Меню вимога на видачу продуктів

dea24dl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 вересня 2014, 15:15
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення dea24dl »

Як правельно вести меню вимогу, як виводить ціну та суму по продуктам, та чи менюшка повина співпадати з оборотною відомістю?
Якщо хтось має меню вимогу в EXEL вигляді скиньте будь ласка?

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

dea24dl писав:Як правельно вести меню вимогу


dea24dl, на многих предприятиях с этой целью давно использую программные обеспечения, поскольку основой составления меню являются калькуляционные карточки блюд или же справочники, в которых определены нормы расхода/закладки продуктов питания на 1 порцию и выход блюда, а также их каллораж. Обычно составлением меню занимается медсестра по диетпитанию или же шеф-повар/повар. В двух словах объяснить порядок заполнения меню-требования слишком проблематично. К тому же формы таких меню на практике слишком разнятся.
dea24dl писав:чи менюшка повина співпадати з оборотною відомістю?


Конечно. Согласно п.20 Положения № 947
Цитата писав:20. Аналітичний облік продуктів харчування у бухгалтерській службі установи ведеться за найменуваннями, кількістю, вартістю та матеріально відповідальними особами в оборотних відомостях. Записи в оборотні відомості вносяться на підставі даних накопичувальних відомостей з надходження та витрачання продуктів харчування. В оборотних відомостях щомісяця підраховуються обороти і визначаються залишки на початок місяця.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

dea24dl писав:Якщо хтось має меню вимогу в EXEL вигляді скиньте будь ласка?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

dea24dl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 вересня 2014, 15:15
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення dea24dl »

Animone Дякую за відповідь. Коли я прийшла на роботу мені попередній бухгалтер розповів, що в  оборотній відомісті повина виводитися середня сума (зал на початок сума +надходження сума / зал на поч кіл-сть+ надходж кіл-сть), я так і виводила, а меню рахувалось по цінам з накладних, як мені тепер виправить мої помилки?

Добавлено (06.10.2014, 09:12)
---------------------------------------------
tinamar писав:Прикрепления: 3179735.xls(25Kb) · -____3-4.xls(28Kb)
Дякую

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

dea24dl, на меню не звертайте увагу. Повинна бути Вимога за якою видають продукти зі складу. В ній вказується кількість виданних продуктів без зазаначення ціни та вартості. Кількість виданих продуктів повинна співпадати зі зведеною відомістю (оборотною). В зведеній відомості Ви ведети кількісний облік та розраховуєте середню ціну і за нею суму, як Ви і робили. У меню-розкладці йде кількість по нетто з картки-розкладки, вирахувати Ви можете вартість продукту та блюда, але для оборотки ці дані не підходять, тому що вказані дані можуть бути менші ніж брутто списано зі складу.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Відомості з програми, тому формули в них не закладені.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

dea24dl
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 29 вересня 2014, 15:15
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення dea24dl »

eMelya писав:Прикрепления: 9238181.xls(42Kb) · 1312798.doc(38Kb) · 4823233.doc(54Kb) · 3337258.xls(64Kb)
Дякую

oksana9837
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 04 березня 2015, 14:10
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Ладыжин

Повідомлення oksana9837 »

eMelya писав:Прикрепления: 9238181.xls(42Kb) · 1312798.doc(38Kb) · 4823233.doc(54Kb) · 3337258.xls(64Kb)
Не використовуйте для харчування в ДНЗ спред та масло рослинне, а тільки масло вешкове.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

oksana9837, я не дієтсестра, я програміст, я пишу программу, а вони закуповують продукти і готують блюда. Якщо в картці-розкладки закладено масло рослинне програма ніяк не видасть масло вершкове у вимозі для приготування. На дієтах я не розуміюся, але побажання передам

Відповісти

Повернутись до “Освіта”