Електронне декларування

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:Так документи різні на ці частини. Немає документу на 100% . Лише на частини. І ці документи мають різні дати. То як бути. Дуже вам дякую за відповіді.
Погано що немає документу на цілий об'єкт 100%.
В вашому випадку або зазначати кожну частину окремим об'єктом зі своєю вартістю та датою набуття, або вказувати один раз як одне ціле з вартістю цілого "не відомо" та датою отримання останньої частини нерухомості.

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Дмитрий Иванович писав:
Noel писав:Так документи різні на ці частини. Немає документу на 100% . Лише на частини. І ці документи мають різні дати. То як бути. Дуже вам дякую за відповіді.
Погано що немає документу на цілий об'єкт 100%.
В вашому випадку або зазначати кожну частину окремим об'єктом зі своєю вартістю та датою набуття, або вказувати один раз як одне ціле з вартістю цілого "не відомо" та датою отримання останньої частини нерухомості.
Дякую за відповідь! А що порадите? Мені більше до вподоби другий варіант. В договорі дарування останньої частки (50%) міститься оцінка частки. Чи правильно буде, якщо я вкажу один раз 100% об'єкту з датою реєстрації договору дарування, а оцінку станом на дату набуття поставлю таку як у договорі дарування  помножену на 2?

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Ще одне запитання. Чи є потреба декларувати дачний будиночок, якщо він не узаконений, побудований на земельній ділянці декларанта ще до набуття ним цієї земельної ділянки у власність? Невідома навіть площа.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Якщо автомобіль був придбаний по справці -рахунок( номер її вказано в техпаспорті) але пройшло більше трьох років і я не знаю і в мене немає ніяких документів які б вказували її вартість. В мрео де поставлене авто кажуть що вних теж не має інформації, томущо справи зберігають 3 роки.

Sotnykivka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 29 листопада 2015, 17:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Sotnykivka »

Допоможіть. Що може бути. Вже третій день не можу подать декларацію.Помилка. Не вдалось обробити дані. Спробуйте знову.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

скільки разів можна подати виправлену декларацію протягом 7-ми днів після подачі декларації (до31.03.2017)?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

якщо було подаровано нежитлове приміщення - цей правочин теж відображати в декларації?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:скільки разів можна подати виправлену декларацію протягом 7-ми днів після подачі декларації (до31.03.2017)?
Тільки один раз можна виправити самостійно. Можливо ще виправити якщо НАЗК надасть таку можливість. Но я таких випадків не зустрічав.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:якщо було подаровано нежитлове приміщення - цей правочин теж відображати в декларації?
Обов'язково. В 3 розділі як нерухомість, в 11 як доходи (подарунок), в 14 як правочини.

***

P.S. До речі, щодо подарунків, не забувайте про обмеження щодо отримання подарунків передбачені законом про запобігання корупції.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

а якщо мною було подаровано?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

а якщо подати ще одну декларацію - пустить чи ні?

nadija24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2017, 20:24
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення nadija24 »

Дмитрий Иванович,  я помагаю заповнити чоловікові декларацію і при вводі ключа та пароля вибиває помилку "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )", я заходжу на ел.почту ,а підтвердження немає (ссилки назк), що робити? Я вже вибирала "Я загубив/змінив свій приватний ключ" вводила знову його почту, а пише"Помилка. Активного користувача з такою електронною адресою не існує". Як бути в цій ситуації?
Я вже надіслала з новоствореної пошти на support@nazk.gov.ua всі дані (П.І.П., податк.номер, стару ел.пошту, та нову також) і нічого не змінилося, немає ніякого підтвердження ні на одній пошті. Що робити???
Востаннє редагувалось 23 березня 2017, 21:54 користувачем nadija24, всього редагувалось 1 раз.

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

1.А вообще в законе регламентировано сколько раз можно подавать декларацию? Важно ведь только подать декларацию до 31.03.2017.
2. Если я декларант, имею квартиру, в п.3 показала 100%- своя власність,  член семьи, проживающий со мной не имеет никакой собственности. В п.3 по нему ничего не писала. Обязательно было писать проживающий "на праві іншого користування"?

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Скажіть будь ласка, а пенсія мами записується в декларацію, якщо вона проживає з нами

Кушнир Юлия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2017, 14:14
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Кушнир Юлия »

Підкажіть хто може!  Якщо чоловік ФОП спрощенець, що писати про доходи від підприємницької діяльності - оборот, чи ЧИСТИЙ доход? В податкову здаємо оборот, але ж то може бути й мільон, та при цьому збитки. Це ж не логічно. Як бути? Я

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Скажіть будь ласка , а прицеп автомобільний записувати в декларацію?

Pascha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2017, 18:22
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Pascha »

Добрый день. У меня такой вопрос.
Есть квартира, в ней прописано три человека. В свідоцві про право властності на житло написано и подчекнуто спільна сумісна,  в техническом паспорте в разделе "Розмір частки власності" написано 1/3 для каждого члена семьи.

Возникает вопрос. Как заполнить в электронной декларации информацию про квартиру, Тип права: спільна власність с указанием  частки для каждого члена семьи (33%) или спільна власніть без указания частки? Тобто поле частка власності не застосовується

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

Станом на 31.12.2016р. проживав в квартирі за однією адресою (адреса №1), що є у моїй власністі, а зареєстрований (прописаний) за іншою адресою - у колишньої дружини (адреса №2). Про це вніс відповідні відмітки у 2-й розділ.
  
В декларацію вношу також сина, який перебуває на моєму утриманні, але прописаний і проживає у квартирі за адресою №2.
Сину 5 років, він член сім'ї, інформації стосовно квартири за адресою №2, яка у власності його матері, надати не може.  
 
Квартиру за адресою №1 вказую в 3-у розділі як власність.
Квартиру за адресою №2 не вказую в 3-у розділі так як там не проживаю, і станом на 31.12.2016р. не користувався. Стосовно сина, то квартиру за адресою №2 не можу вказати в 3-у розділі як його "реєстрація та проживання", бо не маю даних про власника який є третьою особою і дані не надасть.
 
Питання чи вірні мої дії?
Якщо невірні, то як потрібно це все внести в 3-й розділ декларації?!

 

Та це ще не все...

Проживаю в квартирі (адреса №1 з попереднього посту), яка була приватизована в 90-х роках на сімю  з 4-х чоловік (батько, мати, я і сестра) і є спільною сумісною власністю. Декілька років тому батько помирає, а я з сестрою успадковую його частку(на момент смерті батьки вже були розлучені) вже як спільну часткову власність по ½ від спадкового майна (1/4 загальної площі квартири). Батькова частка (1/4 загальної площі квартири), яка перебуває у спільній частковій власності, має свою оцінку (на момент успадкування) і той же реєстраційний номер, що і решта квартири.  

 

Система не дає показувати один обєкт нерухомості одночасно як спільну сумісну і спільну часткову власність, якщо вносити двічі то попередні дані затираються.

 

Розділив, зробив 2 обєкта нерухомості: один – у спільній сумісній власності (3/4 квартири), другий – у спільній частковій власності (1/4 квартири).

 

По першому обєкту нерухомості вніс всі дані про трьох співвласників (зазначив , що частка не застосовується, вніс загальна площа та вартість всієї квартири). Оцінку всієї квартири проводили, ще за життя батька. Виник сумнів можливо потрібно було внести ¾ від загальної площі та ¾ від вартості всієї квартири???

 

По другому обєкту нерухомості вніс всі дані про двох співвласників (зазначив, що частка кожного по 12,5%, вніс загальну площу квартири та вартість ¼ квартири. Вибило, що внесено лише 25%, а має бути 100% і не дало записати декларацію. Тоді замінив загальну площу квартири на ¼ від площі квартири та вніс на себе і сестру по 50%, що в сумі дало 100%.

 

Однак сумніваюся, чи вірно це, тому що зустрічав, що має бути вказана  загальна площа квартири та вартість обєкта нерухомості?

Також не знаю чи можна розділяти одну квартиру на два обєкта нерухомості?

І як це все показати в декларації???

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Я заходжу у заповнену проте не відправлену декларацію, а там порожньо!!! Лише в мене так?

Ignateva Lyubov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2016, 16:08

Повідомлення Ignateva Lyubov »

Дмитрий Иванович писав:
Панова Наталья писав:Якщо кредит був отриманий в 2013 році та перевищує 50 неопод. мінімумів та станом на 31.12.2016 року не погашений, то в декларації за 2016 рік вказується вся сума отриманого кредиту окремо тіло та окремо відсотки я так розумію, чи вказується лише сума фактично сплачена в 2016 році
50 неоподатковуваних мінімумів застосовується щодо сплати кредиту протягом звітного року. Сплачується як правило тіло та відсотки за користування кредитними коштами. Якщо погашення великого кредиту, наприклад іпотеки, становить 80 тис.грн. то потрібно писати скільки погасили тіла і скільки відсотків. Якщо погашення менше 50 НМДГ - зазначається тільки загальна сума кредиту взятого в банку незалежно коли, на що, готівкою, на товар, квартиру, машину, тощо, якщо станом на 31 грудня кредит не закрито. Це стосується стандартних кредитів, всі дані є у кредитному договорі.
Що стосується кредитних ліній, кредитних карток і т.п., де клієнт взяв і віддав (або не віддав), то тут немає чіткої позиції, як і що вказувати в декларації. Писати кредитний ліміт як суму кредиту вважаю неправильно, тому що ліміт може бути і 50 тис.грн., але клієнт ці кошти може і не знімати ніколи, або знімати кожен місяць 100 грн., і погашати ці 100 грн. Тому як правило в декларації зазначається заборгованість по кредитній картці станом на 31 грудня. Немає заборгованості - немає по суті і кредиту.
Станом на 31.12.2016 заборгованість по кредитній картці, напр., 5000 грн., чи показувати цю суму у розд. 11. Доходи? Чи тільки у розд. 13. Фінансові зобов'язання? Дякую!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Alisa17 писав:Скажіть будь ласка , а прицеп автомобільний записувати в декларацію?
Так.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Pascha писав:Добрый день. У меня такой вопрос.
Есть квартира, в ней прописано три человека. В свідоцві про право властності на житло написано и подчекнуто спільна сумісна,  в техническом паспорте в разделе "Розмір частки власності" написано 1/3 для каждого члена семьи.

Возникает вопрос. Как заполнить в электронной декларации информацию про квартиру, Тип права: спільна власність с указанием  частки для каждого члена семьи (33%) или спільна власніть без указания частки? Тобто поле частка власності не застосовується
Так как в свідоцтві на право власності.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Ignateva Lyubov писав: Станом на 31.12.2016 заборгованість по кредитній картці, напр., 5000 грн., чи показувати цю суму у розд. 11. Доходи? Чи тільки у розд. 13. Фінансові зобов'язання? Дякую!
В доходи тільки сумі яку фактично зняли/знімали/перераховували з кредитної картки протягом року.
В фінансові зобовязання заборгованість по кредитній картці на 31 грудня, якщо вона є.

Ignateva Lyubov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2016, 16:08

Повідомлення Ignateva Lyubov »

Дмитрий Иванович писав:
Ignateva Lyubov писав: Станом на 31.12.2016 заборгованість по кредитній картці, напр., 5000 грн., чи показувати цю суму у розд. 11. Доходи? Чи тільки у розд. 13. Фінансові зобов'язання? Дякую!
В доходи тільки сумі яку фактично зняли/знімали/перераховували з кредитної картки протягом року.
В фінансові зобовязання заборгованість по кредитній картці на 31 грудня, якщо вона є.
Дякую.

Pascha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2017, 18:22
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Pascha »

Дмитрий Иванович писав:
Pascha писав:Добрый день. У меня такой вопрос.
Есть квартира, в ней прописано три человека. В свідоцві про право властності на житло написано и подчекнуто спільна сумісна,  в техническом паспорте в разделе "Розмір частки власності" написано 1/3 для каждого члена семьи.

Возникает вопрос. Как заполнить в электронной декларации информацию про квартиру, Тип права: спільна власність с указанием  частки для каждого члена семьи (33%) или спільна власніть без указания частки? Тобто поле частка власності не застосовується
Так как в свідоцтві на право власності.
Частку для кожного члена семьи вказувати чи ні?

як написано у пояснені НАЗК спільна сумісна не передбачає видилення часток.

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

В розділі доходи необхідно вказувати спадщину (зокрема у негрошовій формі). Кого вказувати джерелом доходу? Померлу особу?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:В розділі доходи необхідно вказувати спадщину (зокрема у негрошовій формі). Кого вказувати джерелом доходу? Померлу особу?
Податкова в довідці про доходи джерелом доходу по спадщині показує нотаріальну контору.

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

Дмитрий Иванович, Я лише зареєстрований і не проживаю у квартирі, мені її показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування (Реєстрація) ?
(власник третя особа, яка даних не надає)

Nina Malish
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2017, 22:13
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Nina Malish »

1. Підкажіть будь ласка, чи вважатиметься членом сім"ї держслужбовця донька, якій у листопаді 2016 року виповнилось 18 років, яка має дитину і статус мами одиначки? Проживають і зареєстровані в одному будинку, але витрати у кожного свої. При нарахуванні допомоги як мамі-одиначці УСЗН враховує тільки доходи доньки. Що мається на увазі "взаємні права та обов"язки і спільний побут"?
2. Як виправити дані у вже поданій декларації - за відсутності ідентифікаційного коду проставлено серія та номер паспорту - але серія НК заведена на українській мові, а треба латиницею, тобто NK - а у виправленій декларації це віконце не активне?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Nina Malish писав:1. Підкажіть будь ласка, чи вважатиметься членом сім"ї держслужбовця донька, якій у листопаді 2016 року виповнилось 18 років, яка має дитину і статус мами одиначки? Проживають і зареєстровані в одному будинку, але витрати у кожного свої. При нарахуванні допомоги як мамі-одиначці УСЗН враховує тільки доходи доньки. Що мається на увазі "взаємні права та обов"язки і спільний побут"?
2. Як виправити дані у вже поданій декларації - за відсутності ідентифікаційного коду проставлено серія та номер паспорту - але серія НК заведена на українській мові, а треба латиницею, тобто NK - а у виправленій декларації це віконце не активне?
1. Дочка 18 ріків - мати одиночка і витрати у кожного свої???? Цікаво.
Спільний побут - спільна кухня, холодильник, витрати тощо... як вам ще пояснити.
2. Серія паспорту громадянина України на українській мові. Що вам треба виправляти?
Декларант може сам виправити виявлені помилки у вже поданій декларації протягом 7 днів. Повторно витравити можна тільки через дозвіл НАКЗ. Пишіть їм - може дозволять.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”