10% за деззасоби

Тут можна ділитися новинами, або обговорювати останні новини ;)
Тоня9104
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 грудня 2014, 15:32
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця

Повідомлення Тоня9104 »

То все ж таки на чому спинилися з 10 % за деззасоби, до 3200 грн си зверх 3200? Де є точне офіційне роз"яснення?

Ласточка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 18 лютого 2015, 10:47

Повідомлення Ласточка »

І мене турбує це питання...Я напевно в лютому буду робити до 3200 грн, поки не буде офіційних роз"яснень, а потім якщо що то доплачу а ні то зніму за січень. Хотять бухгалтерів до серцевого нападу довести

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

наши зарплатники насчитывали сверху 3200

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Є лист Міністерства соціальної політики України від 18.01.2017р. №119/0/101-17/282 до департаменту СЗН Дніпропетровської ОДА, відповідно до якогодоплата за використання має виплачуватись понад розмір мінімальної заробітної плати(3200гривень). В з'вязку з чим питання вважаю вирішеним до отримання інших ОФІЦІЙНИХ роз'яснень.

Аватар користувача
Nikolavna_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 09 січня 2014, 17:03
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Nikolavna_ubr »

Можете дати посилання на зазначений лист? Пошук по назві нічого не видає.

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

В інтернеті цього листа Я не знаходив. Бачив скановану копію в управлінні соцзахисту. Зверніться туди.

Світлана Єгорова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 16 листопада 2015, 14:09
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Світлана Єгорова »

сума доплати за роботу з деззасобами не бере участі у зіставлення МЗП (цей виняток перелбачено ст.3 Закону про оплату праці для доплат за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров*я). дослівно з журналу "Бюджетна бухгалтерія" № 1-2 від 16 січня 2017 року

Світлана Єгорова
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 16 листопада 2015, 14:09
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Світлана Єгорова »

Важливо, що не всі виплати можуть входити в це коригування: за статтею 3-1 Закону про оплату праці при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.
Джерело: http://www.kadrovik01.com.ua/question/1 ... i-3200-grn

Тоня9104
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 грудня 2014, 15:32
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця

Повідомлення Тоня9104 »

журнал не є документом. має бути офіційне роз"яснення!

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

Тоня9104 писав:журнал не є документом.  має бути офіційне роз"яснення!
Ну так їх не має. Є тільки окремі думки  спеціалістів Мінсоцу і то лише у вигляді устних консультацій або новин на сайті.

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

[font="Noto Sans", sans-serif]Лист Міністерства соціальної політики України від 18.01.2017р. №119/0/101-17/282 до департаменту СЗН Дніпропетровської ОДА можна вважати офіційним роз'ясненням. Можливо він найближчим часом з'явиться у публікаціях бухгалтерських газет та журналів. А можно звернутись до відділу праці в УСЗН за місцем реєстрації для отримання копії. Або скачайте додаток до посту.[/font]
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Шон Порше
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 лютого 2017, 17:09
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Шон Порше »

Добрий день. В цьому листі написано "які виплачуються згідно результатіві атестації робочих місць" а за миття туалетів не входить в атестацію робочих місць, а тільки кухаря, лаборанти, машиністи прання , електрозварювальники та медичні сестри ПІТ.

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Re: 10% за деззасоби
Шановний Шон Порше Ви коми всі бачите? "за результатами атестації робочих місць ,  доплата за використання дезінфікуючих засобів , за роботу у нічний час , підвищена оплата за роботу у надурочний час зазначені та інші виплати"

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

Добрий день! А якже лист і якому податківці висвітлювали це питання і надають роз"яснення, що тільки атестація не входить в 3200,00 а індексація і деззасоби входять і приборка туалетів теж входить в 3200,00

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Люсія писав:Добрий день! А якже лист і якому податківці висвітлювали це питання і надають роз"яснення, що тільки атестація не входить в 3200,00 а індексація і деззасоби входять і приборка туалетів теж входить в 3200,00
Шановна Люсія по-перше : Лист в студію; по-друге: з яких пір податківці роз'яснюють порядок нарахування заробітної плати, та визначають її складові? Наскільки мені відомо це право Мінсоцполітики та Держпраці.

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko, таку саму таблицку мені скинули і з держпраці
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko, я вам скажу так скільки областей стільки й роз"яснень, а ви бухгалтера робіть як знаєте.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Люсія писав:IgorTkachenko, таку саму таблицку мені скинули і з держпраці
Шановна, Я надав ту офіційну інформацію яка є на даний час. Якщо є ще якісь офіційні роз'яснення, з номером, датою та підписом, будь ласка використовуйте на власний розсуд, або надайте їх на форум для обговорення, та формування загальної думки.

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko, я цілком з вами згодна, але маємо, що маємо

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko, саме цікаве, що вашого листа в інтернеті теж не можна знайти, він у вас як монускритп загадковий

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko, Цей самий Товстенко О. надає роз"яснення у другому листі від 14.02. включає ще прибирання туалетів
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Так адресати різні. До того ж у даному листі описується доплата за роботу з деззасобами та прибирання туалетів, встановлена для медичних працівників(Наказ Мінпраці та МОЗ №308/519). А такі доплати встановлюються також наказами Міністерство освіти і науки – 557 від 26.09.2005 р.; (пункт 4.3 г’), Міністерство у справах молоді та спорту - №2097 від 23.09.2005 р.(п. 2.4 г) ; Міністерство культури і туризму - №745 від 18.10.2005 р.(п. 2.4 г), які видані на підставі ПКМУ №1298. Але радує те, що Міністерство соціальної політики дотримується однієї позиції щодо нарахування такої надбавки, а саме "понад розмір мінімальної заробітної плати(3200)". Таким чином вважаю питання вирішеним та закритим.

Лена Леонтенко
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 15 грудня 2015, 18:02
Регіон: Сумская область

Повідомлення Лена Леонтенко »

Про деззасоби Мінсоцполітики написали, а як бути з доплатою за прибирання туалетів?

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

А прибирання туалетів проходить без використання деззасобів? Крім того ця доплата вказана одним пунктом у всіх перелічених мною нормативних актах "за використання в роботі дезінфікувальних засобів, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, - у розмірі 10 відсотків посадового (місячного) окладу"

ruslana1305
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 09 січня 2013, 11:02
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкаccы
Подякували: 1 раз

Повідомлення ruslana1305 »

Лист -2 стр. 2 абзац :   "3.4.7. Працівникам (у т.  ч.  молодшим медичним сестрам), які
використовують   у   роботі   дезінфікувальні   засоби,   а  також
працівникам,  які  зайняті  прибиранням  туалетів,  установлюється
доплата   в  розмірі  10  відсотків  посадового  окладу  (тарифної
ставки)."  - мають бути нараховані понад розмір 3200.

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko, так а як бути для дитячих садочків де є 10% за деззасоби помічникам вихователя і 10% за прибирання туалетів двірнику, я так розумію під кожну структуру окремі роз"яснення

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Люсія писав:IgorTkachenko, так а як бути для дитячих садочків де є 10% за деззасоби помічникам вихователя і 10% за прибирання туалетів двірнику, я так розумію під кожну структуру окремі роз"яснення
Питаю персонально Вас: П[font="Noto Sans", sans-serif]рибирання туалетів проходить без використання деззасобів? Чи в дитячому садочку не потрібно притримуватись санітарних норм ?[/font]

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

IgorTkachenko писав:
Люсія писав:IgorTkachenko, так а як бути для дитячих садочків де є 10% за деззасоби помічникам вихователя і 10% за прибирання туалетів двірнику, я так розумію під кожну структуру окремі роз"яснення
Питаю персонально Вас: П[font="Noto Sans", sans-serif]рибирання туалетів проходить без використання деззасобів? Чи в дитячому садочку не потрібно притримуватись санітарних норм ?[/font]
Так, двірник прибирає у нас вуличний туалет. На балансі сільської ради є дитячий садок і пом.вихователі получають окремо надбавку за роб.з деззасобами і вони прибирають внутрішні туалети, а двірник отримує окрему надбавку за прибирання туалетів. Як не крути це дві різні надбаки і освіта не підпадає під ці листи які ви надали за підписом, бо ви правильно вказали це інші наказа

Шон Порше
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 лютого 2017, 17:09
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Шон Порше »

Була стаття на сайті від 06.02.2017 Держпраці: приклади того, що входить і що не входить до мінзарплати. То там окремо віділено за деззасоби і за миття туалетів, що дана доплата включається до МЗП.

IgorTkachenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 лютого 2017, 11:27
Регіон: Николаевская область

Повідомлення IgorTkachenko »

Шановна Люсія, як Я вже писав, всі накази про встановлення цієї доплати видані на підставі ПКМУ №1298. Тому застосування їх має бути однакове. Але якщо потрібне розяснення персонально по Міносвіті, зверніться за роз'ясненням до Мінсоцполітики самостійно, або через профільне міністерство. А також підніміть санітарні норми, в яких прибирання туалетів як внутрішніх так і зовнішніх має проходити із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Відповісти

Повернутись до “Новини”