітним місяцем з урахуванням щомісячного індексу інфляції»
Виходячи з наведеного вище виникають декілька питань, а саме:
1. Яким чином в бухгалтерському обліку бюджетної установи (Орендодавця) в звітному місяці (травень 2019р.) здійснювати нарахування орендарям орендної плати, якщо індекс інфляції відомий лише 10-го числа, якщо постановою КМУ від 11.07.2018 р. № 547 чітко визначені терміни подання електронної фінансової та бюджетної звітності, в т.ч.,що місячна звітність має бути подана до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом?
2. Яку дату ставити в актах на надані оренді послуги?
3. В якому місяці здійснювати реєстрацію податковою накладної орендарям?
4. Яким чином в бухгалтерському обліку бюджетної установи (Орендодавця) здійснювати нарахування орендної плати орендарям за грудень місяць 2019 року. Якщо індекс інфляції буде офіційно опублікований 10 січня 2020 року, якщо звітним періодом для складання річної бюджетної звітності є бюджетний період, що становить один календарний рік, який починається 01 січня кожного року і закінчується 31 грудня того самого року?
Новачок
Новачок
 
Повідомлень: 4
З нами з: 03 червня 2019, 10:57
Дякував (а): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Регіон: Херсонская областьХто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron