форма 2дс ІІІ квартал

Rita2882
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 30 січня 2017, 12:52
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Rita2882 »

доброго дня! мене цікавить питання чому казна в ІІІ таблиці звіту 2дс переносить дані з рядка 2620 в рядок 2660??? Якщо навіть по формулі мої дані (ми по 2282) повинні бути у рядку 2620.....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Rita2882 писав:доброго дня! мене цікавить питання чому казна в ІІІ таблиці звіту 2дс переносить дані з рядка 2620 в рядок 2660??? Якщо навіть по формулі мої дані (ми по 2282) повинні бути у рядку 2620.....
Так може в них і спитаєте? Звідки ж нам знати що ваша казна думає  :57:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

мабуть ось чому

Наприклад, якщо видатки з оплати праці і нарахувань на заробітну плату заплановані у кошторисі за КЕКВ 2280 "Дослідження і розробки, окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм" і касові видатки з початку року проведені за цим КЕКВ, то суми проведених витрат необхідно відобразити у статті "Інші поточні видатки" (рядок 2660).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... ikonannya/

Natali_M
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 06 серпня 2015, 22:21
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Natali_M »

У квартальному звіті ф.2дс розділ ІІІ гр.4 "План за звітний період з урахуванням змін" у рядок "Витрати" потрібно змінити формули (із звед ф.2 та ф.4-3 завантажуються суми затверджено на звітний на рік, а потрібно затверджені показники плану на звітний період з урахуванням змін)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natali_M писав:У квартальному звіті ф.2дс розділ ІІІ гр.4 "План за звітний період з урахуванням змін" у рядок "Витрати" потрібно змінити формули (із звед ф.2 та ф.4-3 завантажуються суми затверджено на звітний на рік, а потрібно затверджені показники плану на звітний період з урахуванням змін)
Ну в бюджетній звітності таких показників не має! Формулу можете видалити!

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Доброго дня! Підкажіть, де відображати доходи за субрахунком 7112 у ф.№ 2-дс: в ряд.2020 чи в ряд 2030? та за яким ККД ці доходи відобразити 25010100 чи 25010400? На цьому субрахунку 7112 я оприбуткувала матеріали, які отримала при списанні та залишила для власних потреб.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тетяна-бух писав:Доброго дня! Підкажіть, де відображати доходи за субрахунком 7112 у ф.№ 2-дс: в ряд.2020 чи в ряд 2030? та за яким ККД ці доходи відобразити 25010100 чи 25010400? На цьому субрахунку 7112 я оприбуткувала матеріали, які отримала при списанні та залишила для власних потреб.
25010400, 2030

viktoriaivancho
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 25 червня 2017, 14:20
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення viktoriaivancho »

чому у формі 2дс казначеї у рядку 2010 не дають зменшувати на придбання 1113 рахунку,адже він іде як капітальні витрати,хоча і за кекв 2210? І Амортизацію не приймають у 4 розділ,кажуть,що у формі 2м її не відображаємо.у них фінансовий результат- це лише залишки на реєстраційних рахунках,а в мене це запаси+залишки на реєстраційних- знос за 3 квартали. Щось у мене фінансовий результат по головній книзі і по іхніх даних зовсім не йде.
Якщо хтось із головних бухгалтерів сільських або міських рад із таким стикався - поділіться..

І Ще також вони не дають показувати у балансі і у 7 формі заборгованість або переплату ао батьківській платі та працівників за харчування, кажуть що то ні в одній із форм не відображається. Тоді як бути із фінансовим- у мене по головній один,у них зовсім інший.
Востаннє редагувалось 06 грудня 2017, 17:15 користувачем viktoriaivancho, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

viktoriaivancho писав:чому у формі 2дс казначеї у рядку 2010 не дають зменшувати на придбання 1113 рахунку,адже він іде як капітальні витрати,хоча і за кекв 2210? І Амортизацію не приймають у 4 розділ,кажцть,що у формі 2м її не відображаємо. Щось у мене фінансовий результат по головній книзі і по іхніх даних зовсім не йде.
Якщо хтось із таким стикався відпишіть.
Річний звіт на носі, а ви досі квартальний здаєте?? А куди в 2м амортизацію ви пхаєте? Чому казначеї не приймають так це в них питайте, нам тут не відомо про це! Вони мало читають напевно!

viktoriaivancho
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 25 червня 2017, 14:20
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення viktoriaivancho »

Ви Євгеній,досить хамовито відповідаєте. Я амортизацію не в 2м пхаю,як ви кажете,а у розділ 4 форми 2дс, просто всі витрати із 2дс звіряються  із формами 2,4-1,4-3,от вони і наполягають,що касові,це і є мої витрати в 2дс.
Взагалі то я пишу на форум,а не Вам особисто,як Ви і просили. Звіт за 3 квартал я здала по їхніх цифрах,але як кажете на носі вже річний,а порадитися нема з ким. Виходить,що  у мене одна звітність,у них інша.
Дякую за порозуміння...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

viktoriaivancho писав:Ви Євгеній,досить хамовито відповідаєте. Я амортизацію не в 2м пхаю,як ви кажете,а у розділ 4 форми 2дс, просто всі витрати із 2дс звіряються  із формами 2,4-1,4-3,от вони і наполягають,що касові,це і є мої витрати в 2дс.
Взагалі то я пишу на форум,а не Вам особисто,як Ви і просили. Звіт за 3 квартал я здала по їхніх цифрах,але як кажете на носі вже річний,а порадитися нема з ким. Виходить,що  у мене одна звітність,у них інша.
Дякую за порозуміння...
В чому я на хамив? Вибачайте якщо вам так здалось! Тепер по суті! Витрати і касові видатки це різні речі, бюджетна звітність та фінансова це вже теж різні речі, і не має жодного документу який би їх між собою співставлял, і якщо ваші казначеї не читали ось цей лист в якому сказано:
Звіряння показників форм квартальної фінансової звітності з показниками бюджетної звітності не здійснюється.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ministerstvo-finansiv-ukrayini-rozyasnyuye-poryadok-skladannya/
то звідки нам тут на форумі знати чому вони у вас не приймають?? Хай вони, а не ми скажуть!!!

viktoriaivancho
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 25 червня 2017, 14:20
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення viktoriaivancho »

Добре,буду пробувати річний здавати по своїх цифрах зсилаючись на цей лист,хоча не думаю,що вдастся. А як зареєструвати дебіторку або кредиторку по батьківській платі? з якою формою вони іще можуть звірити 7 форму,крім балансу?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

viktoriaivancho писав:Добре,буду пробувати річний здавати по своїх цифрах зсилаючись на цей лист,хоча не думаю,що вдастся. А як зареєструвати дебіторку або кредиторку по батьківській платі? з якою формою вони іще можуть  звірити 7 форму,крім балансу?
Що мається на увазі коли кажете ЗАРЕЄСТРУВАТИ дебеторку-кредиторку? Де зареєструвати?

viktoriaivancho
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 25 червня 2017, 14:20
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення viktoriaivancho »

От якщо у мене в головній книзі по К-ту рах. 6414 ( розрахунки з батьками) рахується переплата 10315, а по Д-ту рах.6414/1( розрахунки за харчування працівників) борг 418 грн,як це показати в балансі я знаю,( актив-р.1150; пасив-р.1575.)А як у 7-ій формі? Я вважаю,що у 7 форму його ніде не показувати,а в баланс показати. А казначейство і далі твердить,що баланс має звірятися із формами. На ці суми у мене з ними не сходиться фінансовий результат. Чи може у якихось інших формах має бути відображена інформація по цим рахункам. Була б вдячна за допомогу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

viktoriaivancho писав:От якщо у мене в головній книзі по К-ту рах. 6414 ( розрахунки з батьками) рахується переплата 10315, а по Д-ту рах.6414/1( розрахунки за харчування працівників) борг 418 грн,як це показати в балансі я знаю,( актив-р.1150; пасив-р.1575.)А як у 7-ій  формі? Я вважаю,що у 7 форму його ніде не показувати,а в баланс показати. А казначейство і далі твердить,що баланс має звірятися із формами. На ці суми у мене з ними не сходиться фінансовий результат. Чи може у  якихось інших формах має бути відображена  інформація по цим рахункам. Була б вдячна за допомогу.
в формі 7м - 10 рядок!
Заповнення окремих рядків та граф бюджетної звітності за формою N 7д, N 7м (додаток 7) здійснюється у такому порядку:

рядок 010 "Доходи" заповнюється у бюджетній звітності лише за спеціальним фондом (за коштами, отриманими як плата за послуги, які надаються розпорядниками бюджетних коштів згідно із законодавством, та коштами, що отримуються вищими та професійно-технічними навчальними закладами від розміщення на депозитах тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, якщо таким закладам законом надано відповідне право; кошти, що отримують державні і комунальні вищі навчальні заклади, державні наукові установи, державні і комунальні заклади культури як відсотки, нараховані на залишок коштів на поточних рахунках, відкритих у банках державного сектору для розміщення власних надходжень, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти);

у рядку 010 "Доходи" відображається загальною сумою дебіторська, у тому числі нарахована сума відшкодування збитків, яка віднесена на рахунок винних осіб (нарахований і не отриманий дохід за надані послуги), та кредиторська (надходження оплати за надану послугу в сумі більшій, ніж була нарахована) заборгованість за доходами, яка не поділяється за кодами економічної класифікації видатків бюджету. У цьому рядку графа "кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду (року), з неї термін оплати якої не настав" не заповнюється;


Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/poryadok-skladanja-zvitnosti/

viktoriaivancho
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 25 червня 2017, 14:20
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення viktoriaivancho »

Допоможіть із проводками будь-ласка! під час інвентаризації було виявлено неоприбуткований компютер та принтер. Зробили натуральну форму в казначейство,платіжки.
 я зробила так:
 оприбуткування- Дт 10148  Кт 5111- 6010 грн;Дт 11137 Кт 5111-5250;
касові  Дт 2313 Кт 2117- 11260 грн;
           Дт 2117  Кт 2313-11260 грн;
           Дт 7211  Кт 5411-11260 грн;
           Дт 5411 Кт 5111-11260.

А як ця операція буде привязана до фінансового результату? 
 Буду вдячна за відповідь.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

JAFA писав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?
Рядок 2520 повинен дорівнювати 2380, так ще в 2017 році здавали звітність. Тобто Ви визначаєте суму витрат так, як і визначали.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?
я теж не розумію до чого тут все те що ви написали! 2520=2380 все добре! Рядок 2380 це ваш бухоблік, 2520 це теж бухоблік до чого тут бюджетна звітність? 2520 це той же бухоблік тільки рознесений по функціях!

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

EVGENIY писав:
JAFA писав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?
я теж не розумію до чого тут все те що ви написали! 2520=2380 все добре! Рядок 2380 це ваш бухоблік, 2520 це теж бухоблік до чого тут бюджетна звітність? 2520 це той же бухоблік тільки рознесений по функціях!
То і амортизацію розбивати по функціях?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:
EVGENIY писав:
JAFA писав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?
я теж не розумію до чого тут все те що ви написали! 2520=2380 все добре! Рядок 2380 це ваш бухоблік, 2520 це теж бухоблік до чого тут бюджетна звітність? 2520 це той же бухоблік тільки рознесений по функціях!
То і амортизацію розбивати по функціях?
Так, це ж витрати! У вас що так багато КВК та КПК? І на всіх є Основні засоби?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

EVGENIY писав:
JAFA писав:
EVGENIY писав:
JAFA писав:Доброго дня! Мені сьогодні ( і не тільки мені) казначейство повернуло форму 2-дс за 3 квартал. Наполегливо просять внести зміни , так щоб рядок2520= рядку 2380. Рядок 2380 " Усього витрат" 1 розділу "Фінансовий результат діяльності". Рядок 2520 "Усього" розділу 2 "Видатки бюджету (кошторису) за функціональною класифікацією видатків та кредитування бюджету".  Виходить, що необхідно з витрат виключить амортизацію, а також списати матеріали, які придбані для подальшого використання.  Виходить, що  фінансову звітність ми повинні формути на освові форм бюджетної звітності , а не бухгалтерського обліку . А як же тоді: "Фінансова звітність повинна містити інформацію про всі проведені господарські операції, які відображені в бухгалтерському обліку"?. Я в ступорі. В бухгалтерському обліку відображені залишки матеріалів, касові видатки на придбання здійснювались в цьому році.  Їх, що, списати? Мотивація казначейства - їм скинута методичка, у відповідність до якої і необхідно привести звітність. Але ні в національні стандарти ні в накази мінфіну щодо плану рахунків, типових проводок, порядку заповнення  фінансової звітності зміни не вносились. Колеги, що порадите робити?
я теж не розумію до чого тут все те що ви написали! 2520=2380 все добре! Рядок 2380 це ваш бухоблік, 2520 це теж бухоблік до чого тут бюджетна звітність? 2520 це той же бухоблік тільки рознесений по функціях!
То і амортизацію розбивати по функціях?
Так, це ж витрати! У вас що так багато КВК та КПК? І на всіх є Основні засоби?
12. Основні засоби на 3.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

УПСЗН?  :20:

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

ні,селищна рада.

майстер
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 77
З нами з: 28 лютого 2013, 15:31
Регіон: Львовская область
Звідки: Самбор
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення майстер »

Допоможіть! Ніколи не мала капітального ремонту і зараз вивчаю проводки. Зрозуміла що видатки по актах виконаних робіт ідуть на 8013, а фінансування на 7011 по КЕКВ 3132. А як це відобразити  у звітності, чи попадає сума видатків у ф 2дс у І і ІІ розділах?  Ніби туди не йде тільки придбання по цільовому фінансуванню. Дуже вдячна буду за роз'яснення.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

майстер писав:Допоможіть! Ніколи не мала капітального ремонту і зараз вивчаю проводки. Зрозуміла що видатки по актах виконаних робіт ідуть на 8013, а фінансування на 7011 по КЕКВ 3132. А як це відобразити  у звітності, чи попадає сума видатків у ф 2дс у І і ІІ розділах?  Ніби туди не йде тільки придбання по цільовому фінансуванню. Дуже вдячна буду за роз'яснення.
так само як ви відобаражаєте поточні так само і капітальні які не віднесені на вартість ОЗ! Нічим не відрізняються! і показуються в 2 дс!

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

З відповідним питанням я звернувся до Мінфіну листом, чекаю на офіційну відповідь. Так як трактування Казни дещо (дуже) суперечить вимогам законодавства оскільки и другій таблиці мова йде про “видатки”, а в першій та четвертий про “витрати”. Прочитайте визначення цих термінів у Законі України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” та у Бюджетному кодексі. Це два абсолютно різні терміни, і чому казначейство без жодного посилання на жодний нормативно-правовий акт здійснює спроби їх порівняти — питання! Державні службовці повинні діяти в межах і спосіб встановлений Конституцією та законом. Законодавство ці терміни поділяє. На мою фахову думку розділ другий — це саме про результат кошторису (бюджету), тобто касові видатки, які аж ніяк не пов'язані з витратами.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

А випадково про Картку фактичних видатків не питали в них? Навіщо вона тепер потрібна? І чому її не прибрали?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

EVGENIY писав:А випадково про Картку фактичних видатків не питали в них? Навіщо вона тепер потрібна? І чому її не прибрали?
Там багато питань, і пропозиція щодо МО.
На додаток до думки: не можливо розподілити амортизацію (систематичний розподіл витрат) за функціональною класифікацією, оскільки установа може використовувати одну будівлю на всі свою функції. Отже, або в законодавстві щось наплутано, або виконавець діє на власний розсуд. Така проблема про другий розділ відома по всій Україні, але їх (казни) діє не знайшли відображення в останніх змінах до Порядку складання звітності (а вони таке казали). Цікавим буде інше, як вони зараз за рік будуть збирати 3 розділ та порівнювати його саме з другим, знов всіх будуть змушувати все перероблять?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Иванников Алексей писав:
EVGENIY писав:А випадково про Картку фактичних видатків не питали в них? Навіщо вона тепер потрібна? І чому її не прибрали?
Там багато питань, і пропозиція щодо МО.
На додаток до думки: не можливо розподілити амортизацію (систематичний розподіл витрат) за функціональною класифікацією, оскільки установа може використовувати одну будівлю на всі свою функції. Отже, або в законодавстві щось наплутано, або виконавець діє на власний розсуд. Така проблема про другий розділ відома по всій Україні, але їх (казни) діє не знайшли відображення в останніх змінах до Порядку складання звітності (а вони таке казали). Цікавим буде інше, як вони зараз за рік будуть збирати 3 розділ та порівнювати його саме з другим, знов всіх будуть змушувати все перероблять?
а ви не могли б мені в особисту скинути ваш лист до них! Цікаво подивитись  :7:
e.tokarev@id.factor.ua

Відповісти

Повернутись до “Звітність до казначейства”