Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:Интересно откуда медок её взял, дксу е-дате структуру не даёт, а медку значит даёт! Хотя возможно если попросить казначеев выгрузить в дбф файл отчёт из е-казны то структуру можно будет взять и из него! Но я не помню может ли е-казна именно в дбф импортировать отчёты по клиенту!
Невже структура це камінь спотикання? Та структура може бути будь яка, невже в цьому суть? Медок зробив таку яку сам захотів, або узгодив з ДКСУ (якщо ДКСУ приймає звіти з Медка) але ж суть в тому щоб транспортування даних здійснювалося. Єдаті ж все одно якою структурою користуватися, аби користувачі звіти туди завантажували, вони ж все одно потім свою структуру на сайті вивісять як попереднього разу і всі під неї будуть працювати (так чого б не взяти Медковську і не видумувати велосипеда).
Нажаль моя логіка не може зрозуміти всих оцих заморочок. Коли мінялися форми звітів я потратив на зміни в програмі пів години, (добавити колонки у файл + один КЕКВ), Медок, думаю, також не більше, тут уже 5 місяців міняємо...
Востаннє редагувалось 26 травня 2016, 14:21 користувачем VOV, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Іще чомусь не можу зрозуміти чому вони пишуть що в 2016 році звіти можна вносити лише вручну (хоча все одно без нового КЕКВа) а дбф не прийме. Коли ж з дбф преспокійно вноситься за 1 квартал 2016 (також без КЕКВа). Тому чому ж не можна завантажувати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

:46:

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Все руки не доходять прокоментувати нашу довгу дискусію на 20-й сторінці :) 

Зараз про звіти хочу сказати: зразки звітів в Екселі потрібні для тестування на реальних даних, щоб відпрацювати можливість завантаження з csv. В тому числі це дасть змогу обійти тимчасову проблему зі структурою дбф. Будуть дані, буде краще попередньо протестовано роботу функціоналу порталу до оновлення. Бо як показала практика, черги хоча б надати зразки своїх даних немає, зате потім написати, що розробники нічого не розуміють/не вміють/криво зробили/щось не врахували ніхто не лінується. 

Щодо Медка й дбф: наскільки я розумію, вони мабуть просто підлаштувалися під те, що формується в програмках ДКСУ по ф.7. А там структури файлів "з потолка", зовсім не такі, як визначені хтозна скільки років назад ніби то для подання установами в ДКСУ. Тобто на технічному рівні "для себе" хтось свого часу як придумав, так і реалізував, а визначені (і неактуальні на сьогоднішній день) структури живуть окремим життям. Розробники Є-Дата керуються затвердженими структурами, тому й виникли ці "заморочки" і структура стала каменем спотикання.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

jess писав:Все руки не доходять прокоментувати нашу довгу дискусію на 20-й сторінці :) 

Зараз про звіти хочу сказати: зразки звітів в Екселі потрібні для тестування на реальних даних, щоб відпрацювати можливість завантаження з csv. В тому числі це дасть змогу обійти тимчасову проблему зі структурою дбф. Будуть дані, буде краще попередньо протестовано роботу функціоналу порталу до оновлення. Бо як показала практика, черги хоча б надати зразки своїх даних немає, зате потім написати, що розробники нічого не розуміють/не вміють/криво зробили/щось не врахували ніхто не лінується. 

Щодо Медка й дбф: наскільки я розумію, вони мабуть просто підлаштувалися під те, що формується в програмках ДКСУ по ф.7. А там структури файлів "з потолка", зовсім не такі, як визначені хтозна скільки років назад ніби то для подання установами в ДКСУ. Тобто на технічному рівні "для себе" хтось свого часу як придумав, так і реалізував, а визначені (і неактуальні на сьогоднішній день) структури живуть окремим життям. Розробники Є-Дата керуються затвердженими структурами, тому й виникли ці "заморочки" і структура стала каменем спотикання.
Чомусь більшість програм для експорту-імпорту використовує дбф, то чому переходити на csv ? при тому ж з дбф непогано імпортує навіть зараз (добавити колонки і КЕКВ невже це "нерозрішима" проблема).
Якщо всі прекрасно живуть з формами які підлаштовані під ДКСУ ф.7 вже дуже багато років і не преживають що вони "невизначені", "неактуальні", "з потолка" то чому ж Є-даті не можна як і всім так жити а не керуватися "затвердженими структурами" яких немає, не було і ніхто незнає коли вони будуть тому що і без них всі працюють і не бачать незручностей.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

VOV писав:
jess писав:Все руки не доходять прокоментувати нашу довгу дискусію на 20-й сторінці :) 

Зараз про звіти хочу сказати: зразки звітів в Екселі потрібні для тестування на реальних даних, щоб відпрацювати можливість завантаження з csv. В тому числі це дасть змогу обійти тимчасову проблему зі структурою дбф. Будуть дані, буде краще попередньо протестовано роботу функціоналу порталу до оновлення. Бо як показала практика, черги хоча б надати зразки своїх даних немає, зате потім написати, що розробники нічого не розуміють/не вміють/криво зробили/щось не врахували ніхто не лінується. 

Щодо Медка й дбф: наскільки я розумію, вони мабуть просто підлаштувалися під те, що формується в програмках ДКСУ по ф.7. А там структури файлів "з потолка", зовсім не такі, як визначені хтозна скільки років назад ніби то для подання установами в ДКСУ. Тобто на технічному рівні "для себе" хтось свого часу як придумав, так і реалізував, а визначені (і неактуальні на сьогоднішній день) структури живуть окремим життям. Розробники Є-Дата керуються затвердженими структурами, тому й виникли ці "заморочки" і структура стала каменем спотикання.
Чомусь більшість програм для експорту-імпорту використовує дбф, то чому переходити на csv ? при тому ж з дбф непогано імпортує навіть зараз (добавити колонки і КЕКВ невже це "нерозрішима" проблема).
Якщо всі прекрасно живуть з формами які підлаштовані під ДКСУ ф.7 вже дуже багато років і не преживають що вони "невизначені", "неактуальні", "з потолка" то чому ж Є-даті не можна як і всім так жити а не керуватися "затвердженими структурами" яких немає, не було і ніхто незнає коли вони будуть тому що і без них всі працюють і не бачать незручностей.
Це не перехід, а додаткова можливість. Дбф залишиться. 
Так, на рівні відомств нестача папірця може бути "нерозрішимою" проблемою, ви наче не в бюджетній сфері працюєте і в іншій країні живете :)
Плутаєте причини й наслідки. Тут проблема не в тому, що хтось не хоче підлаштуватися, а в тому, що хтось не підтримує в актуальному стані структуру файлів... звісно так все життя "на коліні" можна допилювати що завгодно й прекрасно почуватися з "невизначеним" і "неактуальним". Коли робиш для себе - власна справа, коли це загальнодержавний рівень - все має бути вчасно і повністю описане.

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

До того ж як "підлаштуватися" під форми 4-1 та 4-2, які найбільше змінилися, якщо їх в електронному вигляді не подають в ДКСУ?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Добре що дбф залишиться, але мабуть ним втягувати не можна буде бо ще досі ж не можна, а сили вже перекинуті на додаткову можливість…
Ви робите дивні умовиводи. При чому тут рівень, власний чи загальнодержавний? Якщо потрібно щось зробити то потрібно робити, виконувати поставлене завдання власними силами і розумом а не чекати що хтось колись буде " підтримувати в актуальному стані". Скажіть будь ласка, хто забороняє для експорту в Єдату використовувати "незатверджені" дбф файли? Чому всім можна а Єдаті ні? А страдатимуть хто? Користувачі.
Що до 4-1 і 4-2 то на сайті Єдати давно викладена структура файлів для спецфонду, додайте ті колонки що добавилися і проблема закрита. Зробіть механізм імпорту з важих же файлів і вже завтра користувачі підлаштуються і почнуть завантажувати на портал звіти. Не бачу в чому проблеми?

Pariz
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 11 березня 2013, 15:10
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Pariz »

Добрий день. Як оприлюднювати передплату періодичних видань, якщо Укрпошта надає тільки повідомлення на таку-то суму?

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

VOV писав:Добре що дбф залишиться, але мабуть ним втягувати не можна буде бо ще досі ж не можна, а сили вже перекинуті на додаткову можливість…
Ви робите дивні умовиводи. При чому тут рівень, власний чи загальнодержавний? Якщо потрібно щось зробити то потрібно робити, виконувати поставлене завдання власними силами і розумом а не чекати що хтось колись буде " підтримувати в актуальному стані". Скажіть будь ласка, хто забороняє для експорту в Єдату використовувати "незатверджені" дбф файли? Чому всім можна а Єдаті ні? А страдатимуть хто? Користувачі.
Що до 4-1 і 4-2 то на сайті Єдати давно викладена структура файлів для спецфонду, додайте ті колонки що добавилися і проблема закрита. Зробіть механізм імпорту з важих же файлів і вже завтра користувачі підлаштуються і почнуть завантажувати на портал звіти. Не бачу в чому проблеми?
Щоб осягнути всі тонкощі бюджетного процесу в масштабах країни, недостатньо просто працювати в бюджетній установі, а розробники вони навіть не бюджетники. Для того, аби їм поставити технічне завдання, мають бути коректні структури файлів. Логічно, що структуру має надати відомство, яке точно знає правильний варіант. Як має відбутися в майбутньому інтеграція звітності з казначейством, якщо за кілька місяців до того додатково наплодити ще інших структур файлів?.. Напевно на даному етапі цю бюрократичну перепону обійти не можуть.

На сайті Є-Дата давно викладена саме та давня неактуальна структура для звітів від ДКСУ. Плюс по ф.7, крім колонок, там ще печально й по технічних кодах. Плюс у ф.7 для казначейства є ще додаткові технічні колонки з кодами УДКСУ/ГУДКСУ тощо. Чудова нагода привести весь цей "зоопарк" в порядок, особисто я у випадку зі звітами - за універсальність, а не перекладання всього на підлаштовування розробників бух.ПЗ (чит.- додаткові витрати). Причин для страждання користувачів тут я взагалі не бачу: нема від розробників форм звітів для вводу, які питання до користувачів...

P.S. Коли що, я механізми імпорту не додаю, а приймаю участь в тестуванні, як представник бюджетної установи, тому змусити когось просто так "додати колонки і закрити проблему" зі свого рівня не можу, лише вказую на розбіжності.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Pariz писав:Добрий день. Як оприлюднювати передплату періодичних видань, якщо Укрпошта надає тільки повідомлення на таку-то суму?
У вас есть договор и повидомлення - его вводите как акт

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Нема нічого складного у постановці ТЗ для розробників: "Забезпечити введення даних звіту таких то форм… на портал Єдата", + форми з наказу + приклади заповнених звітив додати. Все… для будь якого розробника цього більше ніж достатньо щоб почати роботу і видати результат, вони самі використають таку структуру файлів яка дасть конкретний результат для виконання поставленого технічного завдання. Але це в тому випадку коли завдання полягає саме у ВНЕСЕННІ ДАНИХ НА САЙТ, про що саме і обговорюється в даній темі. Навіщо до цього пристосовувати: "Як має відбутися в майбутньому інтеграція звітності з казначейством"? Яким боком це стосується першочергового технічного завдання? Прийняли закон про оприлюднення - потрібно в стислі строки забезпечити щоб користувачі смогли вносити свої дані (вже рік майже пройшов), а як в майбутньому відбудеться інтеграція... навіщо це повинно хвилювати рядового бухгалтера установи якому потрібно оприлюднити звіт? А якщо ж стоїть питання саме в ІНТЕГРАЦІЇ ЗВІТНОСТІ З КАЗНАЧЕЙСТВОМ (тобто щоб звітність оприлюднювалася напряму на основі даних ДКСУ) то навіщо було починати все оце з втягуванням/внесенням звітів вручну і чіпати цих нещасних бухгалтерів. Тоді треба давати розробникам інше ТЗ: "забезпечити інтеграцію з казначейством" і вони б працювали саме в цьому напрямку не витрачаючи сили на створення інтерфейсу прийому звітів установ.
Щодо структури ф7. Дана структура дозволяє імпортувати/експортувати будь яку форму звіту, будь якої ступені зведеності (сам давно працюю саме з цією структурою) тому що вона універсальна. Те що  в ній є якісь колонки с технічними кодами в цьому нічого страшного. Їх можна використовувати або ні, це ніяк не впливає на імпорт/експорт. Процес залежить саме від механізму обробки оцієї структури, який закладають розробники. Імпортувати дані можна з будь якого файла а с ф7 тим більше. І по технічних кодах нічого печального не бачу. Якби уточнили що саме так опечалило розробників, то я міг би може запропонувати  напрямки вирішення.
Ви говорите про перекидання підлаштування на розробників бух.ПЗ... але ж що вони мають підлаштовувати коли немає до чого підлаштовуватися, тому що немає ніякого механізмі імпорту на портал. Дайте хоч якийсь механізм і через день-два всі мовчки підлаштуються і всі будуть щасливі.
Для користувачів якраз і є страждання: їм потрібно вручну сідати набирати звіти, перевіряти чи правильно ввели цифри, чи правильно занесли розрахункові КЕКВи, хіба це не страждання? За них це все роблять програми в яких вони працюють а от на сайт доводиться все вносити руками.
Я Вас як тестувальника не звинувачую, просто висловлюю свою думку про те що більшість проблем що стосуються даного питання якісь нелогічні, і не суттєві. Чому ж вони так сильно затягують вирішення питання незрозуміло.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

EVGENIY писав:Специалисты Е-дата просят заполненый квартальный отчёт в екселе (І квартал 2016), кому не жалко дайте  :7: 
Им нужно для создания шаблона на е-дате! 
Можете прикрепить тут к сообщению я им передам!
Простите, а чем они занимались всё это время? У меня нет слов...

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Щоб не витрачати час на дискусію, що вже перетворюється на безпредметну, додам лише, що у постановці ТЗ от як ви пишете там, де "+ приклади заповнених звітів" був "бублик" від розпорядників (це просто для розуміння, як активно всі включилися, незважаючи на неодноразові прохання надати зразки) та + у 2016р.структура, яка не відповідала формам...  На початку реалізації проекту питання саме інтеграції по звітах ще не стояло .
Про ф.7 може пізніше напишу.
Про страждання ще раз: зараз на порталі відсутні форми для внесення звітів 4-1, 4-2, 7, як можна вносити те, чого немає в принципі?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

А навіщо просити. Зайдіть в будь яку установу і візьміть, про це можна було домовитися на "офіційному" рівні на самому початку. Я якби ніхто не дав для тестування звіти то що… ? Винуваті знову стали б користувачі? Якщо на початку не стояло питання інтеграції але не змогли реалізувати простий збір даних, то постановка ще й цього питання в ТЗ, навряд чи вирішить першочергове питання.
Але ж форма 2 присутня і її чомусь вже 5 місяців наполегливо пропонують вносити вручну (хоча вона і тягнеться непогано). А от про 4 і 7 страшно і згадувати... тому що якщо їх встигнуть прикрутити до часу ікс ( до 01.07.2016) а потім скажуть що ми ж зробили, до нас притензій немає, а ви тепер за тиждень внесіть всі форми за три квартали, а то будите винуваті у невиконанні закону, отоді можуть початися ще більші страждання. А до того ж і йде.

Pariz
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 11 березня 2013, 15:10
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Pariz »

Радистка_Кэт писав:
Pariz писав:Добрий день. Як оприлюднювати передплату періодичних видань, якщо Укрпошта надає тільки повідомлення на таку-то суму?
У вас есть договор и повидомлення - его вводите как акт
Мене цікавить як специфікацію заповняти - ціна 15000,00 - 1 шт. чи як?

Аватар користувача
Юса
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 27 червня 2013, 10:53
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юса »

Pariz писав:
Радистка_Кэт писав:
Pariz писав:Добрий день. Як оприлюднювати передплату періодичних видань, якщо Укрпошта надає тільки повідомлення на таку-то суму?
У вас есть договор и повидомлення - его вводите как акт
Мене цікавить як специфікацію заповняти - ціна 15000,00 - 1 шт. чи як?
А у вас хіба в замовленні (додається до повідомлення) не розписано, що там за видання та кількість комплектів?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я бы не расписывала спецификацию на подписку, если честно. Но на истину не претендую)

Ксюха1971
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 січня 2016, 16:39
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Ксюха1971 »

Чи будуть штрафувати, якщо не встиг внести дані за 3-4 квартал 2015 року до 01.06 2016 року

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я тоже не доделала ничего - оно в тестовом режиме, глючит... Пусть сначала запустят все, потом уже штрафуют  :35:

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

На сайті "Є-Дата" я зареєструвала установу, а ввійти в службовий кабінет не можу, пише -не знайдено сертифікат(я так розумію -сертифікат цифрових ключів), у нас АЦСК Україна. Як далі бути?

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

У кого-то подписываются сегодня документы? Не могу подписать ни договора, ни акты...

AlisaAlaya
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 15 січня 2013, 17:22
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення AlisaAlaya »

У меня даже договора не вносятся! В чем дело??????? Кто знает, подскажите!!

бух-нат
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 24 грудня 2013, 22:24
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов

Повідомлення бух-нат »

як внести трьохсторонню угоду по газу за 2015 рік?????

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

Добрій день!
Возник вопрос о внесении данной информации в едату:
Вопрос №1.
Наш департамент перечисляет деньги ОСББ, т.е. возмещает суммы % по кредиту, который взял ОСББ по программе енергосбережения и утепления домов. ОСББ заключает договор с банком, а проценты по этому договору согласно программе выплачивает местный бюджет.
Деньги наш департамент перечисляет на счет ОСББ. Договора с ОСББ у нас нет, перечисляем деньги согласно выписок банка о сумме начисленых процентов и на основании решения исполкома.
Какой тогда договор нужно ставить в едату, или по этим средствам сам ОСББ должен отчитываться в едате, а не мы?????


Вопрос №2.
Похожая ситуация с возмещением разницы тарифов по теплу. Деньги проходят субвенцией через нас, мы их переправляем на теплосеть. Договора как такового нет. Согласно ПКМУ №375 от 04.06.2015 и ЗУ "Про держбюджет на 2015г."
Эти суммы мы вносим??

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

Назрел еще вопрос!

У нас с 27.04.2016 один департамент разделился на два департамнента. Половина КФК передана в новый департамент и соответственно по казне перенесены юридические обязательства и кассовые расходы. В договорах которые действовали с января месяца сдалана трехсторонняя доп.угода, в которой просто заменен "Замовник".
Т.е. новый департамент продолжает выполнять эти договора, а в отчетности показывает все расходы с начала года (т.к.кассовые перенесены на новый департамент).

Вопрос: Надо ли в СТАРОМ департаменте набирать в едате эти (переданые) договора, или набирать только те договора, которые остаются в старом департаменте?
Новый департамент получается тоже будет их набирать... Пойдет задвоение...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Короче, решила я почпокаться с этой долбанной едатой. И таки получилось.

С ДБФ-файлом не вышло, решила заполнить 2015 год форму №2 вручную. Сидела, заполняла, все заполнила, сохранять - а оно мне выдает, что, мол ошибка у вас в таблице, мол, проверьте. И вместо всех цифр в таблице нарисовало мне, б***, значки вопросительные.

Что это за хрень? Так надо, может? У кого получалось вручную заполнить?

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

Радистка_Кэт писав:Короче, решила я почпокаться с этой долбанной едатой. И таки получилось.

С ДБФ-файлом не вышло, решила заполнить 2015 год форму №2 вручную. Сидела, заполняла, все заполнила, сохранять - а оно мне выдает, что, мол ошибка у вас в таблице, мол, проверьте. И вместо всех цифр в таблице нарисовало мне, б***, значки вопросительные.

Что это за хрень? Так надо, может? У кого получалось вручную заполнить?
У Вас суммы возможно с запятыми, а нужно точку ставить...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Бгг, спасибо) Пошла дальше чпокаться, все по-новой вносить)))

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

бух-нат писав:як внести трьохсторонню угоду по газу за 2015 рік?????
Никак до сих пор... По свету аналогичная ситуация. Я делал так, что реквизиты вносил местной организации, которая поставляет/распределяет газ/свет. А в качестве поставщика указывал длиннющее название из первого предложения договора: "Организация такая-то в лице начальника такой-то организации".

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”