Зміна істотних умов

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Підскажіть. Управління змінюють на відділ (юридична особа). Пропонують нижчу посаду зі зміню істотних умов праці.Я маю право думати 30 днів. Планую звільнятися. Як написати заяку на ім'я начальника утвореного відділу? А свою яку посаду вказувати (я була нач.відділу у складі управл.)

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Якщо головного спеціаліста переводять у інший підрозділ у складі управління без зміни істотних умов праці (те що він виконував і буде виконувати). Просто повноваження переносять на інший відділ. Чи потрібно від нього заява

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:Підскажіть. Управління змінюють на відділ (юридична особа). Пропонують нижчу посаду зі зміню істотних умов праці.Я маю право думати 30 днів. Планую звільнятися. Як написати заяку на ім'я начальника утвореного відділу? А свою яку посаду вказувати (я була нач.відділу у складі управл.)
заяву про звільнення писати (не пізніше 30 днів від дати попередження!) на начальника - суб’єкта призначення, який є на дату написання заяви - "старого" підрозділу про відмову - незгоду на продовження проходження державної служби у зв’язку із зміною істотних умов державної служби, що передбачає звільнення на підставі пункту 6 частини першої статті 83 Закону та виплату вихідної допомоги у розмірі середньої місячної заробітної плати

мабуть, і я скоро піду

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:Якщо головного спеціаліста переводять у інший підрозділ у складі управління без зміни істотних умов праці (те що він виконував і буде виконувати). Просто повноваження переносять на інший відділ. Чи потрібно від нього заява
на відміну від КЗпПУ в ЗУ887 немає поняття переміщення, а переведення виключно за заявою. Колись про таке дебатував з НАДС, у тому числі і щодо відсутності механізму подальших дій, коли працівник відмовляється від "переміщення" на аналогічну посаду в інший підрозділ. У листах-відповідях була нормативна "вода" з підтвердженням, що істотних змін немає (попереджувати немає про що), але переведення за заявою...

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Віталій Козиренко, буде шкода, якщо Ви підете. Ваші консультації завжди дуже фахові.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”