Публічні закупівлі

Аватар користувача
212
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 15 березня 2011, 13:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 212 »

Доброго дня. Підскажіть може хтось оприлюднював звіт при закупівлі товарів (робіт. послуг) коли не проводяться електронні торги (сума 100-700 грн.).

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Оприлюднувати звіт необхідно тільки у разі проведення закупівлі на суму, що перевищує 50000 грн, проведену без конкурсу. На суму закупівлі 100-700 грн звіт оприлюднувати не треба.

Наталія БВПД
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 14 січня 2016, 12:08
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Наталія БВПД »

Доброго дня. Ми провели процедуру електронних закупівель, підкажіть будь-ласка форму звітності для казначейства.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Можливо Ви мали на увазі ось це

Стаття 7. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель

 2. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів:

до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю;

Перевірка наявності документів, визначених в абзаці другому цієї частини, проводиться підрозділом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника, шляхом перегляду документів, розміщених в електронній системі закупівель.

Наталія БВПД
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 14 січня 2016, 12:08
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Наталія БВПД »

Матвєєва Вікторія писав:Можливо Ви мали на увазі ось це

Стаття 7. Державне регулювання та контроль у сфері закупівель

 2. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів:

до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю;

Перевірка наявності документів, визначених в абзаці другому цієї частини, проводиться підрозділом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника, шляхом перегляду документів, розміщених в електронній системі закупівель.
[font="Noto Sans", sans-serif]звіт про результати проведення процедури закупівлі, що це за звіт (є якась форма)?[/font]

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Так, форма такого звіту затверждена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 р. № 490

Наталія БВПД
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 14 січня 2016, 12:08
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Наталія БВПД »

Матвєєва Вікторія писав:Так, форма такого звіту затверждена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 р. № 490
Дякую дууууже.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Будь ласка, але майте на увазі, що звіт за такою формою необхідно складати щодо закупівель, які будуть проведені за Законом № 922, а за старими закупівлями звітувати за документами, передбаченими наказом № 490.

swetlanatchokowa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 22 грудня 2014, 13:48
Контактна інформація:

Повідомлення swetlanatchokowa »

Підскажіть. будь-ласка, ел.закупівлі проводимо на договори річні суми яких дорівнюють або більше 50 тис.?Тобто,якщо до 01.08.2016 було закуплено ,наприклад, лавок паркових на 20 т. грн.,то після 01.08.2016 ми можемо закупити ще лавок на 29 тис. грн. без Прозоро?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

При вирішенні питання: застосовувати систему Прозорро чи укладати прямий договір необхідно керуватися внутрішними розпорядчими документами, розробленими вищою за рівнем організацією. Оскільки може бути, що в таком розпорядженні встановлена межа для договорів через Прозорро від 10 тис. грн. або інша сума, яка менша 200 тис. грн.  Тому Ви не можете абсолютно самостійно вирішити таке. Дізнайтесь, чи є така вказівка від вищої за рівнем організації.

swetlanatchokowa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 22 грудня 2014, 13:48
Контактна інформація:

Повідомлення swetlanatchokowa »

Межа від 50 тис. грн.

Самофалова Ольга
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2016, 15:28
Звідки: Украина, Мелитополь

Повідомлення Самофалова Ольга »

Добрый день! подскажите как быть. Проводили в системе допороговую закупку строительных материалов. Все этапы пройдены,выбран победитель. С ним заключен договор и этот договор внесен в систему ПРОЗОРО. В казначействе не хотят принимать весь пакет документов по причине ,как они гововрят ,неккоректности наименования предмета закупки. В системе изменения вносить нельзя уже. Можно ли разорвать этот договор и подписать новый?Или нужно заново проводить закупку?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А в чем некорректность?

Самофалова Ольга
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2016, 15:28
Звідки: Украина, Мелитополь

Повідомлення Самофалова Ольга »

Закупали Модульное покритие(Геодор) для ремонта спортплощадки. И в договоре так и было написано-Модульное покрытие(геодор) . Не было кода ДК,и не написано,что это строительные материалы

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А предмет закупки был обозначен такой же (в плане закупок)?

Самофалова Ольга
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2016, 15:28
Звідки: Украина, Мелитополь

Повідомлення Самофалова Ольга »

Нет не такой. Суть вопроса в другом. Как исправлять в системе ПРОЗОРО?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

В системе вы ничего не исправите. Тут можно найти компромисс с казначейством. В плане у вас явно есть код и расшифровка. В договоре вы поставили только расшифровку. Из-за этого казначейство не пропускает?

Можно попробовать сделать спецификацию, где тот же предмет, который вы опубликовали, дополнить кодом в скобочках.


Я просто в системе не работала, поэтому не понимаю, как технически можно провести закупку не на тот предмет, который указан в плане.
Но если это ошибка, то лучше провести процедуру еще раз, конечно.

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, хто знає. Якщо закупівля на суму понад 50 тис грн проводилася поза системою (прямий договір), то треба оприлюднювати договір і звіт. Яким чином це робиться? Якщо звіт - я обираю у "моїх закупівлях" звіт про укладений договір. Чи треба завантажувати якісь документи окрім договору?
А я кщо закупівля менше 50 тис грн - то оприлюднювати тільки договір, а звіт не обов'язково. Яким чином опубліковувати такі договори? Будь ласка, підкажіть, я впевнена у всіх є такі закупівлі.
Дякую.
Ірина.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Підскажіть ,будьласка, чи є якісь терміни затвердження річного плану , додатку до РП після того як внесено зміни до кошторису. Чи можна затвердити додаток до РП (допорогаві закупівлі) наприклад у листопаді перед укладенням договору(закупівлею) при цьому кошти  на цю закупівлю були виділені у вересні?

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Підскажіть ,будьласка, чи є якісь терміни затвердження річного плану , додатку до РП після того як внесено зміни до кошторису. Чи можна затвердити додаток до РП (допорогаві закупівлі) наприклад у листопаді перед укладенням договору(закупівлею) при цьому кошти  на цю закупівлю були виділені у вересні?
У нас, наприклад, зміни до бюджету відбуваються через сесію. Рішенням затвердили зміни, потім на основі цього рішення робляться зміни до Додатку до річного плану (якщо суми допорогові), які затверджуються (як і річний план) тендерним комітетом шляхом підписання головою ТК та секретарем ТК протягом 5 днів з дня затвердження змін (дата рішення сесії).

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Дякую. У нас теж так само, але додаток до РП в строк 5 днів не завжди затверджувався. Чи можна про цей строк прочитати .

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Дякую. У нас теж так само, але додаток до РП в строк 5 днів не завжди затверджувався. Чи можна про цей строк прочитати .
і у нас не завжди :36: , але дата на протоколі затвердження повинна відповідати цьому строку. Тобто пройшло хоч і 2 тижні, але дата на папері повинна бути законною :1:

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р. - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Допоможіть , будьте ласкаві, в такій ситуації: дошкільному закладу рішенням сесії виділено планові призначення в сумі 230 тис. грн. на виконання робіт по об"єкту "Реконструкція системи теплопостачання....". Роботи будуть виконуватись різними виконавцями ( безпосередньо роботи по реконструкції - 150тис.грн., технічний нагляд - до 5 тис.грн. , тощо). Як правильно у додатку до РП(допорогова закупівля) все це показати? Однією строчкою "Обєкт"Реконструкція системи ...." на суму 230тис.грн. чи по кожному потенційному договору :
- "Реконструкція сист..." - 150тис.грн.,
- техналяд по об"кту "Реконструкція ...." - 5тис.грн.
- інше по об"єкту "Реконструкція ....." - 75тис.грн.
Допоможіть , дуже прошу!!!

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Допоможіть , будьте ласкаві, в такій ситуації:   дошкільному закладу  рішенням сесії виділено планові призначення в сумі 230 тис. грн. на виконання робіт по об"єкту "Реконструкція системи теплопостачання....". Роботи будуть виконуватись різними виконавцями ( безпосередньо роботи по реконструкції - 150тис.грн., технічний нагляд - до 5 тис.грн. , тощо). Як правильно у додатку до РП(допорогова закупівля) все це показати? Однією строчкою "Обєкт"Реконструкція системи ...." на суму 230тис.грн.  чи  по кожному потенційному договору :
 - "Реконструкція сист..." - 150тис.грн.,
 -  техналяд по об"кту "Реконструкція ...."  - 5тис.грн.
 -  інше по об"єкту "Реконструкція ....." -  75тис.грн.
Допоможіть , дуже прошу!!!
Дуже пораджу Вам забити на майданчику у пошук аналогічну закупівлю, але точно можу сказати, що роботи по реконструкції - це один предмет закупівлі, технагляд - інший, авторський нагляд - теж інше, і навіть розробка ПКД відокремлюється, це все залежить від класифікатора, якщо по п'ятому знаку є відмінність - значить можно сміливо розбивати.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.
Доброго ранку! Строки оприлюднення РП вказані у Законі України "Про публічні закупівлі" №922 від 25.12.2015 в п.1 статті 4. А от про строки затвердження РП після рішення сесії я ніде не читала. Просто хочу впевнитися(або ні) у своїй думці , що РП можна затвердити безпосередньо перед закупівлею, наприклад через місяць після рішення сесії. і це не буде порушенням.

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

в законі не сказано про робочі дні, чи треба вважати, що мається на увазі 5 календарних днів? п.1 статті 4: "Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження."

kolodij555
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 червня 2016, 16:30
Регіон: Киевская область

Повідомлення kolodij555 »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка,якщо в лютому було проведено тендер на закупівлю газу, звід про виконання договору потрібно було оприлюднити до 01.08.2016 на (tender,ua)? Чи все ж як завжди в кінці року. за 5 днів до закінчення терміну догову?

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:
Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.
Доброго ранку! Строки оприлюднення РП вказані у Законі України "Про публічні закупівлі" №922 від 25.12.2015 в п.1 статті 4. А от про строки затвердження РП після рішення сесії я ніде не читала. Просто хочу впевнитися(або ні) у своїй думці , що РП можна затвердити безпосередньо перед закупівлею, наприклад через місяць після рішення сесії. і це не буде порушенням.
Ну якщо ніде не написано про строки затвердження, то ніхто і не доведе що Ви щось порушуєте. Але за логікою наврядчи можна опубліковувати незатверджений план. Адже він не має тоді юридичної сили. Це моя думка.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”